תוצאות
8 קבוצות בלוד!!! על הסינטטי ועל הדשא הרגיל
יום ב, 22/05/2017 לוד - אצטדיון עירוני, לוד 20:00-23:47
ניהול שיר מסיקה צילום גיא בגדי
טורניר נהדר 8 קבוצות שבאו רעבות לשרוף את הדשא, שבסופו בטיח ניצחה את הטורניר. מרלים נטוורק הייתה ההפתעה של הטורניר בהנהגתו של לירן ששמר על שער נקי 80 דקות וסיפק כמה הצלות מרשימות ונתן לקבוצתו עלייה לגמר. הצהובה בהנהגת אולג ורומן ללא ספק הקבוצה ההוגנת של הטורניר, פתחה מצויין את הטורניר עם 4 נקודות והייתה קרובה מאוד לעלייה מהבתים, כל הכבוד פיקי בלינדרס איכזבו מאוד בהתנהגותם, למרות שפתחו מצויין, הקבוצה צריכה לבוא בטענות לעצמה על ההדחה מהבתים. חבל שהגיבה כך. הוקאלישס בהנהגת רומן נלחמו על כל כדור גם בשטח היריבה והראו מחוייבות ורצון. המיקס האדום הראו שיש להם כדורגל ברגליים ונתנו פייט רציני שלקח אותם לחצי גמר. בן אנד גריס נראה שלא התחברו כלכך בטורניר אבל לקבוצה יש המון פוטנציאל ועם עוד טיפה רצון תיקח את הטורניר הבא. מנצסטר הבהדים נראו מצויין והראו לכולנו כמה טיקי טקה הוא פשוט ומשתלם. ולאחרונה חביבה בטיח- בהנהגתו של דניאל שניצחה את הטורניר שיחקה מצויין ושרפה את הדשא - מזל טוב על הזכייה!

יום ד, 24/05/2017 וולפסון-חודורוב, חולון 20:15-23:30
ניהול תמיר מזרחי צילום עדן נגר
סיקורים וסיכום טורניר יעלו מחר עד השעה 14:00. המשך שבוע מקסים לכולם
 
יום ד, 24/05/2017 בני יהודה, תל אביב 20:15-23:30
ניהול גל הרמן קרייסברגר צילום זוהר קמינסקי
רביעי בשכונה הכתומה. הסיכום המלא מחר.
 
יום ג, 23/05/2017 בני יהודה, תל אביב 20:15-23:30
ניהול מתן קורן
יום שלישי בשבוע רגע לפני שגמר הליגה האירופאית הגיעו 5 קבוצות נהדרות לטורניר ברמה גבוהה מאוד במזג אויר מצויין בשכונה. הטורניר התנהל עם מחסור קל בכדורים אך בעזרתם של הקבוצות עם התנהגות למופת הטורניר התנהל בצורה טובה וכיפית עבור כולם. הטווסים שסייעו לאורך הטורניר בכל הנוגע להתנהלות הטורניר הציגו כדורגל איכותי וטוב והקשו מאד על שאר הקבוצות , הטווסים מסיימים במקום השלישי והמכובד עם תיקו ניצחון ושני הפסדים . אלופי הערב הם קבוצת הFC JUONIORS שהציגו כדורגל איכותי וניצחו על הפרש שערים מינורי מול יריבתם הפועל דוזף, הקבוצה שיחקה כדורגל איכותי וראויים לכל התשבוחות. אריות בת ים מסיימים המוקם החמישי. הקבוצה חסרת מזל בחלק ההגנתי. האריות שיחקו ארבעה משחקים רצופים ושיחקו בצורה הוגנת וסיפקו גם כדורגל איכותי בעיקר בפן ההתקפי. הפועל דוזף סיימה במקום השני עם דרך זהה לFC JUNIORS, אך תאלץ להסתפק במדליית הכסף על הפרש שערים - אך בהחלט לוקחת איתה את כל התשבוחות על תצוגת כדורגל מעולה אחרונים חביבים הם הגלבוע בילו שמסיימים במקום האחרון, הקבוצה שיחקה כדורגל איכותי ועשו חיים לא פשוטים לשאר הקבוצות. המשך שבוע מצויין לכולם !
 
