תוצאות
מחולק לרמות בשכונה
יום ג,06/10/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום רוסלן קרימוב

טורניר יום שלישי בשכונת התקווה סיפק לנו הרבה מתח ושערים. תקציר ים מלאים בהמשך היום


דרג ביניים=35% גג ומחולק לרמות
יום ג,06/10/2015 קרית שלום 20:15-23:30
ניהול יהונתן אברהמוב צילום דרוריטז בורנשטיין

חוזרים לשחק כדורגל אחרי חופשת החגים וקיבלנו טורניר משובח באמצע שבוע יום ג בקרית שלום עם שש קבוצות שחולקו לשני בתים במקום הראשון זכו הערב בטורניר קבוצת מ.ס קציר שזכו בצדק בטורניר אחרי שניצחו את כל המשחקים בצורה משכנעת וספגו רק שער אחד לאורך כל הטורניר! במקום השני, סגנית האלופה כוח המחץ סיימו שלב בתים מושלם עם יחס שערים 9-2 וגם הם הגיעו לגמר עם מאזן מושלם של שלושה ניצחונות אבל בגמר הם לא הצליחו לנצח וסיימו עם סגנות מכובדת במקום השלישי סינגולריטים פתחו עם הפסד את הטורניר אבל עלו לחצי הגמר בזכות שער ניצחון של מושיקו בדקת הסיום במשחק המכריע במקום הרביעי קבוצת פרום פדר טו סאן עלו לחצי הגמר למרות שלא הצליחו להשיג ניצחון בשלב הבתים וסיימו עם תיקו והפסד אבל עלו בזכות הפרש שערים טוב יותר במקום החמישי כוח צביקה שעשו טורניר טוב ולא העפילו לחצי הגמר בגלל הפרש שערים אבל לפחות ניצחו במשחק על המקום החמישי ושיחקו כדורגל טוב לאורך רוב שלבי הטורניר במקום השישי והאחרון להערב קבוצת דינמו סדום ואמורה הקבוצה שיחקה ללא השוער הקבוע וזה היה ניכר במשחק הראשון אותו סיימו ב2-7 ולאחר מכן הפסידו עם שער דרמתי אבל בסך הכל הציגו כמה מהלכים נאים של כדורגל המשך שבוע טוב לכולם

 
45% הצלחה גג
יום ג,06/10/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול עמית קורן צילום זוהר קמינסקי

טורניר באווירה נהדרת עם מעט הפתעות וממוצע של הרבה שערים למשחק בוולפסון כמו שאנחנו אוהבים. מזג האוויר היה כמעט אידאלי ובעיות התנהגות משמעת לא היו... תענוג. במקום הראשון הרקולס שעם שלישיית איגור - דור - יהב משחקים כדורגל התקפי יפה ואחראיים לכמה מן המהלכים היפים שראינו הערב. דור הרכש מסיים כמלך השערים של הערב כולל השער החשוב בגמר. זכייה מוצדקת של השחקנים של מתן מהנדסים שובצו הערב לבית הקל והראו יכולת התקפית נהדרת עם יחס שערים 9-1. בחצי הגמר הם נעצרים אצל הזוכה אבל זה לא מוריד מההישג היפה והם מסיימים את הערב במקום השלישי והמכובד. מילה טובה על הנמרים מבת ים. מדובר בחבורה שמורכבת משחקנים ממגוון סוגי הגילאים צעיר ועד מבוגר. לא רק שזו אחת הקבוצות המשתפרות (שאני ראיתי) של התקופה האחרונה, אלא שמדובר באנשים טובים, שעוזרים למנהל הטורניר, נעימי הליכות שנמנעים מכל וויכוח במגרש. אתם תענוג! הבילויים גדרה מצליחים לעלות הערב לחצי הגמר אחרי שבמשחק עם הגב אל הקיר הצליחו להתעשת ולנצח מול אזבצה ולהרוויח את הכרטיס. בחצי הגמר מול סגנית הערב אמנם מפסידים אבל חצי הגמר זה הישג מכובד, כל הכבוד! אזבצה אחרונים ובהחלט חביבים הגיעו לעמדה נוחה לעלות לחצי הגמר אחרי שהפסידו בתוצאה עדיפה אל מול הבילויים גדרה, אבל לא מצליחים לעשות את המטלה ומעפילים למשחק 5\6 שם משחקים משחק ארוך של למעלה מ25 דקות, כמו שצריך, בשקט עם הרבה אהבה למשחק - בדרך הנכונה. קרניבורס, אחת מהפתעות הערב שהגיעו לטורניר הזה כאחת מהפייבוריטיות הבולטות ואפילו פתחו את הערב בניצחון על הזוכה, אבל משהו התפקשש להם במשחק השני ויחס השערים גרם לכך שהם מעפילים למשחק 5\6. בטוח שהחבורה של פליקס תדע להפיק לקחים, ובכל מקרה מסיימים בטעם טוב עם ניצחון. המשך שבוע נעים!

