תוצאות
בומבה של טורניר
יום א,28/08/2016 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול עמית קורן צילום יונתן תמיר

בומבה של טורניר נערך לו בוולפסון, כאשר תריסר קבוצות פותחות את השבוע עם כדורגל משובח. תקצירים מלאים בהמשך.


תמונת ארכיון ליגת הדבש 2016 מחזור 42
יום ה,25/08/2016 קרית שלום 20:15-23:15
ניהול קשר (במשקל) על צילום קשר (במשקל) על

מחזור 42 מציג את יופי הליגה במלוא הדרו:) שאנטי מנצחת את טיקיטקה שמנצחת את קופל שמנצחת את שאנטי, קסם! אריות הרצליה מלכת התיקו, וטקסס חיים טוב כרגיל סי יו

 
חמישי בלוד 7X7
יום ה,25/08/2016 לוד - אצטדיון עירוני 20:15-23:15
ניהול מרק מויסייב צילום גיא בגדי

טורניר נפלא סגר לנו את השבוע במגרש המצוין ליד איצטדיון לוד ! 4 קבוצות הגיעו לשיטת ליגה כאשר השניים הראשונות ישחקו במשחק שיקבע את הטובה ביותר והשלישית והרביעית ישחקו לקבוע מי הטובה מביניהן. חשוב לציין שהקבוצות הגיעו בזמן למגרש ואף הספיקו לעשות חימום מצוין, ללא ספק התחלה מצויינת לערב, שרק הלך והשתפר עם הכדורגל הנפלא שהציגו הקבוצות. במקום הראשון – מודיעין. החבר'ה של אלעד הגיעו כאשר חלקם חדשים לקבוצה, אולם זה לא הפריע להם להראות כדורגל יפיפה ולזכות במקום הראשון הערב . כל הכבוד, מה שנשאר זה רק להוציא סט מדים ואתם קבוצה מצויינת ! במקום השני – עגלקטיקוס. הלבנים נראו בכושר מצוין ובתום 4 משחקים זה לא כל כך היה נראה שהם רצו רצוף 80 דק משער לשער. עגלקטיקוס הציגו כדורגל טוב כשאר בגמר הכניע אותם היריבה מהמשחק הראשון שחיפשה נקמה ומצאה אותה. במקום השלישי – מכבי גבעתי. לקבוצה בירוק לא הלך הערב – עד המשחק האחרון. הם שיחקו מצוין בכל המשחקים שלהם אך לא מצאו את הרשת במשחקים הראשונים. במשחק המכריע על המקום השלישי הם הגיעו לפנדלים ושם מצאו את הרשת פעמיים מתוך שלוש וזה העניק להם את הניצחון. במקום הרביעי – טוריסט. הקבוצה של דניס הפכה להיות בשבועות האחרונים סוג של מיקס כאשר כל שבוע ישנם שחקנים חדשים. לאט לאט זה נראה כאילו דניס מצליח לגייס שחקנים קבועים וטובים, כאלו כמו ששיחקו היום, ורק דו קרב פנדלים מנע מהם את המקום השלישי. תודה רבה לכל הקבוצות שלקחו חלק בערב, תודה רבה לצלם גיא ותודה רבה לכם ! סוף שבוע רגוע ושקט חברים !

 
מלך השכונה
יום ד,24/08/2016 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום רוסלן קרימוב

חמש קבוצות איכותיות מגיעות למתחם האימונים של בני יהודה לטורניר שהתנהל בשיטת ליגה. משחקים רבים נגמרו בשוויון עובדה אשר גרמה לטבלה צפופה מאוד והוסיפה הרבה עניין לטורניר. הפדלאות - הקבוצה של שלומי שרם סבלה הערב מחוסר מזל. בכל משחק החברה בלבן שיחקו טוב אך למרות זאת לא הצליחו לתרגם זאת להשגת נקודות. בפן ההתנהגותי, ניתן לומר רק מילים טובות על שחקני הפדלאות - תודה רבה. הגוזלים של כובע - זהו הטורניר הראשון של הוגזלים של כובע במדינת הכדורגל, ומכאן נאחל להם בהצלחה בהמשך. למרות חוסר הניסיון, הקבוצה של כובע משחקת נהדר והם מסיימים את טורניר הבכורה שלהם עם חמד נקודות ובמקום הרביעי - הישג מכובד לפי כל הדעות. רעננה מערב - הקבוצה המוזהבת פתחה את הטורניר עם ניצחון משכנע, אך המשיכה עם שלוש תוצאות תיקו שהספיקו עבורם בכדי לסיים במקום השלישי והמכובד. FC Avichail - גם הפעם, שגב, קפטן הקבוצה נאלץ להתמודד עם הברזות של קחנים ברגע האחרון. אך למרות זאת, הוא מעמיד סגל נהדר לטורניר שמצעיד את הקבוצה בסופו של דבר למקום השני - שאפו. קרניבורס תל אביב - האלופה שלנו הפעם. למרות פתיחה מהוססת מעט של הטורניר, הגברים בכתום נכנסים לעניינים ומסיימים בסופו של דבר במקום הראשון. סיבה מדרבנת עבור ההשקעה הרבה של השחקנים יכולה להיות טמונה בדבריו של שחקן הקבוצה, יונתן שיפמן שהבטיח לשחקנים לפני הטורניר, בקבוק של גרייגוס על חשבונו במקרה של זכייה - מחכים לתיעוד. תודה לכל הקבוצות על טורניר נהדר.

