תוצאות
ראשון בלודדדדד
יום א, 20/08/2017 לוד - אצטדיון עירוני, לוד 20:00-23:00
ניהול יקיר אבוטבול צילום גיא בגדי
פותחים את השבוע בלוד עם טורניר של חמש קבוצות בסגנון ליגה כאשר כל הקבוצות משחקות אחת נגד השנייה ומי שצברה יותר נקודות היא המנצחת של הערב . במקום הראשון זכו הערב קבוצת טיקי טקה שגמרו את הערב ללא הפסד וספגו רק שני שערים במהלך כל הטורניר מה שמוכיח את ההגנה החזקה שלהם ומה שבעצם נתן להם את הזכייה בטורניר . אל המקום השני הגיעו קבוצת המיקס אוסף של חברה חביבים שלא שיחקו אפפעם ביחד ובכל זאת היו מצוינים הערב והציגו יכולת טובה שהספיקה להם למקום השני והמכובד מאוד יחסית . במקום שלישי סיימה קבוצת ולנסיה שחזרה אלינו אחריי תקופה ארוכה של פגרה, הערב הם הגיעו עם סגל חסר מאוד וניסו להשלים עם כמה שחקנים מה שלא כלכך הלך להם למרות זאת הראו כדורגל טוב לפרקים ,בקיצור נחכה שיגיעו בסגל מלא להראות את היכולת שלהם. במקום הרביעי גן הירדן שפתחו את הערב נפלא עם ניצחון משכנע ולאחר מכן הגיעו שני הפסדים שהוציאו את להם את האוויר אבל בכל זאת הצליחו לסיים את הערב עם טעם מתוק והצליחו לנצח את המשחק האחרון שלהם להערב. במקום החמישי הקבוצה ההוגנת של הערב לירויס שלדעתי הם קבוצה טובה שחסר להם קצת חיבור בין השחקנים אבל בעיקר חסר להם שוער ! בשביל להצליח בטורנירים חייב שוער קבוע ולא לנסות להשלים כל פעם מבחוץ.

יום ה, 17/08/2017 בני יהודה, תל אביב 20:15-23:30
ניהול קשר (במשקל) על צילום קשר (במשקל) על
עוד סגירת שבוע בנוהל, וזה הנצחון האמיתי
 
יום ד, 16/08/2017 בני יהודה, תל אביב 20:15-23:30
ניהול גל הרמן קרייסברגר צילום עדן נגר
טורניר מותח בשכונה בזמן שהפועל בש מנצחת בטרנר. עגלות התבור הגיעו לטורניר הבכורה במדינת הכדורגל. על הנייר הגיל הממוצע אולי מעט גבוה אך החבר`ה הציגו מהלכי כדורגל יוצאים מן הכלל. הקבוצה יכולה להיות מרוצה מההופעה הכללית ואני בטוח שכבר בפעם הבאה שיגיעו גם התוצאות ישתפרו. החלשים ממשיכים לזכות באליפויות. הקבוצה של דודי בן נון ממשיכה להציג יכולת טובה. הקבוצה כהרגלה פותחת עם משחק ראשון חלש ומתעוררת בהמשך. הזאבים סיימו כאלופים קטנים כאשר ניצחו את המשחק האחרון וקיבלו את התואר - אלופי 5/6. הקבוצה הגיעה למשחק האחרון בשיא הריכוז והמוטיבציה והתוצאה בהתאם. הפועל ירמוט סיימה במקום השני. הקבוצה החזקה הגיעה בסגל רבוי כוכבים אך נעצרה בגמר הגדול. כנראה שאם המשחקים היו מעט יותר ארוכים הם אפילו היו מסוגלים להשוות ולהפוך את התוצאה כי הדקות האחרונות של המשחק היו בשליטת ירמוטית. גן הירדן השיגה את המטרה שלה הערב כאשר הצליחה להעפיל לחצי הגמר. הקבוצה עם הרבה אופי השיגה את הכרטיס לחצי הגמר במשחק צמוד בסוף שלב הבתים. אחרונים חביבים הם קרניבורס. הקבוצה של פליקס סיימה את שלב הבתים עם מאזן מושלם ועמדה על הפודיום עם מדליות הארד. כל הכבוד. **תודה רבה לדודי בן נון על העזרה עם הכדורים האבודים בבריכה** המשך שבוע נהדר.
 
