תוצאות
מוצ"ש בבקרייה
שבת,03/10/2015 קרית שלום 20:30-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום איתי קרייס

טורניר מוצאי שבת התחיל עם משחק שפוצץ על ויכוח מיותר, אך משם הקבוצות התאפסו והטורניר היה מושלם. גוש דן אתלטיק - פותחים עם הפסד אך מנצחים במשחק השני ומעפילים לחצי הגמר בטורניר חזק במיוחד. כל הכבוד. ארטמיס - הקבוצה של יהונתן גונן, עולה מחדש על הגל ומציגה הערב יכולת מצוינת והיא מסיימת במקום השני. F.C.R.H - פתחו את הטורניר עם ויכוח מיותר אך מאותו רגע, עד לסוף הטורניר החברה של שחר גרין שיחקו כמו שצריך ולאחר משחק גמר דרמטי הם מסיימים במקום הראשון. בית ערים - הקבוצה של דניס לא מצליחה להעפיל לשלב חצי הגמר, אך במשחק על מקומות 5-6 השחקנים בכתום הראו מה הם יודעים בדרך לניצחון גדול וזכייה במקום החמישי. F.C SOHAM - קבוצה חדשה, עבורם זהו הטורניר הראשון במדינת הכדורגל. פתחו את הטורניר בויכוח מיותר במשחק מול ראש העין, אך מאותו רגע, הקבוצה שיחקה כמו שצריך והפעם הם מסיימים במקום השישי. מלאכי גבריאלי - המלאכים חוזרים אלינו לאחר תקופה ממושכת בה לא שיחקו, ולמרות ששובצו בבית החזק, הם מעפילים לחצי הגמר ומציגים יכולת טובה על המגרש, עכשיו צריך לשמור על רצינות ולבוא כל שבוע :) .


מחולק לרמות בשכונה
יום ה,01/10/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול עמית קורן צילום רוסלן קרימוב

טורניר בבית דני מגיע לסיומו, עם מזג אוויר נהדר ורוב המשחקים שמתנהלים על מי מנוחות אלטעזכן הם נועלי הטבלה של הערב. אמנם מסיימים עם משחק צמוד שבו עם יורדים מנוצחים, אבל הקבוצה של רועי נותנת פייט לכל קבוצה שהם עומדים מולה, וגם הם רשמו נצחון הערב בשלב הבתים כאשר רק הפרש השערים מנע עליה לשלב חצי הגמר. קהילות פת הם אלופי הערב. דביר התקשה לסגור את הסגל להערב אבל נראה שהדבר לא פגע ביכולת הקבוצה בכלל - היו נראים נהדר. בשקט בשקט ללא בעיות משמעת ועם כדורגל איכותי הם במקום הראשון. סירבסה בר קבוצה שלוקחת את המשחק ברצינות רבה ומנסים מאוד להשתפר ולהצליח. עלו בצורה דרמטית לחצי הגמר ושם נעצרו אצל זוכת הערב. הנגרים עם כמה אורחים שכיף לראות (דרור, יודלביץ) תורמים לאווירה טובה על המגרשוגם היו נראים טוב עד לחצי הגמר שם הרבו בוויכוחים ומריבות עם לוס פולוס עד לשלב שאיבדו את החשק לשחק. הקבוצה מגיעה בסופו של דבר לגמר ומסיימים במקום השני. הרצליה קבוצה חדשה בנוף משחקים בורוד וזה הטורניר הראשון שלהם. היו נראים נהדר ועם חלק התקפי משובח הצליחו לסיים את הערב עם ניצחון ועם טעם מתוק בפה. תמשיכו להגיע ולהשתפר. לוס פולוס מגיעים בסגל הרגיל בסך הכל ונראים טוב עד לשלב חצי הגמר, שם הרבו בוויכוחים ומריבות עם קבוצת הנגרים דבר שהרס את האווירה עבור כל הקבוצות וחבל. שבת שלום לכולם!

 
יוצאים מהסוכה
יום ה,01/10/2015 נשר 6*6 20:45-23:00
ניהול רן גורליק צילום מאור אלקסלסי

טורניר חול המועד סוכות בבן דור נשר סיפק לנו עוד ערב של כדורגל איכותי וצמוד, כאשר בסופו הייתה זו קבוצת רוממה,שלאחר זמן רב (מדי) זכתה בטורניר . החבר'ה של אבי שהיו רגילים לזכיות בטוח התגעגעו להרגשה הנפלאה של המקום הראשון, ברכות ! במקום השני סימה קבוצת איטליה, שפתחה את הטורניר רע מאוד אך בהמשך התאוששה ויצרה רצף נפלא של ניצחונות, שהעניק לה הכי הרבה משחקים ברצף בכל הערב ואת המקום השני והמכובד . במקום השלישי סיימה קבוצת רמב"ם שנראתה טוב אך ללא מחץ בהתקפה, מה שהספיק כאמור רק למקום השלישי . במקום הרביעי סיימה קטלוניה, שיודעת שזהו טורניר פחות טוב שלה ביחס לטורניר האחרונים בהם הייתה בצמרת ואף זכתה, אין ספק שהחבר'ה של ניר מסוגלים וישיגו יותר בעתיד . היה ערב הוגן ומהנה של כדורגל, חג שמח לכולם :)