 
הכניסה לרמה בינונית בלבד!!
יום ד,24/08/2016 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול עמית קורן צילום זוהר קמינסקי

יום רביעי בוולפסון, טורניר באווירה טובה עם קבוצות שקולות. רוב המשחקים הוכרעו על חודו של גול והגמר הוכרע בשער זהב ממש דקה לפני הפנדלים. אלטעזכן הם נועלי הטבלה. הקבוצה בסגול עשתה שלב בתים טוב והייתה שקולה לקבוצות בבית שלה. לא הצליחו לעלות למרות הזדמנות נהדרת ממש בהתקפה האחרונה. סיימו במשחק ארוך במיוחד של 5\6. מרינו דה לוקאנו הפתעת הערב. הקבוצה שלא הבריקה בטורנירים האחרונים הערב התחברו היטב והגיעו לגמר ובצדק. לא הצליחו לנצח פעמיים את לולי אחרי מאבקים צמודים במיוחד AC חולון, קבוצה של חברה ותיקים שתמיד טוב לראות. התחזית הייתה חצי הגמר ולא בדיוק תפסה, אבל הם מצליחים לסיים בטעם טוב את המשחק האחרון ולהתמקם במקום החמישי. התמדה תביא תוצאות. הפועל כתר, הדור הבא. הקבוצה של אלון מורכבת מחברה מוכשרים מאוד, שללא ספק יכולים להגיע להישגים. אפשר לראות את היכולת כשהם נוגעים בכדור. עמידה נכונה לומדים עם הזמן והנסיון. לוס פולוס, הפייבוריטים לזכייה בטורניר נעצרים בחצי הגמר אחרי כמה דקות בודדות של חוסר ריכוז. סיימו במקום הראשון בבית הקשה ולא הצליחו לשמר את היכולת לחצי הגמר. לולי הם זוכי הערב. הקבוצה בורוד עם סגל מעט שונה אבל עם אותה המנטליות מגיעה למקום הראשון אחרי מאבק כפול בו הם מצליחים להתעלות מול מרינו דה לוקאנו. אליפות מכובדת. המשך שבוע נעים !

 
רביעי בלוד 7X7
יום ד,24/08/2016 לוד - אצטדיון עירוני 20:15-23:15
ניהול רועי יוסף צילום יונתן תמיר

טורניר באווירה מעולה היה לנו בלוד בערב יום רביעי. קודם כל נברך את FC MEN בברכת ברוכים הבאים למדינת הכדורגל! חבר'ה מעולים שהציגו כדורגל יפה. שיהיה המון בהצלחה. במקום הראשון- ריאל רחובות, סיימו טורניר מושלם עם 4 נצחונות. הציגו כדורגל שוטף והראו הרבה אופי בגמר עם החזרה מפיגור לזכייה. כל הכבוד. במקום השני- מ.ס גן הירדן הלא נגמרים, מציגים כדורגל גדול. למרות ההפסד במשחק הראשון הראו הרבה אופי והצליחו להגיע לגמר. סיימו במקום השני המכובד מאוד. במקום השלישי- FC Nir Zvi , עלו מהמקום הראשון מבית א'. כל הכבוד לחבר'ה בלבן שהציגו כדורגל מעולה. במקום הרביעי- הוקלישאס, עם ניצחון בשנייה האחרונה הצליחו לעלות לחצי הגמר. החבר'ה הציגו כדורגל מעולה . במקום החמישי- FC MEN, מסיימים עם טעם טוב בטורניר הבכורה. החבר'ה בלבן הראו כמה פוטנציאל יש להם ברגליים. אני מאמין שבעוד טורניר או שניים החבר'ה יסיימו במקום גבוה יותר. מאחל להם המון בהצלחה. במקום השישי- מיקס, הפסד בשנייה האחרונה זה תמיד לא כיף. החבר'ה הציגו כדורגל טוב, עם מעט יותר מזל היו מסיימים במקום גבוה יותר. איזה כיף לפתוח ככה את הסופ"ש! סופ"ש נעים לכולם