 
אחרי החגים באתו"ס
יום ג,06/10/2015 אתו``ס חיפה 20:45-23:00
ניהול רן גורליק צילום מאור אלקסלסי

הגשם הראשון של השנה שהפציע אמש יצר אווירה אירופאית של ממש בטורניר יום שלישי הקבוע האתו"ס חיפה . סיום חצאי הגמר והגמר התנהלו על מגרש רטוב וחלק ותחת ממטרים, מה שלא פגם ברמה הגבוהה של המשחק עקב יכולת מרשימה מאוד של קטלוניה ואיטליה, בגמר רב שערים שהוכרע לטובת האיטלקים על חודו של שער אחד קטן אך גדול . את שלב הבתים צלחו איטליה לאחר שני ניצחונות על כוכבי הצפון שהורכבו הפעם מגרעין של שחקני הולנד המיתולוגית ויונדאי אקספרס המצוינים של אבי שעלו גם כן מבית זה מהמקום השני . גם קטלוניה הגיעו לגמר אחרי שלב בתים חלק עם שתי ניצחונות על רמב"ם המשתפרים והשדים הירוקים של תחסין שחזרו לפעילות לאחר הקפאה ארוכה (מדי), כאשר מבית זה היו אלה השדים הירוקים שהצליחו להתמקם במקום השני ולעלות לחצי הגמר בזכות שער ניצחון דרמטי על רמב"ם בהתקפה האחרונה של המשחק בינהן . בחצי הגמר השדים של תחסין כבר לא עמדו בקצב של איטליה והמשחק היה חד צדדי לטובת האיטלקים של ליאור . חצי הגמר השני בין קטלוניה ליונדאי אקספרס (יש שיגידו דרבי) סיפק דרמה מטורפת, כאשר קטלוניה משווים ממש ברגעים האחרונים של הזמן הרגיל ומנצחים את המשחק בזכות שער זהב יפיפה של קפטן הקבוצה ניר, ממש בהתקפה האחרונה של ההארכה . המנצחת במשחק על המקום ה-5 הייתה כוכבי הצפון שהרכיב תמיר שגברו על רמב"ם של יותם שהגיע הפעם בסגל חסר מהרגיל . הגמר כאמור היה ברמה גבוהה ואווירה מצוינת, והוכרע לטובת איטליה שזוכה בטורניר לאחר טורניר מצוין שלהם, ברכות !

 
צאת חג סוכות ב
יום ב,05/10/2015 וולפסון-חודורוב 20:30-23:30
ניהול גל הרמן קרייסברגר צילום דרוריטז בורנשטיין

ערב שמחת תורה במדינת הכדורגל. במקום להקיף את בית הכנסת החבר`ה מקיפים את המגרש. זיקוקי דינור מוסיפים לאווירה הנהדרת. נועלי הטבלה שלנו הם הגלבוע. הקבוצה המעוטרת ביותר במדינת הכדורגל לא הצליחה הערב להעפיל לחצי הגמר משלב הבתים. לכל קבוצה יש ערבים כאלה. בטוח שבטורניר הבא כבר ייראו הרבה יותר טוב. אלופי הערב הם קבוצת טופ דוראן. הקבוצה משחקת עם סגל צעיר ונמרץ ונראית נהדרת. שגיא חנניה הילד המוכשר משחק בלב ההגנה ואחראי על רוב הבישולים. קבוצה מלאת כישרון והערב גם סיימו במקום הראשון. כל הכבוד! האלופים הקטנים הם בלאק ממבס. לפי השם ציפינו שיהיו בצבע השחור אך הקבוצה עם התלבושת הלבנה לא הצליחה להעפיל לחצי הגמר למרות שהציגו כדורגל טוב בשלב הבתים. הגיעו למשחק האחרון עם הרבה ריכוז ומוטיבציה וניצחו לאחר משחק קשה. אתלטיקו תל אביב מסיימים את הערב במקום השני והמכובד. הקבוצה הראתה הרבה אופי בניצחון שלה על הגלבוע. בחצי הגמר ניצחו את אלופי בית א ובגמר הגדול הפסידו בדקות הסיום בחוסר ריכוז. קבוצה חזקה מאוד! עדי כהן הגיע וחיזק את הקבוצה עוד יותר. את מדלית הארד לקחו קבוצת הבבלים. הקבוצה פתחה טוב את הערב וסיימה את הבית המוקדם במאזן מושלם. שישה שערי זכות כבשה הקבוצה בשני המשחק הראשונים. בחצי הגמר הפסידו במשחק צמוד. קיבלו משחק בונוס ונשארו לעוד עשרים דקות של כדורגל. אחרונים חביבים הם קבוצת בוננזה. קבוצה חזקה מאוד. הקבוצה סיימה במקום הראשון בבית המוקדם. בחצי הגמר הם שיחקו טוב אך הכדור פשוט לא נכנס. סיימו במקום הרביעי הסופי. המשך שבוע נהדר!