 
מחולק ללרמות וולפסון.חול המועד סוכות
יום ד,30/09/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול גל הרמן קרייסברגר

עוד ערב בין סוכות א לסוכות ב בוולפסון. שש קבוצות מגיעות בזמן ונהנות מערב של כדורגל שבאמצע האור כבה למספר דקות. צלם אמנם לא היה אך שערים נהדרים היו בהחלט. נועלת הטבלה שלנו היא השמשונים הקבוצה פתחה את הערב במשחק עם האריות ובעקבות חוסר הסכמה בדקה האחרונה במשחק המשחק פוצץ. לאחר מכן הקבוצה לא הצליחה להשיג נקודות ועברה לאליפות 5/6. השמשונים פתחו עם שני שערים אך בסיום המשחק האוויר נגמר והפסידו בשער זהב. אלופי הערב הם הגלבוע. הקבוצה ממשיכה בכושר הטוב שלהם למרות חסרונו של כוכב הקבוצה - אסף דה פריס. קפצן השלים את הסגל והציג יכולת נהדרת! עוד אליפות לארון הגביעים העמוס. האלופים הקטנים הם הברווזונים. הקבוצה שובצה בבית החזק יחד עם שתי הפיינליסטיות ולא הצליחה להשיג נקודות. הגיעו למשחק האחרון בחוסר ריכוז ופתחו אותו גרוע. השחקנים התעלו על עצמם ובסופו של דבר השלימו מהפך מרשים. טופ דוראן בשחור הציגה כדורגל טוב עם הרבה אופי. בשלב הבתים הפסידו לאלופה אחרי שחזרו מפיגור של שני שערים, בחצי הגמר ניצחו במהפך בשער זהב ובגמר הגדול הובילו במשחק. קבוצה חזקה מאוד עם הרבה כדורגל. החלשים פתחו את הערב בניצחון והבטיחו את הכרטיס לחצי הגמר כבר לאחר משחק אחד. משהו קרה להם במשחק השני והקבוצה סבלה מחוסר ריכוז. בחצי הגמר פגשו את הגלבוע, עמדו יפה על המגרש והשתדלו מאוד. האריות של הקריה סיימו במקום השלישי עם מדליית הארד. הקבוצה פתחה את הערב במשחק שפוצץ בעקבות אי הסכמה. במשחק השני בבית ניצחו וסיימו בראשו. בחצי הגמר כבר הובילו אך ספגו שער בהתקפה האחרונה ולאחר מכן הפסידו בהארכה. המשך חג שמח.

 
45% הצלחה חול המועד סוכות
יום ד,30/09/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום דרוריטז בורנשטיין

כהרגלו בקודש, גם אמש נערך לו טורניר יום רביעי בשכונת התקווה. הכבישים פנויים ממכוניות, והשחקנים פנויים מעיסוקים מיותרים, כך שחמש קבוצות מגיעות בזמן ואפילו לפני למתחם האימונים של בני יהודה, המשיכו כך חברים. מ.ס מהנדסים - שני ניצחונות, תיקו והפסד, זהו מאזנם של המהנדסים הערב ששיחקו טוב מאוד וסיימו במקום השלישי והמכובד. מכבי סוסים מתים - הגיעו הערב בסגל מעט חסר, אך למרות זאת שיחקו טוב, ונלחמו לאורך כל הערב ובסופו של דבר סיימו את הטורניר עם ניצחון מתוק. התינוקות של גבי - גבי שמעיה, קפטן הקבוצה לא היה נוכח הערב, ואת תפקיד הקפטן נטל אורן לזר שתיפקד מצוין והוביל את התינוקות של אורן, לשלושה נצחונות, הישג שמזכה אותם במקום השני וזאת רק בגלל מאזן פנימי מול גן הירדן אשר היו עם אותו מספר נקודות, אך ניצחו את התינוקות בהתמודדות בין שתיהן. טורניר נהדר של התינוקות. מ.ס קציר - הקבוצה של עידן פור משתפרת מטורניר לטורניר ונראה שהחברה נכנסים לעניינים. התוצאות לא משקפות את היכולת של מ.ס קציר הערב, ששיחקו מצויין, אך חוסר מזל מנע מהם לתרגם את היכולת לנקודות. מ.ס גן הירדן - האלופים הגדולים של הערב. הקבוצה של אבי תורג'מן נכנסה למעגל המשחקים במחזור השני ורצה לרצף של שלושה ניצחונות ולמעשה הבטיחה את זכייתה בתואר, כבר במחזור הלפני האחרון.כל הכבוד. תודה לכל הקבוצות על טורניר נהדר