יום ד, 16/08/2017 לוד - אצטדיון עירוני, לוד 20:00-23:00
ניהול מור דהן צילום יונתן תמיר
טורניר ברמה בינונית בלוד. הרבה זמן לשחק לא היה מכיוון שמחצית מהקבוצות הגיעו באיחור וצריכים לדעת שברגע שקובעים שעה צריך להתייצב אחרת זה מקצר מהזמן של המשחקים שלהם. בסה"כ הטורניר התנהל ברמה טובה מאד כל הקבוצות הגיעו נטו בשביל לשחק אפס וויכוחים, מאד ספורטיביות ומשחקים בקצב טוב. משחקי הבתים התחילו קצת מאוחר אבל עקב הנכונות של הקבוצות לשחק הכל התנהל במהירות ושלב הבתים הסתיים כאשר הפועל עיינות ולוד גלקסי עולות מבית 1 והנחושיידות ביחד עם PASS PASS IT A COME סגרו את הרביעייה הסופית. במשחק חצי הגמר הראשון במשחק סופר מסקרן בין עיינות לPASS PASS שנגמר בתוצאה 4-2 לטובת הקבוצה החדשה ומעלה אותה לגמר. בחצי גמר השני משחק צמוד מאד של 2 הקבוצות בקצב מצוין ומהיר והתקפות מצד לצד שהסתיים בתום 25 דק' ב2-2 ולאחר קרב פנדלים מרתק קבוצת לוד גלקסי תפסו את מקומם בגמר. משחק הגמר היה במעמד צד אחד כאשר PASS PASS השתלטו על המשחק מתחילתו ועד סופו בניצחון מוחץ 4-0 לטובתם נראה היה שקבוצת לוד גלקסי כבר הוציאו את כל האוויר מהריאות והגיעו עייפים לגמר. קבוצת PASS PASS בהופעה ראשונה בטורניר בלוד מגיעה בבכורה חלומית ומצליחה לקחת את הטורניר ברצף הופעות מצוינות ובמשחק קבוצתי נהדר. קבוצת לוד גלקסי שהצליחה להפתיע ולהגיע לראשונה לגמר ברצף משחקים מצוין שלה עד שכבר לא היה אויר בגמר, כל הכבוד לקבוצה של אסף. נחושיאדות הגיעו באיחור וללא חילופים אך זה לא מנע מהקבוצה להגיע עד חצי הגמר לאחר שהצליחו להביא רצף משחקים מעולה בבית שלהם ואף לסיים במקום הראשון אבל זה לא הספיק והם נעצרו בחצי גמר. קבוצת עיינות של הקפטן עומרי הצליחו בשלב הבתים לסיים במקום הראשון בצמד משחקים נהדר שלהם אך נעצרו בחצי ע"י קבוצת PASS PASS הנחושים. בית'ר חבד שהגיעו בסגל חסר מאד לטורניר מה שהקשה על הקפטן אריה לבנות קבוצה טובה הצליחו לצאת עם טעם טוב שהצליחו להגיע למקום ה5 במשחק נגד המהנדסים. קבוצת המהנדסים של שוסטר הגיעו פחות מרוכזים ופחות חדים מול השער בטוח שלקראת הטורנירים הבאים הם יראו את היכולת הטובה שיש להם, יש גם טורנירים שפחות הולך.
 
