ליגת ראש המועצה לנוער - חבל מודיעין 2021
אירוע הגמר שחבק יום ד,07/07/21 21:30 - 19:15

מהלך המשחקים

סיקורי המשחקים

חצי גמר 1
אחיסמך 5  :  0 בית עריף
19:30
ניצחון מוחץ
משחק ראשון באירוע הגמר באווירה מחשמלת, השחקנים עלו למגרש בשיאם, קבוצת אחיסמך פשוט שלטה על המשחק ללא עוררין ועם השליטה באו הגולים, בית עריף עשתה כל שביכולתם לעצור את אחיסמך ואפילו יצרה כמה מצבים מול השער אך לא הצליחה לתרגם אותם לגולים, אופק ליליוס עם שלושער ודיאגו עם צמד. איזה פתיחה!

דקה 8 - שער לקבוצת אחיסמך נוער של דיאגו
דקה 13 - שער לקבוצת אחיסמך נוער של אופק ליליוס
דקה 14 - שער לקבוצת אחיסמך נוער של דיאגו
דקה 16 - שער לקבוצת אחיסמך נוער של אופק ליליוס
דקה 18 - שער לקבוצת אחיסמך נוער של אופק ליליוס
חצי גמר 2
FC GPower נוער 1  :  3 FC Ben Shemen נוער
20:00
הכל היה נראה פתוח
משחק שני באירוע הגמר, שני הקבוצות הטריות עלו למגרש, ולקבוצת גבעת כוח היה את יתרון הבית עם הקהל המרהיב שהגיע לצפות במשחק, בחצי הראשון של המשחק הכל היה נראה פתוח וגבעת כוח אפילו היו נראים פייבורטים, אך החצי השני של המשחק התנהל בשבילם קצת פחות טוב ורון גרמי מקבוצת בן שמן הבקיע שלושער מאותה פינה וכמעט בדיוק מאותה זווית, מהצד הימיני של המגרש לפינה השאלית של השער. שאפו גדול לשני הקבוצות!

דקה 8 - שער לקבוצת FC GPower נוער של דביר שמע
דקה 9 - שער לקבוצת FC Ben Shemen נוער של רון גרמי
דקה 17 - שער לקבוצת FC Ben Shemen נוער של רון גרמי
דקה 20 - שער לקבוצת FC Ben Shemen נוער של רון גרמי
מקום 3/4
FC GPower נוער 2  :  3 בית עריף
20:30
המשחק הצמוד והמרגש של אירוע הגמר
משחק שלישי באירוע הגמר, קבוצת גבעת כ"ח נגד בית עריף במשחק השני של שניהם על תואר מקום השלישי רביעי לאחר ששני הקבוצות לא הצליחו לנצח ולעלות לגמר הגדול, אך אין זה עצר מהשחקנים את הנחישות והרצון העז לנצח את המשחק, בית עריף שהגיעו ללא מאמן למגרש הראתה שהם יודעים לעשות זאת בעצמם והצליחה כבר בשלב המוקדם של המשחק להכניס שני גולים חשובים, אך גבעת כ"ח לא נכענה בזכות הקהל המדהים שהביאו לה אנרגיות מחודשות לנסות להפוך את התוצאה, יובל ירושמלי מקבוצת גבעת כ"ח לקח על עצמו את המטלה והכניס שני גולים לקבוצתו, אך זה לא הספיק כאשר מנגד אריאל אברמוב הבלתי ניתן לעצירה מקבוצת בית עריף הבקיעה גול נוסף לקבוצתו שסגר כמעט את התוצאה, לגבעת כ"ח היו עוד שמונה דקות לנסות ולהבקיע את הגול הכל כך מבוקש, אך בית עריף הצליחו לעמוד בלחץ ולקחת את המקום השלישי והמכובד של אירוע הגמר.

דקה 4 - שער לקבוצת בית עריף של ליעד אהרוני
דקה 6 - שער לקבוצת בית עריף של אורן סלהוב מבישול של אריאל אברמוב
דקה 7 - שער לקבוצת FC GPower נוער של יובל ירושלמי
דקה 10 - שער לקבוצת בית עריף של אריאל אברמוב
דקה 12 - שער לקבוצת FC GPower נוער של יובל ירושלמי

תוצאה סופית 3-2 לקבוצת בית עריף.
גמר
FC Ben Shemen נוער 3  :  1 אחיסמך
21:00
בן שמן מנצחת בתום דו קרב פנדלים
משחק הגמר באירוע הגמר, שני הקבוצות עלו בשיא האנדרנלין לקחת את הגביע, שני הקבוצות לאורך כל המשחק היו נראות שוות ברמה, קבוצת אחיסמך אפילו הייתה נראית טיפה יותר מסוכנת אך בן שמן עמדו בגבורה וסיכלו כמעט כל מהלך של אחיסמך נוער, המשחק הסתיים בתיקו והועבר להכרעה בפנדלים.
בן שמן הצליחה לקחת את האליפות בפנדלים ולזכות בגביע! שאפו ענק לכל הקבוצות, היה כיף גדול לצפות בכם משחקים.

שער לקבוצת FC Ben Shemen נוער של אמיר בוקובזה
שער לקבוצת אחיסמך נוער של אופק ליליוס
סיכום המפגש
יום רביעי, השמש עדין לא שקעה וכבר התחלנו את האליפות בחבל מודיעין לנוער, היה אפשר להרגיש את האנדרנלין שפימפם בכל אחד מהשחקנים הצעירים האלה, הקהל הנרחב שהגיע לצפות במשחקים עוד יותר הוסיף להתרגשות ולאטרף של השחקנים לנסות ולקחת את הגביע.
קבוצת בן שמן הצליחה לגבור בגבורה על הקבוצות האחרות, ואפילו נחשבה לראנר אפ בפעמים קודמות והיום הצליחה לקטוף את המקום הראשון ולהניף את הגביע בפעם הראשונה, שאפו גדול לקבוצה ולמאמן. תודה רבה לצוות המקצועי, לשופט לצלמים ולארגון הספורט של גבעת כ"ח שגרמה לכל זה לקרות. בסוף הטורניר התיישבנו כולם וצפינו במשחק חצי גמר היורו באוויר הפתוח, עם פופקורן ביד וחיוך על הפנים.


דירוג המפגש
1. FC Ben Shemen נוער האלופה החדשה
2. אחיסמך הפעם סגנית אלופה
3. בית עריף יופי של אליפות
4. FC GPower נוער המארחת והקבוצה החביבה

הבקעות

בישולים
צרו קשר