 
לא רואה מכבי-דינמו באלופות!! בשיטת ליגה 5 קבוצות
יום ג,29/09/2015 וולפסון-חודורוב 20:15-23:30
ניהול גל הרמן קרייסברגר צילום נועם נבון

חמש קבוצות שקטות ונהדרות במגרש האימונים של האדומים. פה ושם מתעדכנים בתוצאה בסמי עופר אך לא מתעניינים יותר מדי. נועלת הטבלה שלנו זוהי קבוצת הרקולס. חן ברששת חוזר לסגל והקבוצה פתחה את הערב עם יכולת טובה. הפסידו את המשחק הראשון (דרבי אישי עבור יהב) בדקה האחרונה. הקבוצה הציגה כדורגל טוב אך המשחקים חלפו והנקודות לא הגיעו. אלופי הערב עם הפועל דוזף. הקבוצה נפרדת מאחד מכוכבי הקבוצה - גיא צזנה, שטס לנסות את מזלו מעבר לים. חוץ מזה הקבוצה הגיעה למשחק האחרון עם מאזן מושלם. במשחק האחרון נקלעו לפיגור מוקדם והשיגו שער שוויון רק בהתקפה האחרונה, שער שלמעשה הביא את התואר. מעל הקו האדום נמצאים אריות שקד. הקבוצה חוזרת לכושר לאט לאט. קבוצה חזקה שפותחת את המשחקים טוב אך ככל שעובר הזמן נגמר האוויר וסופגים שערים שהופכים את התוצאה. סיימו עם ניצחון ומקום מעל הקו האדום. כמובן, יחיאל לוי שנכנס לשער למשחק והציג יכולת נהדרת!! סגנית הערב זוהי בוננזה. הקבוצה בלבן נראתה טוב הערב והגיעה למשחק האחרון עם סיכוי ממשי לזכיה באליפות. עד ההתקפה האחרונה האליפות הייתה בידם. חבר`ה טובים שיודעים כדורגל ונהנים על המגרש. אחרונים חביבים הם קרניבורס. קבוצה שתמיד כיף לראות. פליקס מעמיד קובצה עם הרבה כישרון, ברוך ונתן נותנים שערים נהדרים ומציגים כדורגל נהדר. קבוצה חזקה מאוד, סיימה את הערב במקום השלישי עם מדלית הארד! המשך חג שמח!

 
לא רואה מכבי-דינמו באלופות!! ארבעת המופלאות
יום ג,29/09/2015 בני יהודה ת"א 20:15-23:30
ניהול נריה אנגלשטיין צילום זוהר קמינסקי

בזמן שרב עם ישראל היושב בציון, היה עסוק בצפייה במשחק של מכבי, או לחלופין בטיול בצפון, הגיעו ארבע קבוצות למגרש בשכונת התקווה, לטורניר קצבי ללא מנוחה. שועלי שמשון - החבורה המגובשת של שועלי שמשון כרגיל מגיע עם המון מוטיבציה ומצב רוח, שבתה את ליבי תגובתו של עידן, שחקן הקבוצה ואוהד מכבי, כאשר שאלתי אותו כיצד ייתכן שהוא בא לטורניר ולא צופה במשחק והוא ענה לי אני נלחם עבור הסמל והצביע על חולצת השועלים, זו הרוח של מדינת הכדורגל. על המגרש, השועלים מסיימים במקום השלישי ומכובד ביותר. כוח צביקה - לכבוד חג הסוכות, הקבוצה שבה ללבוש לבן, למרות המעבר למדים חדשים. הקבוצה של טל בוכשרייבר הגיעה בסגל קצר וללא שוער טבעי, דבר אשר הקשה על הקבוצה אך למרות זאת, שחקני צביקה נתנו את הכל והציגו יכולת טובה מאוד. הטייגרים - הקבוצה של אלעד פוטוק הציגה שלב בתים נפלא שכלל שלושה ניצחונות משלושה משחקים, עובדה ששלחה אותם למשחק הגמר, אשר היה צמוד לכל ארכו, אך בדקות הסיום, כח המחץ הצליחו לכבוש ולמעה להכריע את ההתמודדות. סגנות מרשימה לטייגרים ששיחקו מצויין הערב. כוח המחץ - עשו את כל הדרך מירושלים עד לתל אביב. בשלב הבתים סיימו במקום השני, אך בגמר, משחק מצויין של בן טורים הביא את הגביע לבירה. כל הכבוד חברים. חג שמח לכולם!!!

 
shop
סטטיסטיקת קבוצות *
ההוגנת FC Partisan FC Partisan ממוצע 5.00 ב 2 מפגשים
הפעילה ארטמיס ארטמיס 20 משחקים ב 5 מפגשים
הפוריה כוח המחץ כוח המחץ 3.13 שערים למשחק ב 8 משחקים
המצליחה F.C.R.H F.C.R.H 90% הצלחה מתוך 7 משחקים
31 יום, 5+ משחקים