מדינת הכדורגל
 תוצאות
עד 45% ומחולק לרמות מגרש פנימי וולפסון
יום ד,01/07/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול משה דודסון צילום איתי קרייס

קבוצת גני אביב מגיעים לטורנירם הראשון במדינה. קבוצה חביבה שמתחילה את דרכה במדינת הכדורגל. ראינו אותם חוגגים בכיבוש שער,ראינו אותם משקיעים ומחייכים... התוצאות? יעלו בהמשך. לילה טוב!


מחולק לרמות וולפסון מערבי
יום ד,01/07/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום רוסלן קרימוב

יום רביעי, חגיגת כדורגל בוולפסון, שני טורנירים התקיימו להם במקביל, והמראה פשוט נהדר. עשרות שחקנים רצים ונהנים. האנגובר - פתחו את הטורניר עם ניצו=חון גדול לאחר שחזרו מפיגור של 2-0, בדרך לניצחון 3-5. אך בסופו של דבר נוצר בית משולש בו לכל קבוצה 3 נקודות, ובגלל הפרש שערים, הם לא עולים לחצי הגמר, אך אין זה גורע ולו במקצת מהמחמאות המגיעות להם - שיחקו פשוט נהדר. מ.ס הכנסה - עולים לחצי הגמר מהמקום השני בבתים, אך שם הם מפסידים ומסיימים במקום הרביעי. אך לא זה הסיפור המרכזי של מ.ס הכנסה הערב, ללא ספק זוהי הקבוצה ההוגנת ביותר הערב. גם במשחקים צמודים, וגם כזה לא נוח להם מבחינת הסיטואציה, תמיד וויתרו והתחשבו ביריב וזו על מנת שהמשחק יעברו בנעימים, כל הכבוד לקובי, הקפטן שמשרה את הגישה שלו על הקבוצה כולה. ביתר נחשונים - מסיימים ראשונים בשלב הבתים בזכות הפרש שערים, והם מגיעים בסופו של דבר עד לגמר. מסיימים בסופו של דבר במקום השני והמכובד ולוקחים הבייתה את מדליית הכסף :) . הפועל עמבה פתח תקווה - משתפרים משבוע לשבוע, החבורה הלוחמת מפתח תקווה, פתחה את הטורניר נהדר, עם ניצחון 0-3, שהספיק עבורם כדי לעלות לחצי הגמר. בחצי הגמר פגשו את עיינות החזקים, להם נכנעו רק לאחר דו קרב מותח מהנקודה הלבנה, קבוצה נהדרת. FC GOAL STARS - גולסטארס המתחדשת, הוכיחה גם היום שהיא קבוצה נהדרת, אמנם לא עלתה לחצי הגמר, אך לא נפלה מיריבותיה ולו לרגע אחד. הם מסיימים את הערב עם חיוך ומנצחים במשחק על מקומות 5-6, אליפות קטנה. הפועל עיינות - מחוזקים במחלקת הילדים של המועדון (מה לעשות שאין קייטנות בלילה) עיינות הגיעו הערב מפוקסים, והם רצים כל הדרך לזכייה משכנעת, כל הכבוד חברים!

 
עד 45% ומחולק לרמות וולפסון מערבי
יום ג,30/06/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול גל הרמן קרייסברגר צילום איתי קרייס

עוד ערב נהדר במדינת הכדורגל. שש קבוצות שמחולקות לרמות. המגרש המקביל מלא והתאורה חזקה מתמיד. טורניר החזרה של בית הנוער למגרשים. דניאל הקפטן לא הגיע עם הקבוצה-הוא במילואים, אבל שאר החברים עם פרצופים חדשים הגיעו... אלופי הערב שלנו הם אליאנס. הקבוצה אשר חסרה את המייסד שלה – שי בחאש נראתה טוב וסיימה אם התואר הנחשק.בשלושה מתוך ארבעת המשחקים שלה היא נקלעה לפיגור מוקדם והצליחה לצאת ממנו. עמית טהור חזר אחרי שבעה חודשים בדרום אמריקה ונראה בכושר נהדר. מעל הקו האדום נמצאים סינימה סיטי. הקבוצה מעיר הסרטים הציגה יכולת טובה אך לא הצליחה לתרגם זאת לידי נקודות. במשחק האחרון היו טובים וסיימו בתיקו. הגיעו לשלב הפנדלים, היו מרוכזים יותר וניצחו. התינוקות של גבי סיימו את הערב עם מדלית הכסף. הקבוצה הגיעה ללא נוי ויצמן שנשאר ללמוד. רותם מור הפצוע הגיע לצפות. אורן לזר כיכב באגף שמאל וביחד עם נתי סולימאני הוביל את קבוצתו לגמר הגדול. במקום השלישי נמצאים הבבלים. הקבוצה סיימה במקום הראשון בבית החזק. קבוצה חזקה מאוד שסיימה את שלב הבתים עם יחס שערים של 10-3. בחצי הגמר נתנו פייט אך הפסידו בסופו של דבר לאלופת הערב. אחרונים חביבים הם אלטע זאכן. הקבוצה הגיעה לטורניר עם למעלה מ72 אחוזי הצלחה. קבוצה חזקה מאוד ומוכשרת. רונאל אלבז לא הגיע הערב והקבוצה מעט דשדשה. סיימו במקום השני בשלב הבתים ובמקום הרביעי הסופי. המשך שבוע מצוין.

