גביע שחבק חיפה
חצי גמר וגמר שחבק בת גלים יום א,19/12/21 23:00 - 20:00

מהלך המשחקים

סיקורי המשחקים

חצי גמר 1
zaragozana 1  :  6 F.C. Amidar
19:40

דקה 2 - שער לקבוצת F.C. Amidar של תום צרונה דקה 6 - שער לקבוצת F.C. Amidar של אוראל אוחיון מבישול של תום צרונה דקה 20 - שער לקבוצת zaragozana של איבאק ספורי מבישול של אמיר זיתון דקה 20 - שער לקבוצת F.C. Amidar של אוראל אוחיון דקה 20 - שער לקבוצת F.C. Amidar של אבירם אזולאי מבישול של תום צרונה דקה 20 - שער לקבוצת F.C. Amidar של עדן בוסקילה מבישול של טל אברבנאל דקה 20 - שער לקבוצת F.C. Amidar של טל אברבנאל
חצי גמר 2
אריות קרית אליעזר 3  :  12 חברים של אביב
20:30

דקה 1 - שער לקבוצת אריות קרית אליעזר של אריק שושן דקה 6 - שער לקבוצת חברים של אביב של אביאל דסטה דקה 9 - שער לקבוצת חברים של אביב של דני דוד דקה 13 - שער לקבוצת חברים של אביב של תום קטוע דקה 19 - שער לקבוצת חברים של אביב של מתן קטוע דקה 20 - שער לקבוצת אריות קרית אליעזר של אריק שושן דקה 20 - שער לקבוצת חברים של אביב של אופק מלול דקה 20 - שער לקבוצת חברים של אביב של עומר בגרנו מבישול של אופק מלול דקה 20 - שער לקבוצת חברים של אביב של מתן קטוע דקה 20 - שער לקבוצת חברים של אביב של עומר בגרנו דקה 20 - שער לקבוצת חברים של אביב של דור נבון דקה 20 - שער לקבוצת אריות קרית אליעזר של ג`וליאן וטפה דקה 20 - שער לקבוצת חברים של אביב של אביאל דסטה דקה 20 - שער לקבוצת חברים של אביב של אביאל דסטה דקה 20 - שער לקבוצת חברים של אביב של אביאל דסטה
גמר
F.C. Amidar 6  :  6 חברים של אביב
21:20

דקה 4 - שער לקבוצת חברים של אביב של דור נבון דקה 6 - שער לקבוצת חברים של אביב של דור נבון דקה 13 - שער לקבוצת F.C. Amidar של יוסי אסיס דקה 16 - שער לקבוצת חברים של אביב של דור נבון דקה 18 - שער לקבוצת F.C. Amidar של ערן במנוליקר דקה 20 - שער לקבוצת F.C. Amidar של טל אברבנאל דקה 24 - שער לקבוצת חברים של אביב של אופק מלול דקה 28 - שער לקבוצת חברים של אביב של אופק מלול מבישול של דור נבון דקה 30 - שער לקבוצת חברים של אביב של דור נבון מבישול של אופק מלול דקה 30 - שער לקבוצת F.C. Amidar של טל אברבנאל דקה 30 - שער לקבוצת F.C. Amidar של טל אברבנאל דקה 30 - שער לקבוצת F.C. Amidar של תום צרונה פנדלים: דור נבון חברים 1 אוראל אוחיון עמידר 0 מתן קטוע חברים 2 אבירן אזולאי עמידר 1 אופק מלול חברים 3 3:1 לחברים של אביב בבעיטות ההכרעה.
סיכום המפגש
ארוע גמר ליגת השחבק שהחל בשני חצאי גמר די חד צדיים אבל הסתיים לו במשחק מותח לפנתיאון שהוכרע רק בבעיטות עונשין.
ערב ענק של כדורגל סיכם טורניר מרתק שהתרחש בשבועיים האחרונים בשכונה הפסטורלית בת גלים אשר בחיפה. בעוד הרוח מן הים הקרוב מנשבת על גבי השחקנים , קולות הרכבת מהמסילה הקרובה נשמעים היטב באזניהם והכדורגל איזה כדורגל , שום דבר לא הכין אותנו למבול של שערים ומהלכי כדורגל משובחים שזכינו לראות.
בחצי הגמר הראשון היו אלו עמידר מנהריה שניצחו את סארגוסנה מכפר כנא ובחצי הגמר השני החברים של אביב מאזור עמק יזרעאל הביסו את אריות קרית אליעזר מחיפה. הגמר סיפק לנו משחק מותח ומרתק עד סופו, פעמיים יתרון של שלושה שערים לא הספיק לחברים להכניע ולהכריע את החבורה הלוחמת מנהריה, פנדלים בלבד והדיפה מצויינת של השוער האגדי עמוס קלס שמביא המון קלאס לקבוצתו וניצחון ענק. כל הכבוד לכל המשתתפים בטורניר.
במקום הראשון כאמור זוכים החברים של אביב בהובלת המאמן שחר בג'ראנו, במקום השני עמידר של דקל כהן ויוסי אסיס, במקומות השלישי האריות מקרית אליעזר של דוד וסארגוסאנה של ויסאם סדרן . הקבוצה ההוגנת של הטורניר נבחרה להיות קרית אליעזר של לירן דדון.
תודה לכל העוסקים במלאכה ואלו שלקחו חלק בערבי כדורגל ספורטיביים, הוגנים ומשובחים,.
תודה מיוחדת לעיריית חיפה, רשות הספורט העירונית והעומדים בראשה ולנציגה הבלתי נלאה אלכסנדר רוצ'ינסקי היקר.
תודה לכם שחקנים יקרים וקבוצות יקרות , הכדורגל שלכם של העם והיה מהלב והנשמה.
להתראות בפעם הבאה.
שלכם,
ניר קנורפל
מנהל מחוז צפון
מדינת הכדורגל

דירוג המפגש
1. חברים של אביב מקום ראשון - מחזיקת הגביע
2. F.C. Amidar מקום שני
3. אריות קרית אליעזר מקום שלישי
3. zaragozana מקום שלישי

הבקעות

בישולים
צרו קשר