תוצאות
מחולק לרמות בוולפסון
יום ב,31/08/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול גל הרמן קרייסברגר צילום נועם נבון

יום ב במדינת הכדורגל. במגרש הצמוד נבחרת המדינה ממשיכה לעשות את ההכנות לאליפות אירופה. במגרש הפנימי שש קבוצות בטורניר חזק ונהדר בוולפסון. הרבה שערים נהדרים, מתח ולחות. הסיכום המלא ושאר הסיקורים יעלו מחר. לילה טוב!


דרג ביניים 35% גג
יום א,30/08/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול עמית קורן צילום איתי קרייס

פותחים את השבוע עם אווירה נהדרת בוולפסון. כל הקבוצות משיגות נקודות והיו לנו נצחונות גדולים לצד רגעי מתח. שלב הגמר מוכרע רק בשער זהב, כמו שאנחנו אוהבים. שועלי שמשון מסיימים את דרכם רק בשלב חצי הגמר. הם נותנים שלב בתים נהדר, ובחצי הגמר אחרי פייט אדיר מול ינשופי רמת גן יורדים מרוצים בהחלט. השיפור הוא ניכר והדרך היא נכונה ינשופי רמת גן הם סגנית הערב. הקבוצה דהרה כל הדרך אל הגמר, שם אחרי פייט גדול מול מבזבזי הזמן נכנעים רק בשער זהב. טורניר טוב שלהם! מכבי מבזבזי זמן הם זוכת הערב. פותחים את הערב עם הפסד אבל לאחר מכן מנצחים כל הדרך עד הסוף, שנחתם עם שער זהב של עדן. טורניר טוב של החבורה בשחור! מנשקי הקמעות הוגרלו הערב לבית הקשה ולא הצליחו להעפיל ממנו, אבל הזכירו לכולנו שהם בסך הכל במגמת שיפור ומצליחים לסיים את הערב עם טעם טוב במשחק 5\6. הכח צביקה עם התלבושות החדשות, היו במרחק נגיעה מחצי הגמר כשהובילו כל המשחק הראשון וספגו רק בהתקפה האחרונה. המשחק השני בבית היה גם הוא צמוד אך הכדור לא נכנס... קבוצת SHARKS של ייטב, משנה שם משנה מזל. נראים נהדר בשלב הבתים ומסיימים במקום הראשון, אך שם העייפות כבר מכרעת והם מסיימים את דרכם עם מקום על הפודיום, כבוד! המשך שבוע נעים לכולם!

 
בשיטת ליגה בשכונה
יום א,30/08/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול תמיר מזרחי צילום רוסלן קרימוב

בעיית הכדורים בבית דני נמשכת. טיפוסים על הגדרות מצד fathers היה לנו והפסקות ממושכות בגלל כדורים שעפו. כדור שהגיע לשכונת התקווה גם וריצה מטורפת מצד עדי כהן שהביא את הכדור בסופו של דבר :). מה שכן היה לנו הערב אחלה קבוצות בבית דני. חמש קבוצות שלמרות כל הבעיות של הכדורים הציגו כדורגל נהדר באווירה מצויינת. היה לנו גם שתי קבוצות חדשות קציר וfathers, ברוכה הבאה למדינת הכדורגל אתם אחלה אנשים. הזוכים הגדולים של הערב הם רעננה שהציגו כדורגל פנטסטי הערב והם זוכים בתואר ובצדק. הגנה נוקשה שלא ספגה אפילו שער אחד לצד התקפה מצויינת,ברכות לאלופים. סגנית הערב היא ארמני חולון. קבוצה איכותית שהפסידה במשחק האחרון בקרב על התואר. קבוצה מצויינת שמציגה נשק התקפי קטלני שמסיימת הערב כזוכת הכיבושים. סגנות מכובדת בהחלט. קציר מסיימים במקום השלישי. קבוצה חדשה ואפשר בהחלט לראות שיש להם פוטנציאל גדול להמשך. מציגים כדורגל יפה. אתם תתגבשו ואין ספק שאתם תדברו חזק במדית הכדורגל בהמשך. father מסיימים הערב במקום הרביעי. קבוצה חדשה לצד שחקנים ותיקים במדינת הכדורגל כמו ברידא ומדרר. קבוצה עם המון נחישות לצד שחנים שרעבים לכדורגל. אוהבים את המשחק ומשקיעים את כל כולם. כל הכבוד על המלחמה אתם קבוצה חדשה שתשתפר מטורניר לטורניר. במקום השישי מסיימים וולבס. קבוצה עם חומר שחקנים טוב. מתייאשים מהר מידי,אתם צריכים להרים את הראש ולא להתייאש מהר. ככה זה בכדורגל פעם הולך ופעם לא זה קורה לקבוצות הטובות בעולם גם,קחו הכל בקל ותמשיכו לבוא ולהתקדם אתם קבוצה טובה.