יום ב, 22/05/2017 גני אביב, לוד 20:00-23:46
ניהול יגאל מטטוב צילום יונתן תמיר
טורניר 5*5 שהתנהל בשיטת ליגה בסינטטי המעולה ששל גני אביב בלוד באווירה מעולה וספורטיבית, עם מטר של שערים ברוב המשחקים. 6 קבוצות שלהוטות לקחת את המקום הראשון שידעו נצחונות מוחצים לצד תבוסות מהצד השני. נתחיל בזוכה במקום הראשון - בית"ר גורדון- הפתעת הטורניר. הקבוצה הגיעה עם שלושה שחקני שדה בלבד לאחר שלא הצליחו לארגן שחקנים נוספים והשלימו מבחוץ. בשלב מסוים כבר חשבו להרים ידיים ולפרוש, אך בסוף החליטו לתת פייט וללכת על כל הקופה וכך היה. אחרי הפסד 4-0 הגיעו 3 נצחונות מרהיבים שמעמידים אותה ובצדק בראש הטבלה. שאפו על הלחימה ועל המנטליות. למקום השני והמכובד הגיעו אריות השיכון עם נקודה אחת פחות מגורדון עם טורניר מצוין שלהם היה חסר עוד קצת כדי לקטוף את המקום הראשון. למקום השלישי הגיעו ברזיל הקטנה שבשלבים מסויימים נראה כי הולכים לקחת את המקום הראשון ומיעטו לספוג. קבוצה נהדרת עם תשוה אמיתית לכדורגל. במקום הרביעי אריות השפלה שפחות הלך להם בתחילת הטורניר אך איזנו לקראת הסוף, כמעט ניצחו את גורדון וסיימו עם טעם טוב בנצחון מול גני דן. במקום החמישי אריות גני דן- קבוצה שחזרה לפעילות אחרי רקורד מרשים בלוד בטורנירים 7*7 עם חומר שחקנים מעולה. משום מה לא הצליחו לבוא לידי ביטוי ועדיין לא מתחברים אם כי זה לא סוד שקבוצות תמיד חוששות לעלות מולה. עוד קצת שפשוף ביחד והנצחנות לא יאחרו לבוא. סוגרת הטבלה במקום השישי והאחרון בוקווה שהתחילו טוב עם נצחון על אריות השפלה והיוו יריב ראוי לשאר הקבוצות בהמשך, התרופפו בסוף והתעייפו. מקויים לשפר פוזיציה במפגשים הבאים.
 
יום ב, 22/05/2017 הרצליה - סינטטי חדש, הרצליה 20:00-23:45
ניהול טל הרשוקביץ צילום איתי קרייס
טורניר עם 6 קבוצות מדהימות בהרצליה. ערב מושלם של כדורגל. כל הקבוצות הגיעו בזמן,לכן כל משחק שוחק 18 דקות. כל קבוצה שיחקה 90 דקות. המשחקים זרמו בצורה מושלמת. לא ניתן לבקש יותר מזה. גלגוליה בטורניר בכורה מציגים כדורגל משובח.הקבוצה מורכבת מחלק משחקי הקבוצה הותיקה של הישוב. עירוני בני ברק הגיעו לאחר פגרה ארוכה עם חילוף אחד.מאיר,כמה טוב שחזרתם. סיגמנטו מסיימים כאלופי תוצאת התיקו.הקבוצה הגיעה עם 10 שחקנים.ניהול מושלם של מאור. הנברחת עמדה במשימה ומסיימת עוד טורניר חלק שיעזור לנבחרת באליפות אירופה לחובבים. אקיטה ממשיכה להציג כדורגל חיובי.מסיימת במרכז הטבלה.אחלה אנשים. ותיקי רוטברג מחזור 1994 מגיעים לטורניר ונותנים פייט ספורטיבי בכל משחק. נהנינו ממכם הערב.כל הכבוד!
 
יום א, 21/05/2017 לוד - אצטדיון עירוני, לוד
ניהול נריה אנגלשטיין צילום יונתן תמיר
אמש התקיים לו המחזור השני של ליגת דרג הביניים בלוד. נפתח בשבחים, ונציין שמלבד משחק אחד, בכל המשחקים הספורטיביות והאווירה החברית שלטו ללא עוררין ועל כך מגיעות לקבוצות כל המחמאות. בצד הפחות חיובי, סיבוב המשחקים הראשון אמש נפתח באיחור חריג. וזאת בגלל שקבוצות פשוט לא היו במגרש בזמן שנקבע. המצב שנוצר גרם בראש ובראשונה שקבוצה אחת, שהקדימה והגיע עוד לפני הזמן, נאלצה לחכות זמן רב במגרש. ובנוסף זה פגע בלוח הזמנים של הערב כך שהספק כל המשחקים המתוכננים היה בספק. כמו שאתם לא מאחרים לעבודה, ולא לבת הזוג וכדומה, תעשו את כל המאמצים להגעה בזמן. ההבנה שאנשים הם בעלי משפחות ובאים מהעבודה וכמו כן שיש פקקים היא מובנת, אבל לכן יש להיערך בהתאם. אם זה היה נקודתי זה היה פחות בולט וצורם. אך אתמול זה היה יוצא דופן. לתשומת לבכם חברים. טורניר שמתנהל בצורה חלקה ומתוקתקת הוא גם כיף ומהנה יותר עבורכם.
 
סטטיסטיקת קבוצות הגינות

במהלך 31 הימים האחרונים
לקבוצות ששיחקו לפחות 5 משחקים

ההוגנת המיקס האדום המיקס האדום
Close

ההוגנת

המיקס האדום המיקס האדום
ממוצע 5.00 ב 4 מפגשים

ממוצע 5.00
הפעילה מ.ס. גן הירדן מ.ס. גן הירדן
Close

הפעילה

מ.ס. גן הירדן מ.ס. גן הירדן
27 משחקים ב 8 מפגשים

27 משחקים
הפוריה The Israelis The Israelis
Close

המצליחה

The Israelis The Israelis
4.29 שערים למשחק ב 14 משחקים

4.29 שערים
המצליחה The Israelis The Israelis
Close

המצליחה

The Israelis The Israelis
100% הצלחה מתוך 14 משחקים

100% הצלחה