 
מחולק לרמות בקרייה
יום ג,30/06/2015 קרית שלום 20:15-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום זוהר קמינסקי

חצי שבוע מאחורינו, וטורניר בקרייה היא דרך טובה לחגוג זאת, בזמן שמכבי במחנה אימונים, שחקנינו שמור על הגחלת בוערת ודאגו שגם בקיץ, ייראה כדורגל ברמה גבוהה בקריית שלום. החלשים - ממשיכים בעקביות, וגם הפעם מסיימים במקום הראשון בבתים, ומעפילים לחצי הגמר, ומסיימים בסופו של דבר במקום השלישי. נאחל החלמה מהירה לשוער הקבוצה שנפגע בידו. רעננה מערב - שיחקו טוב אך סבלו מחוסר מזל, בסוף שלב הבתים נוצר בית משולש בו המאזנים שווים בין כל הקבוצות, ולאחר דו קרב פנדלים, על העלייה לחצי הגמר, נקבע שרעננה לא ממשיכה הלאה הלאה. ככה זה בכדורגל, יכולים להיות מרוצים מהכדורגל שהציגו. נבחרת הפארק - שתי תוצאות תיקו מסדרות לקבוצה של שי כרטיס לחצי הגמר, שם נבחרת הפארק נכנעים לאריות בת ים ומסיימים במקום הרביעי - הישג מכובד ביותר. South Park - הצהובים שחורים, הגיעו עם סגל מע חסר, אך למרות זאת שיחקו טוב מאוד, במשחק הראשון סיימו בתיקו, ובמשחק השני ספגו בדקה האחרונה, שער שגרם להדחתם. קורה. אבל כמו תמיד, הקבוצה של לירן באה עם חיוך וחוזרת עם חיוך - ככה צריך. אריות בת ים - הקבוצה של יהונתן פישמן, נתנה אתמול תצוגה של כדורגל, ושיחקה בצורה נהדרת והם נעצרים רק בגמר! ומסיימים עם סגנות מכובדת ומקום על הפודיופ. התקפה אחרונה - לאחר יובלות בהם הקבוצה נחה בבית, החברה של גל קיפר חוזרים ובגדול, ומשלימים זכייה מותחת במיוחד שכללה ניצחון בפנדלים ופעמיים בשער זהב , כל הכבוד על הערב!

 
דרג ביניים 35% גג וולפסון פנימי
יום ג,30/06/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול יהונתן אברהמוב צילום איתי קרייס

חוזר אליכם לאחר תקופה ממושכת אל טורניר בוולפסון ואיזה טורניר חזרה זה היה.. טורניר אמצע שבוע בוולפסון במגרש הפנימי שש קבוצות מחולקות לשני בתים לפי רמות קיבלנו אתמול יופי של טורניר עם מהפך אדיר בגמר כולל שער זהב, המון גולים יפים, דרמה בפנדלים בחצי הגמר, בית שהוכרע רק בדקת הסיום, שערים בהתקפות אחרונות ועוד שתי תצוגות ענק של שתי קבוצות במקום הראשון זוכה קבוצת נגרים שפתחה עם ניצחון דרמתי בהתקפה אחרונה וסיימה עם ניצחון ענק בהתקפה אחרונה ובהחלט אפשר להגיד שהם רצו יותר ורצו יותר ולכן הזכיה הזאת מוצדקת במקום השני הסגנית מ.ס המהנדסים הקבוצה של איגור שיחקה פשוט כדורגל פנטסטי היום, ברובו שוטף עם המון שערים בשלב הבתים וכבר הובילו בגמר 17 דקות אבל כנראה שאז נגמר להם האוויר וזה הספיק היום רק למקום שני במקום השלישי פליטי כפר סבא, הקבוצה שסיימה במקום הראשון בבית ב עם שני ניצחונות מאוד מרשימים כבשה הכי הרבה הערב אבל מה לעשות שפנדלים בחצי הגמר עצרו את הדהירה שלהם לעבר התואר במקום הרביעי אתלטיקו בת ים, אחלה אנשים פתחו עם ניצחון אבל לאחר מכן שני הפסדים, לפחות סיימו את הטורניר עם שער מצמק יפה בהתקפה האחרונה במקום החמישי קרניבורס הקבוצה של פליקס בהחלט הייתה ראויה למקום בחצי הגמר לפחות אבל מה לעשות שרק שתיים עולות ואפילו יתרון של שני שערים במשחק המכריע לא הספיק להם בדרך ל2-2 ולמקום השלישי בבית. לפחות סיימו עם ניצחון ענק במשחק על המקום החמישי במקום השישי והאחרון פחוני אשדוד הקבוצה שמגיעה מרחוק ניסתה לשחק כדורגל חיובי עם המון התקפה אבל היום זה פחות הלך להם. אין ספק שמדובר כאן על קבוצה עם פוטנציאל גבוה להצליח ויכול להיות שעם הניסיון יבואו גם התוצאות.. המשך שבוע מהנה לכולם..