 
ליגת הדבש מחזור 37
יום ה,27/08/2015 קרית שלום 20:15-23:30
ניהול ליאור משלם בשחור צילום ליאור משלם בשחור

שני מחזורים מהסיום, וניתן לחתוך את המתח בסכין (בטח:) טבלה רב שבועית עם שלוש קבוצות בהפרש זעום, שזה משאיר עניין עד המחזור האחרון השוערים הם שקבעו את מבנה הטבלה, מוטי אסי עמית ואייל טבלה רב שבועית לאחר מחזור 37 מקום--קבוצה---------ממוצע 1---טיקיטקה---------3.41 2---אתלטיקופל------3.26 3---שאנטי יונייטד---3.21 4---עירוני טקסס----2.79 5---אריות הרצליה--2.74 שבת טובה

 
בשיטת ליגה בשכונה
יום ה,27/08/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום רוסלן קרימוב

נכנסים לסוף השבוע עם טורניר אינטימי, שכלל 4 קבוצות. בנוסף לאייקס, נגרים ומהנדסים הותיקות, הצטרפה אמש קבוצה חדשה - F.C LIONS , ברוכים הבאים למדינת הכדורגל! F.C LIONS - אז כמו שהוזכר, זהו הטורניר הראשון של האריות במדינת הכדורגל. שיחקו טוב כבר מהפתיחה, וממשחק למשחק היכולת השתפרה, כך שבמשחק האחרון של הערב, האריות כבר חגגו את ניצחון הבכורה שלהם - כל הכבוד. נגרים - עקב בעיות מכאניות באוטו של גילי נוסרי שהיה כבר בדרכו לטורניר, הנגרים מגיעים בסגל חסר הפעם. אך למרות זאת, ולמרות שפתחו את הטורניר עם הפסד, הנגרים הגיבו עם שני ניצחונות משכנעים ועלו לגמר של הטורניר, שם הם נכנעים לאייקס ומסיימים במקום השני. מ.ס מהנדסים - נפתח ונציין את המהנדסים לשבח, על כך שהגיעו בזמן, הזיזו שערים, הביאו כדורים, שיחקו בצורה ספורטיבית וכל מה שנחוץ כדי להכתיר אותם לקבוצה ההוגנת של הערב. על המגרש, הם פתחו עם ניצחון אך לאחר מכן המשיכו עם שלושה הפסדים, אך עבור החברה של המהנדסים מה שחשוב זו ההנאה שבמשחק. אייקס ישראל - חוזרים לאחר פגרה לא קצרה, אך נראה שאת החופשה שלהם, שחקני אייקס בילו במחנה אימונים באוסטריה. שחקני הקבוצה היו חדים והקבוצה סיימה טורניר נהדרבו היא כובשת 14 שערים וסופגת רק אחד. זכייה מוצדקת לכל הדעות. שבת שלום אנשים!