יום ג, 15/08/2017 בני יהודה, תל אביב 20:15-23:30
ניהול מתן קורן צילום עדן נגר
יום שלישי בשבוע נפגשים בשכונה לטורניר איכותי וכדורגל ברמה גבוה ! הערב עבר בצורה חלקה עם התנהגות למופת מצד כל הקבוצות. נתחיל עם הטווסים שהערב לא מצליחים להשיג נקודות וממוקמים במקום האחרון לטורניר זה, מדובר בקבוצה חזקה מאד עם איכויות בפן ההגנתי ובפן ההתקפי שלה, הערב לא צלח מבחינת הניקוד אך ללא ספק מדובר בקבוצה ששווה גמר. במקום הראשון הערב הפרויקט של שי ובצדק. הקבוצה שיחקה כדורגל חכם והתקפי לאורך כל המשחקים, הגיעה למצבים רבים והציגה כדורגל איכותי מאד. הגלבוע בילו, הקבוצה מצליחה לעלות מהמקום השני בבית לאחר ניצחון והפסד, בחצי הגמר פוגשת את הפרויקט מולם היא מתקשה בעיקר לקראת דקות הסיום של המשחק. קהילות פתח תקווה עולים מהמקום הראשון בבית שם נתנה שני משחקים טובים וניצחה את שני היריבות שלה, בגמר פוגשת את הבלאנקוס למשחק צמוד מאד שהוכרע בסופו על חודו של גול בתוספת הזמן. אחרונה חביבה לה בלאנקוס מסתפקת הערב במדליית הכסף, הקבוצה שיחקה כדורגל איכותי וטוב לאורך הטורניר והגיע לגמר מול יריבה חזקה, בגמר ניקר היה לראות את העייפות של הקבוצה וחוסר הריכוז בהגנה שייתכן ועלו לקבוצה המקום הראשון. המשך שבוע מעולה לכולם !
 
יום ג, 15/08/2017 מזכרת - מגרש סינטטי, מזכרת בתיה 20:00-23:30
ניהול גל נחמני
נתחיל את הסיכום בחוויה לא כל כך נעימה שאני עובר כל שלישי במזכרת בתיה . כמעט כל הקבוצות מאחרות ולא עומדות בלוח הזמנים מה שמאוד פוגע בהמשך ההתנהלות ובקבוצות אחרות שכן מגיעות בזמן . אנא ממכם תגיעו בזמן כדי שנוכל להנות כמה שיותר מדקות משחק של כדורגל . תודה . יום שלישי טורניר חוויה של 8 קבוצות מסתיים לו במזכרת בתיה עם דרמה גדולה בחצי גמר וקאמבק ענק של צונאמי מפיגור 2:0 לשיוויון 2:2 נגד לוחמי האש גוררוס אך לוחמי האש מצליחים להגיע לגמר לאחר דו קרב פנדלים עיקש מסתבר שהדו קרב היה כל כך עיקש שללוחמי האש נגמרו כבר כדורי האש נגד אריות שקד שמצליחים לזכות בטורניר אחרי שבוע של פגרה . שקד שהפעם באים בהרכב מלא זוכים בטורניר אחרי הפסקה של שבוע מנצחים 5 משחקים מ 5 אפשרויות החברה מאשדוד באמת שיחקו כדורגל שלא כל יום זוכים לראות במדינת הכדורגל . שאפו . במקום השני גוררוס שגם מגיעים היום בהרכב מלא מצליחים לשמור על רשת נקיה עד לחצי הגמר או עד שאורן פתח לעצמו פה איך שתרצו . בחצי מצליחים לעבור שלב אחרי דו קרב מרתק של פנדלים אבל לחברים של הקפיטן התמנון נגמר האוויר בגמר והם הולכים עם המקום השני והמכובד . צונאמי ישראל החברים בירוק פתחו את הערב בתבוסה כואבת אבל מהר מאוד התאוששו וניצחו פעמיים בשלב הבתים מה שנתן להם את הכרטיס היקר לחצי הגמר שם חזרו פעמיים מפיגור אך נכנעו בדו קרב פנדלים ארוך ומרתק . יוניידט יונייטד מה עוד אפשר להגיד על החברים עם המדים השחורים . כל שלישי מחדש רז מעמיד קבוצה חרוצה ממושמעת שתמיד מגיעה בזמן ואפילו מקדימה כמובן שהם משחקים כדורגל נפלא ולא נופלים מאף קבוצה מידי שבוע . יש לציין גם שהם תמיד עוזרים בכל מה שנחוץ ומקבלים הכל באהבה בלי להתווכח בכלל . אפשר רק ללמוד מהם . מקורות באו הערב בעיקר להנות מהמפגש החברתי מחוץ לשעות העבודה . החברים בלבן לא עולים משלב הבתים הערב אבל בסוף הולכים הביתה עם 6 נקודות בקופה הרבה בזכות ווליק החלוץ המצויין שלא מפסיק להרשית מידי שבוע . בית קברות לחברים לא הגיעו הערב בכלל למגרש . אם רק יתעסקו יותר בכדורגל ופחות בשטויות שמסביב אין ספק שיש עתיד מצליח לחברה בכחול לבן . אשדודד סן זרמן וסטראק שבאו שתיהם הערב במדים הלבנים לא הצליחו להביא את היכולת הטובה שלהם בתקופה האחרונה למגרש הערב . החברה נשארים ללא ניקוד אבל עם הרבה חיוך ואופטימיות לפעמים הבאות . שחקנים שמעונינים לפתוח קבוצה חדשה במדינת הכדורגל מוזמנים לפנות לדניאל בווטסאפ לטלפון 0549733105 המשך לילה נפלא, תודה לכולם בשם הצוות שניהל את הערב גל נחמני ומריק מוסייב
 
