|  
 תוצאות
מחולק לרמות בוולפסון
יום ב,27/07/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום רוסלן קרימוב

טורניר יום שני הקבוע בוולפסון כרגיל סיפק טורניר ברמה גבוהה מאוד. האווירה הייתה נעימה וספורטיבית ושילוב של משחקים מותחים וכדורגל איכותי, קיבלנו בסופו של דבר - טורניר נהדר. הטייגרים - עבור הקבוצה של אלעד פוטוק זו הייתה קפיצת מדרגה מהטורנירים של הדרג הנמוך יותר, ישר אל הטורניר של יום שני. הקבוצה הגיעה מחוזקת במקומות הנכונים והיא מסיימת כראש הבית בשלב המוקדם ומגיע עד למקום השלישי - כל הכבוד. זניט - פתחו טוב את הטורניר והעפילו לחצי הגמר אך סבלו ממכת פציעות שפגעה בהם והם מסיימים במקום השני.


מחולק לרמות בשכונה צאת צום ט באב
יום א,26/07/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול עמית קורן צילום רוסלן קרימוב

טורניר באווירה טובה בסך הכל בבית דני עם זוכה מאושרת, רעננה מערב שהיום הם מנצחים ביותר מפרמטר אחד. הקבוצה סובלת מבעיות סגל ומזעיקה מספר חיזוקים. מופיעים למגרש ללא חילופים אבל הדבר לא מונע מהם לזכות בטורניר עם שער חובה אחד בלבד באמתחתם. נציין שוויתרו על פנדל בשלב חצי הגמר - רעננה (וערן) כל הכבוד. קבוצת מס הכנסה שיחקו טוב וסיימו בראשות הבית. בחצי הגמר לא התקשו יותר מדי אבל פעמיים לא יכלו לרעננה והם מסיימים במקום השני. נמצאים בתקופה טובה. אתלטיקו סמוראי קבוצה שמשתפרת פלאים בתקופה האחרונה. היום קצת התעסקו במסביב במקום בעיקר והיה נדמה שמנהל הטורניר הוא היריב שלהם ולא היריבה על המגרש. הדבר היה ניכר בתוצאה... לתשומת לבכם סמוראים (וכפיר) אליאנס של בחאש מציגים יכולת טובה ואחרי משחק טוב שבו גוברים על אלופת הערב נכנעים למס הכנסה בתוצאה שפוגעת בסיכויים שלהם לעלות שלב. בסופו של דבר לא עולים עקב הפרש שערים ומסיימים משחק 56 בטעם טוב הרקולס בסגל מעט חסר אבל שיחקו טוב בסך הכל וכפי שנאמר, היו שווים חצי גמר. בשניה האחרונה כמעט ועשו זאת אבל לבסוף הסתפקו במשחק 5\6 מהנה וארוך. טוב לראות אתכם! הפועל הדתי של אוריאל נתנו שלב בתים טוב ואחרי 0-0 משמים עם הרקולס זכו בכרטיס לשלב הבא. בחצי הגמר פגשו את מס הכנסה והתקשו לשחק את משחקם הרגיל. המשך שבוע נעים לכולם!

 
דרג ביניים 35%גג צאת צום ט באב
יום א,26/07/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול איתי קרייס צילום דרוריטז בורנשטיין