 
טורניר בבן דור
יום ה,27/08/2015 נשר 6*6 19:45-22:30
ניהול רן גורליק צילום מאור אלקסלסי

3 קבוצות מהוותיקות של המחוז התייצבו לטורניר במגרש המצוין והמהנה בבן דור במטרה לשמור על כושר וליהנות מערב יום חמישי של כדורגל מצוין . הטורניר התנהל בצורה ספורטיבית ומהנה, בסופו זכתה קבוצת יונדאי אקספרס במקום הראשון לאחר שהצליחה לייצר רצף ניצחונות מרשים, במיוחד לאור העובדה ששיחקו מס' לא מבוטל של משחקים ברציפות . במקום השני סיימה קבוצת זניט נורד, שהפעם הייתה פחות חדה בשני צידי המגרש, אך גם ביכולת הזאת היו להם הרבה רגעים טובים בטורניר שהספיקו כאמור למקום השני . במקום השלישי סיימה קבוצת רוממה, שפתחה את הטורניר מצוין עם ניצחון יפה על זניט, אך בהמשך נשארו הרוממאים ללא אוויר ולא הצליחו להמשיך ולייצר ניצחונות נוספים . ברכות ליונדאי על זכיה בטורניר לאחר זמן רב, ולשאר הקבוצות על טורניר איכותי והוגן .

 
דרג ביניים=35% גג
יום ד,26/08/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול תמיר מזרחי צילום רוסלן קרימוב

טורניר נהדר התנהל לו בוולפסון. ערב נעים ובאווירה טובה בזכות כל הקבוצות. טורניר ללא הפסקות מיותרות ובעיקר כיף והנאה היה לנו. שאפו לכל ששת הקבוצות על הוגנות וספורטיביות מתחילת הטורניר ועד סופו. התינוקות של גבי זוכים הערב במקום הראשון. שיקנים מוכשרים, שחקנים שהיו רעבים לזכייה ונתנו את כל כולם בשביל הזכייה הערב. זוכים באליפות הטורניר, כל הכבוד על טורניר מושלם. צונאמי ישראל מסיימים הערב במקום השני וסיפקו לנו יופי של כדורגל. קבוצה טובה עם המון נחישות על המגרש שנתנו טורניר מצויין וסיימו מקום ראשון בבתים. כפיים על הסגנות הערב. סינגולריטים מסיימים הערב במקום השלישי. החברה של אלונה ברקת באים חדים לאחר הזכייה. התקשו בשלב החצי גמר בעיקר בהגנה אך בהתקפה הציגו יופשי של משחק קבוצתי והבקיעו שערים יפים. מסיימים עם מדליית הארד. הרמנוס מסיימים הערב במקום הרביעי. חברה נהדרים שבאמת כיף לצפות בהתנהלות שלהם מהצד. חברה שבאים להנות מהכדורגל ומשחקים משחק שוטף. בקיצור,אנשים זהב. כוח מחץ מסיימים הערב במקום החמישי. חזרו למדינת הכדורגל לאחר פגרה ארוכה. כיף שאנשים נהדרים כאלה חוזרים אלינו. התבאסו ממקומם בסוף הטורניר אך אתם קבוצה טובה עם המון פוטנציאל. תמשיכו לעבוד קשה ואין ספק שתגיעו למקומות טובים יותר בהמשך. פורטונה- לאט לאט בלי למהר. אמרנו חא פעם ולא פעם שיש לחברה האלה המון כדורגל ברגליים ולא שיקרנו. אז נכון שהערב לא כל כך הלך להם והם סיימו במקום השישי אך אפשר לראות את ההתקדמות שהם עשו. תמשיכו לעבוד קשה והתוצאות הטובות עוד יגיעו

 
shop
סטטיסטיקת קבוצות *
ההוגנת איחוד בני מימון איחוד בני מימון ממוצע 5.00 ב 3 מפגשים
הפעילה מ.ס. גן הירדן מ.ס. גן הירדן 23 משחקים ב 7 מפגשים
הפוריה מ.ס הכנסה מ.ס הכנסה 3.17 שערים למשחק ב 6 משחקים
המצליחה F.C.R.H F.C.R.H 92% הצלחה מתוך 8 משחקים
31 יום, 5+ משחקים