 
שלישי בשפירא
יום ג,30/06/2015 שפירא סינטטי נתניה 20:30-23:09
ניהול משה דודסון צילום שי שלו

פעם ראשונה שהטורניר נודד מיום א' ליום ג', וגם מפגיש לראשונה 4 קבוצות שמשחקים כדורגל איכותי בשיטת ליגה. למרות העומס הגופני שמוטל על השחקנים, כאשר משחקים ארבעה משחקים ברצף כמעט ללא הפסקה. דבר שעוד לא תורגלו הקבוצות בשפירא , החבר'ה שחקו כמו אריות כמעט כל המשחקים למעט אירוע קטן, עברו ברוח ספורטיבית שתרמו לאווירה של טורניר מהנה. לאחר פגרה של טורניר אחד, חוזרת צ'מפיונה למעמד אלופת שפירא של ימי ראשון. וגם קבוצת הפינגים זוכים לראשונה בתואר הסגנית

 
עוד שבוע לאליפות !
יום ג,30/06/2015 אתו``ס חיפה 19:30-22:00
ניהול רן גורליק צילום מאור אלקסלסי

שבוע לאליפות הארצית נפגשו 6 קבוצות בטורניר יום שלישי הקבוע באתו"ס חיפה, לעוד טורניר מרתק . בבית א' נפגשו רוממה שהגיעו מחוזקים במטרה להתחמם לקראת האליפות, איטליה החזקה והקבוצה החדשה שיזאף שהראתה ניצוצות של כדורגל התקפי ומצוין . לאחר ששוחקו המשחקים בשלב הבתים, היו אלה רוממה שסיימו ראשונים ואיטליה שניים בדרך לחצי הגמר . שיזאף בהופעתם הראשונה בהחלט הרשימו עם משחק התקפה מצוין, ואין ספק שאם ארגון נוסף במשחק ההגנה יוכלו להתקדם בהמשך לשלבים המתקדמים בטורנירים . בית ב' הפגיש את חוגים שנמצאים בכושר מצוין בשבועות האחרונים, זניט נורד שמתכוננים לאליפות הארצית ורמב"ם שממשיכים לנסות ולהתקדם לשלבים הבאים . לאחר משחקים צמודים ואיכותיים, היו אלה חוגים שהפגינו יותר נחישות וסיימו במקום הראשון, אליהם הצטרפו לחצי הגמר זניט נורד מהמקום השני, כאשר רמב"ם יאבקו על המקום ה-5 בהמשך הערב . חצי הגמר הראשון סיפק לנו טעימה לקראת האליפות הארצית בשבוע הבא, כאשר רוממה וזניט נורד, שמשחקות באותו בית באליפות, נפגשו למשחק מרתק, שהבטיח וקיים מתח ודרמה, ואכן המשחק הוכרע לטובת זניט בדקה האחרונה של ההארכה בזכות שער דרמטי, 2-3 . רוממה שעשו שלב בתים מצוין ונראו טוב גם בחצי הגמר בהחלט יכולים להיות מעודדים מהיכולת לקראת האליפות, זניט ממשיכה לגמר אחרי משחק מרשים . בחצי הגמר השני התמונה הייתה צמודה הרבה פחות כאשר איטליה שהגיע בסגל חסר לא הצליחה לעצור את חוגים שכאמור נמצאים בכושר מצוין, המשחק נגמר בתוצאה חד צדדית לטובת חוגים שעולים לגמר בצורה מרשימה . במשחק על המקום ה-5 המשיכה שיזאף להפגין כדורגל התקפי טוב מאוד והצליחה לגבור על רמב"ם ולסיים במקום ה-5 . בגמר נפגשו חוגים עם זניט נורד, כאשר בניגוד למפגש בינהן בשלב הבתים, היו הפעם אלה זניט הנחושים והחדים יותר, ועם משחק מאורגן ובטוח מאוד הצליחה הקבוצה של איגור לחזור ולזכות בטורניר, 0-3 חלק ומרשים לזניט נורד . חוגים שעשו טורניר מצוין נוסף הפעם לא הצליחו לשמור על רצף הזכיות, זניט חוזרת לזכות וחוזרת לכושר טוב בדיוק בזמן לאליפות הארצית .

 
סטטיסטיקת קבוצות *
ההוגנת F.C Rambam F.C Rambam ממוצע 5.00 ב 4 מפגשים
הפעילה רעננה מערב רעננה מערב 25 משחקים ב 7 מפגשים
הפוריה ZENIT NORD ZENIT NORD 4.00 שערים למשחק ב 12 משחקים
המצליחה הפועל עיינות הפועל עיינות 86% הצלחה מתוך 12 משחקים
31 יום, 5+ משחקים