 
ליגת לוד מספר 2: מחזור 7
יום ג,23/08/2016 לוד - אצטדיון עירוני
ניהול דניאל חמו צילום גיא בגדי

ליגת לוד השנייה הגיעה לה אמש אל סיומה. נאמר תודה וכל הכבוד, לכל הקבוצות שנטלו חלק בליגה, ובא כל שבוע לשחק וליהנות, וכל זאת באווירה חברית, ספורטיבית ומכבדת. אריות גני דן מסיימם את הליגה במקום הראשון, ובכך אנו זוכים לאלופה חדשה. הקבוצה הראתה לאורך כל העונה יכולת נהדרת על המגרש, הן מבחינה טכנית והן מבחינת התנהגות ועל כך מגיע להם כל הכבוד. קרניבורס לוד - האלופה היוצאת, הייתה חזק בתמונת האליפות עד הרגע האחרון. ובסופו של דבר הם מסיימים במקום השני והמכובד. וזאת הזדמנות לומר תודה רבה לאבי אדרי ופליקס רזיקוב, ראשי הקבוצה. שעוזרים ללא הפסקה למנהלי הטורנירים בכל דבר שרק צריך, ובכך מקלים את מלאכת הארגון והניהול. בוננזה - במחוז לוד, בוננזה זה מותג. הקבוצה של ברק עשור נמצאת בטופ של כל טורניר גדול בו היא משתתפת בלוד. החבורה המגובשת בלבן נתנה הכל על המגרש היום, והם מסיימים במקום השלישי והמאוד מכובד, וזאת למרות שהגיעו בסגל חסר. קרניבורס תל אביב - לא מעט קילומטראז' שרפה הקבוצה בירוק במהלך הליגה, אך למרות זאת, הגיעו בזמן, והתמידו כל שבוע, והם מסיימים בסופו של דבר את הליגה במקום הרביעי. UPS - הערב הקבוצה של איתי ידי שיחקה פשוט נהדר, כאשר אילוז מנהל את העניינים מאחורה, ולעומתו, איתי ורמי אחראים על כיבוש השערים. בקבוצה נאמר שהם מתעוררים תמיד בסוף, לכן נקווה שבעונה הבאה, החברה יציגו כזאת יכולת נהדרת, כבר ממחזור הפתיחה. פרדס כץ - אביעד ראש לקח את העניינים לידיים ובנה מחדש את ריאל פרדס כץ. הקבוצה המתחדשת משחקת טוב, וככל שהזמן יעבור, גם התיאום בין השחקנים ישתפר. כל הכבוד. היהלום שבכתר - לא מעט בעיות ותקלות עברו על הקבוצה במהלך העונה, אך קובי, קפטן הקבוצה עשה תמיד הכל על מנת לפתור ולסדר הכל, ועל כך מגיע לו שאפו ענק. הקבוצה בצהוב נמצאת במגמת עלייה מתמדת והעתיד ורוד עבורם. בהצלחה!

 
Multicket Multicket Migrashimshop
  חדשות המדינה
 
22/08/16 מורן גרא
שידור חי של ישראל - מולדובה בערוץ 50 בטלויזיה one או פה באתר. לחצו לכניסה לשידור
סטטיסטיקת קבוצות *
ההוגנת Hercules Hercules
Close

ההוגנת

Hercules Hercules
ממוצע 5.00 ב 4 מפגשים

ממוצע 5.00
הפעילה איקס מיקס דריקס איקס מיקס דריקס
Close

הפעילה

איקס מיקס דריקס איקס מיקס דריקס
27 משחקים ב 8 מפגשים

27 משחקים
הפוריה ריאל רחובות ריאל רחובות
Close

המצליחה

ריאל רחובות ריאל רחובות
4.10 שערים למשחק ב 10 משחקים

4.10 שערים
המצליחה ריאל רחובות ריאל רחובות
Close

המצליחה

ריאל רחובות ריאל רחובות
100% הצלחה מתוך 10 משחקים

100% הצלחה
31 יום, 5+ משחקים