אחלה טורניר היה לנו הערב בוולפסון. כל פעם מדהים מחדש לראות את הרוטציה בין הקבוצות שעולות לחצי הגמר. הפעם כח צביקה שברו את המנחוס והצליחו לעלות לחצי הגמר.כל הכבוד!. שועלי שמשון לאחר 4 חצאי גמר לפחות,לא הצליחו לחצות את מחסום הבתים, אבל שיחקו במשחק 5/6 מול אזבצה 40 דקות עד שנגמר לשחקנים הכוח. אזבצה הגיעו לטורניר לאחר שחלק מהשחקנים סיימו את הצום.לאחר חצי גמר וגמר בשבוע שעבר,הפעם הקבוצה לא עברה את שלב הבתים,אבל יש להם תירוץ מוצדק...שאפו על הסדר בחולצות!. ארטמיס הגיע לטורניר עם סגל שמתאים לטורניר,הקבוצה עלתה לחצי הגמר בגלל יחס שערים חיובי בבתים,הם נעצרו רק בפנדלים בגמר לאחר קאמבק מרשים מפיגור 3:1 לשיוויון.כל הכבוד!. מנשקי הקמעות היום סיימו את שלב הבתים כראש בית,זה לא משהו שקורה כל יום.וואו,איזה שיפור ביכולת הקבוצתית!. היהלומים משוהם לאחר טורניר בכורה שסיימו עם ניצחון,תיקו והפסד,אז היום זה כבר נראה הרבה יותר טוב וכל זה למרות ההפסד במשחק הפתיחה של הערב.הקבוצה התחברה מצוין ולא עצרה עד הזכייה בטורניר השני. כל הכבוד לקבוצות על אחלה טורניר! נ.ב. כאשר 3 קבוצות מגיעות ללא הופעה תיקנית,זה מדליק נורה אדומה לכל אותם קפטנים.אנא עשו סדר בבית. היה מדהים לראות אאת שועלי שמשון לא מאבדים את המצב רוח,גם שלא הולך לקבוצה...שועלי שמשון מלחמה!

 
אליפות ישראל 6*6: שלב הגמר-גמר ארצי
יום ה,23/07/2015 וולפסון-חודורוב 20:00-24:00
ניהול איתי קרייס צילום דרוריטז בורנשטיין

גמר האליפות סיפק לנו דרמה כמו שרצינו לראות.משחקים ברמה גבוהה ביותר עם שחקנים כה מוכשרים ששווה לבוא לראות בכל רגע. שלב הגמר הורכב מ-4 קבוצות ממחוז מרכז,2 ממחוז ירושלים ו-2 ממחוז הצפון. נתחיל בזה שכל הכבוד לקבוצות,במיוחד מהמחוזות הרחוקים-ירושלים וצפון, שהגיעו למפגש לפני כל הקבוצות, זה המשיך בערב מצוין,הוגן וספורטיבי שכה שמחנו להיות חלק ממנו. אתלטיקו תל אביב ופרטיזן רושמות הישג ענק כאשר מצליחות לעלות לגמר הארצי לאחר הופעה מושלמת בכל שלבי האליפות. וואץ אפ ואורוגוואי-אלופת מחוז ירושלים, היו רחוקות מרחק נגיעה משלב חצי הגמר. החברים של קנורפל נעצרים בשלב חצי הגמר רק לאחר דו קרב הפנדלים,על חודו של שער.הקבוצה נעמדת על הפודיום עם המקום השלישי. זניט שסיימה כראש הבית נעצרת גם היא בשלב חצי הגמר לאחר מותחן שבסיומה נעצרת עם המקום השלישי באליפות. הוולפסז כהרגלם מצליחים לרשום הופעה מדהימה עם הגעה נוספת לגמר,הם פעמיים לא יכלו לזוכה ברזיל שפשוט הייתה מצויינת הערב. כל הכבוד לקבוצות על שלב גמר משובח עם 109 שערים שנכבשו ב-15 משחקים,ממוצע של יותר מ-7 שערים במשחק. וידאו:

להתראות באליפות הבאה!

 
מחולק לרמות בשכונה
יום ה,23/07/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול גל הרמן קרייסברגר צילום רוסלן קרימוב

טורניר פתיחת הסופש. חמש קבוצות הגיעו לשכונת התקווה בזמן ושיחקו בשיטת ליגה. כולם נגד כולם. מפעם לפעם השחקנים נכנסו לאינטרנט לבדוק מה קורה עם המשחק בבאר שבע וגם עם חבריהם אשר נמצאים בוולפסון באליפות. נועלת הערב זוהי הגברת הזדקנה. הקבוצה בורוד פתחה את הערב טוב והוציאה נקודה מסגנית הערב. בהמשך היה נדמה כאילו האוויר נגמר להם והקבוצה לא הצליחה להוציא נקודות. הציגו מספר מהלכי כדורגל נפלאים. אלופי הערב הם אזולאי. הקבוצה בלבן הגיעה הראשונה למגרש עם סגל רחב מאוד והציגה יכולת נהדרת בשלושת משחקיה הראשונים. הקבוצה הבטיחה את האליפות כבר במחזור השלישי של הליגה. במשחק האחרון שלהם הם פחות השקיעו והתוצאה בהתאם. כל הכבוד. מעל הקו האדום נמצאת רעננה. הערב הקבוצה הייתה שותפה למשחק שפוצץ בצוותא עם הבולדוגס. חוץ מזה הקבוצה התנהגה למופת כמו תמיד. קבוצה חזקה מאוד שמותר גם לה להפסיד לפעמים. הבולדוגס סיימה את הערב עם סגנות מכובדת. הקבוצה הייתה שותפה למשחק שפוצץ בצוותא עם רעננה. הקבוצה הציגה יכולת נהדרת הערב והייתה היחידה שהצליחה לנצח את האלופה היום. בהתקפה האחרונה של הערב קפצו למקום השני. אחרונים חביבים הם הצעירים - מלאכי גבריאלי. תמיד כיף לראותם אותם מגיעים ומשחקים. קבוצה שמחה מאוד עם הרבה חיוכים וצחוק וגם כדורגל משובח. סיימו את הערב באמצע הטבלה עם חמישים אחוזי הצלחה. כל הכבוד!