 
מוצ"ש בבקרייה
שבת,03/10/2015 קרית שלום 20:30-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום איתי קרייס

טורניר מוצאי שבת התחיל עם משחק שפוצץ על ויכוח מיותר, אך משם הקבוצות התאפסו והטורניר היה מושלם. גוש דן אתלטיק - פותחים עם הפסד אך מנצחים במשחק השני ומעפילים לחצי הגמר בטורניר חזק במיוחד. כל הכבוד. ארטמיס - הקבוצה של יהונתן גונן, עולה מחדש על הגל ומציגה הערב יכולת מצוינת והיא מסיימת במקום השני. F.C.R.H - פתחו את הטורניר עם ויכוח מיותר אך מאותו רגע, עד לסוף הטורניר החברה של שחר גרין שיחקו כמו שצריך ולאחר משחק גמר דרמטי הם מסיימים במקום הראשון. בית ערים - הקבוצה של דניס לא מצליחה להעפיל לשלב חצי הגמר, אך במשחק על מקומות 5-6 השחקנים בכתום הראו מה הם יודעים בדרך לניצחון גדול וזכייה במקום החמישי. F.C SOHAM - קבוצה חדשה, עבורם זהו הטורניר הראשון במדינת הכדורגל. פתחו את הטורניר בויכוח מיותר במשחק מול ראש העין, אך מאותו רגע, הקבוצה שיחקה כמו שצריך והפעם הם מסיימים במקום השישי. מלאכי גבריאלי - המלאכים חוזרים אלינו לאחר תקופה ממושכת בה לא שיחקו, ולמרות ששובצו בבית החזק, הם מעפילים לחצי הגמר ומציגים יכולת טובה על המגרש, עכשיו צריך לשמור על רצינות ולבוא כל שבוע :) .

 
מחולק לרמות בשכונה
יום ה,01/10/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול עמית קורן צילום רוסלן קרימוב

טורניר בבית דני מגיע לסיומו, עם מזג אוויר נהדר ורוב המשחקים שמתנהלים על מי מנוחות אלטעזכן הם נועלי הטבלה של הערב. אמנם מסיימים עם משחק צמוד שבו עם יורדים מנוצחים, אבל הקבוצה של רועי נותנת פייט לכל קבוצה שהם עומדים מולה, וגם הם רשמו נצחון הערב בשלב הבתים כאשר רק הפרש השערים מנע עליה לשלב חצי הגמר. קהילות פת הם אלופי הערב. דביר התקשה לסגור את הסגל להערב אבל נראה שהדבר לא פגע ביכולת הקבוצה בכלל - היו נראים נהדר. בשקט בשקט ללא בעיות משמעת ועם כדורגל איכותי הם במקום הראשון. סירבסה בר קבוצה שלוקחת את המשחק ברצינות רבה ומנסים מאוד להשתפר ולהצליח. עלו בצורה דרמטית לחצי הגמר ושם נעצרו אצל זוכת הערב. הנגרים עם כמה אורחים שכיף לראות (דרור, יודלביץ) תורמים לאווירה טובה על המגרשוגם היו נראים טוב עד לחצי הגמר שם הרבו בוויכוחים ומריבות עם לוס פולוס עד לשלב שאיבדו את החשק לשחק. הקבוצה מגיעה בסופו של דבר לגמר ומסיימים במקום השני. הרצליה קבוצה חדשה בנוף משחקים בורוד וזה הטורניר הראשון שלהם. היו נראים נהדר ועם חלק התקפי משובח הצליחו לסיים את הערב עם ניצחון ועם טעם מתוק בפה. תמשיכו להגיע ולהשתפר. לוס פולוס מגיעים בסגל הרגיל בסך הכל ונראים טוב עד לשלב חצי הגמר, שם הרבו בוויכוחים ומריבות עם קבוצת הנגרים דבר שהרס את האווירה עבור כל הקבוצות וחבל. שבת שלום לכולם!

 
shop
סטטיסטיקת קבוצות *
ההוגנת FC Partisan FC Partisan
Close

ההוגנת

FC Partisan FC Partisan
ממוצע 5.00 ב 2 מפגשים

ממוצע 5.00
הפעילה Top דוראן Top דוראן
Close

הפעילה

Top דוראן Top דוראן
18 משחקים ב 5 מפגשים

18 משחקים
הפוריה כוח המחץ כוח המחץ
Close

המצליחה

כוח המחץ כוח המחץ
3.40 שערים למשחק ב 10 משחקים

3.40 שערים
המצליחה F.C.R.H F.C.R.H
Close

המצליחה

F.C.R.H F.C.R.H
90% הצלחה מתוך 7 משחקים

90% הצלחה
31 יום, 5+ משחקים