יום ב, 14/08/2017 הרצליה - סינטטי חדש, הרצליה 20:15-23:30
ניהול יקיר אבוטבול צילום איתי קרייס
טורניר משבח בהרצליה עם דרמה בשלב הבתים.משחקים צמודים וקבוצה משתפרת במעמד הגמר. במקום הראשון הערב סיימו כמעט כמו כל שבוע שוב הבקוצה הנהדרת של ג'לג'וליה שלמרות שנפצע להם שחקן במהלך המשחק השני ונאלצו להישאר לשאר הטורניר ללא חילופים היו היום רמה מעל כולם וניצחו את הטורניר די בקלות. במקום השני הגיעו הקבוצה המשתפרת של השבוע סיגמנטו שמשבוע לשבוע משתפרת ורואים שהתיאום ביניהם מתחיל לעבוד והצליחו להגיע השובע עד לגמר שם הפסידו לקבוצה החזקה של הערב. במקום השלישי סיימו הספרטנים שחוסר מזל בבעיטות פנדלים בחצי הגמר מנע מהם לעלות לגמר הם עלו לחצי הגמר מבית קשה ועל כך מגיע להם שאפו. במקום הרביעי סיימו מדאיין שהיו חסרים את שחקני ההגנה הקבועים שלה וראו את זה על המגרש מבחינה התקפית הם הגיעו להמון מצבים אך בהגנה היה היו רכים מידי . במקום החמישי סיימו פנתרי השרון קבוצה חזקה מאוד שלא צלחו את שלב הבתים ולא הצליחו להגיע אל חצי הגמר אבל הראו במשחקים ששיחקו שיש להם כדורגל . במקום השישי הגיעה קבוצת הדוקטורים שהיא גם הקבוצה ההוגנת של הערב קבוצה שתמיד כיף לראות איך היא מתנהלת בתוך המגרש ומחוצה לו למרות שלא נתנו הצגות על המגרש ראו שהם נהנים מהכדרוגל ולשם כך אנחנו מתכנסים מידי שבוע ! היה כיף לנהל את הטורניר בהרצליה כרגיל ניפגש שבוע הבא
 
סטטיסטיקת קבוצות הגינות

במהלך 31 הימים האחרונים
לקבוצות ששיחקו לפחות 5 משחקים
ההוגנת - ניקוד מקס' 5.00
הפעילה - סה"כ משחקים
הפוריה - שערים למשחק
המצליחה - אחוזי ההצלחה

ההוגנת המיקס השחור המיקס השחור
Close

ההוגנת

המיקס השחור המיקס השחור
ממוצע 5.00 ב 5 מפגשים

ממוצע 5.00
הפעילה המיקס השחור המיקס השחור
Close

הפעילה

המיקס השחור המיקס השחור
25 משחקים ב 7 מפגשים

25 משחקים
הפוריה FC Modiin FC Modiin
Close

המצליחה

FC Modiin FC Modiin
4.00 שערים למשחק ב 5 משחקים

4.00 שערים
המצליחה אריות קריית משה אריות קריית משה
Close

המצליחה

אריות קריית משה אריות קריית משה
100% הצלחה מתוך 5 משחקים

100% הצלחה