 
ליגת הדבש מחזור 33
יום ה,23/07/2015 קרית שלום 20:15-21:15
ניהול ליאור משלם בשחור צילום ליאור משלם בשחור

מחזור 33 שרק בליגת השאנטי יכול להגיע לאחר מחזור 34, שהיה בשבוע שעבר :) אבל, פיפא אישרה חד פעמי חגיגות טקסס , רק הסיבות מתחלפות, ורק שיימשך כך וגם שדרן היישר מרשת ב, שידר ופירשן את המשחקים! הקשיבו ושימעו שבת טובה

 
בשיטת ליגה קריית שלום
יום ד,22/07/2015 קרית שלום 20:15-23:30
ניהול תמיר מזרחי צילום רוסלן קרימוב

איזה טורניר מדהים היה לנו הערב! חמש קבוצות נפגשו בקריית שלום. עיכוב קל עקב אימון בוגרים של מכבי תל אביב לא הפריע לקבוצות לבוא מצויינים הערב. טורניר שהתנהל בצורה פנטסטית מבחינת התנהגות,ספורטיביות והמון כדורגל. יופי של טורניר עשו כל אחת מחמשת הקבוצות. בנימינה- אלופי הטורניר. האלופים עשו את כל הדרך.הרחוקה מבנימינה במטרה לבוא וזכות בתואר. הציגו כדורגל שוטף, משחק מצויין והם אלופים ללא אף הפסד. שאפו לאלופים. אליאנס- מסיימים בסגנות מכובדת. מנצחים במשחק האחרון שנותן להם את המקום השני. יודעים לשחק כדורגל ומניעים את הכדורגל יפה, משחקים מרגל לרגל. יופי של טורניר לאליאנס. פורטונה- חברה שמתואמים יפה על כר הדשא. נונים את הנשמה אחד בשביל השני. המקום השני התפקשש להם בדקות האחרונות במשחק האחרון. בך הכל טורניר לא רע בכלל של פורטונה. הקבוצה סיימה במקום השלישי. דוזף- קבוצה עם המון פוטנציאל וכישרון. יש להם המון כדורגל ברגליים לחברה האלה. יכולים לנצל את היכולת יותר ואין ספק שטורנירים הבאים יגיעו למקומות יותר טובים. הקבוצה סיימה במקום הרביעי. אחד העם- החברה הותיקים. אחלה חברה שבעיקר באים לשחק ולהנות מהכדורגל. חברה לוחמים שהיום אולי לא כל כך הלך להם אף אפשר לראות שהם לא פראיירים בכלל. עוד זכור איך בטורניר הראשון שלכם לקחת את התואר ואין ספק שאתם קבוצה מצויינת שתתקדם מטורניר לטורניר.

 
סטטיסטיקת קבוצות *
ההוגנת F.C wolves F.C wolves ממוצע 5.00 ב 3 מפגשים
הפעילה רעננה מערב רעננה מערב 20 משחקים ב 6 מפגשים
הפוריה ברזיל (קופה אמריקה) ברזיל (קופה א.. 6.00 שערים למשחק ב 5 משחקים
המצליחה ברזיל (קופה אמריקה) ברזיל (קופ.. 100% הצלחה מתוך 5 משחקים
31 יום, 5+ משחקים