האוהדים 2
טורניר האוהדים אימון נבחרת ישראל יום ו,30/04/10 14:00 - 09:00

מהלך המשחקים

סיקורי המשחקים

בית א'
מ.א. הפועל באר שבע 3  :  1 מועדון אוהדי בני יהודה
סופת המדבר
החבורה מהדרום עלתה למשחק בסערה ועלו ליתרון כאשר אביב דוחק מקרוב וקובע 1-0 לב"ש. כעבור מספר דקות שוב פעם אביב מסיים דאבל פס נהדר בבעיטה לפינה וזה 2-0 לאדומים.
בתחילת המחצית השניה ב"ש מתחילים לברוח כאשר אורן מרשית מקרוב וקובע 3-0. ממש לפני הסיום אבי בועט חזק מרחוק וקובע בסיום 3-1.
בית א'
נבחרת המכביסטים 1  :  0 MHFC צפון.
ניצחון יוקרתי
על המחזור הראשון קיבלנו קרב ענקים בין שתי יריבות מרות.
בהתאם למעמד קיבלנו משחק טקטי וחזק כאשר ולא נרשם עד מצב.
עד להתקפה האחרונה, מושיקו מקבל כדור באגף ימין ומוסר כדור בין 3 שחקנים לרני שדוחק מול שער ריק פנימה וקובע 1-0 קטן אבל כל כך גדול לצהובים.
בית א'
מ.א. הפועל באר שבע 0  :  3 נבחרת המכביסטים
רגל וחצי ברבע גמר
שתי המנצחות של המחזור הראשון נפגשות.
והצהובים פותחים בסערה כאשר חוגי (רגע לפני שהוא פורש מוקדם כרגיל) בועט כדור חזק מרחוק ישר לרשת, 1-0 מכבי. ממש לפני המחצית דייב מקבל מסירה נהדרת מרני וקובע מקרוב 2-0.
במחצית השניה מכבי המשיכו לשלוט וממש לפני הסיום רני סוגר סיפור ממסירה נהדרת של טל, 3-0 בסיום למכבי.
בית א'
מועדון אוהדי בני יהודה 4  :  2 MHFC צפון.
למען השכונה
שתי המפסידות של המחזור הראשון יודעות שאם הן לא מנצחות הן רגל וחצי בבית. הכתומים פתחו חזק את המשחק כאשר מאור מנצל מסירה נהדרת של אבי בשביל לכבוש מקרוב, 1-0 בני יהודה. כעבור דקה יובל משחרר טיל שנעצר ברשת של הכתומים ומשווה, 1-1. ממש לפני המחצית צח משחרר טיל לפינה הרחוקה ומחזיר את הכתומים ליתרון, 2-1 בני יהודה.
עם פתיחת המחצית אבי רושם עוד בישול והפעם מול מנצל אותו בשביל להגדיל את היתרון ולקבוע 3-1. 2 דקות לסיום צח משלים צמד וקובע 4-1.
ממש לפני השריקה פורטנוי דוחק מקרוב ומצמק במעט את הגלולה המרה וקובע 4-2 בסיום לבני יהודה.
בית א'
מ.א. הפועל באר שבע 1  :  4 MHFC צפון.
התעורר מאוחר מידי
ב"ש צריכים לעלות בשביל לעלות, חיפה צריכים נס.
חיפה פותחים עם כל הכלים ההתקפיים שלהם ובסערה וכבר בדקה ה-2 עולים ליתרון כאשר שקד (האח של) בועט כדור שפוגע בשחקן הגנה ונכנס 1-0 לחיפה. עם פתיחת המחצית מישה נכנס לעניינים וקובע מקרוב 2-0 לחיפה. כעבור דקה אורן מחזיר את ב"ש לעניינים ומצמק 2-1.
אך כעבור דקה פורטנוי מכפיל את היתרון בחזרה, 3-1.
ממש לפני הסיום חיפה מבקיעים עוד גול אך זה לא הספיק לעליה, 4-1 בסיום.
בית א'
מועדון אוהדי בני יהודה 1  :  1 נבחרת המכביסטים
ברכות לעולות
מכבי יודעים שהם עלו , בני יהודה לעומת זאת צריכים ניצחון.
מכבי פתחו טוב את המשחק ועלו ליתרון כאשר טל פורץ נהדר על הקו ומוסר לרני שדוחק מקרוב פנימה, 1-0 מכבי.
ממש לפני הירידה למחצית אבי משחרר טיל מרחוק שנעצר רק ברשת, 1-1.
במחצית השניה מכבי היו עדיפים והחמיצו ממספר מצבים קורצים.
בסיום תיקו שמסתבר כמספיק לבני יהודה בשביל לעלות.
בית ב'
מועדון אוהדי הפועל רעננה 0  :  3 מועדון אוהדי הפועל פ"ת
גברים בכחול
בבוגרים זה משחק על החיים בפלייאוף התחתון.
אצל האוהדים קיבלנו משחק נהדר ופתוח של פלייאוף עליון.
פ"ת פתחו בסערה כאשר דאבל פס נהדר מסתיים אצל רון שבועט לרשת מקרוב, 1-0 פ"ת. ממש לפני המחצית עוז משחרר כדור חזר שנעצר רק ברשת, 2-0. ממש לפני השריקה רון מנצל אי תיאום בהגנת רעננה בשביל לחטוף ולהבקיע, 3-0 בסיום.
בית ב'
מועדון אוהדי בית״ר ירושלים 0  :  1 מועדון אוהדי הפועל פ"ת
מבטיחים עליה
הפועל פ"ת שניצחה את המשחק הראשון רוצה להבטיח עליה מול החבורה של סרגי טרטיאק. בדקה ה-3 עוז משתחרר יפה ובועט פצצה מרחוק לחיבור וקובע 1-0 להפועל פ"ת ביופי של גול.
מיכן ואילך קיבלנו לחץ בית"רי על שער פ"ת אך עד לסיום הכחולים התגוננו נהדר ושמרו על התוצאה שהבטיחה להם את העליה מהמקום הראשון.
בית ב'
מועדון אוהדי בית״ר ירושלים 0  :  0 מועדון אוהדי הפועל רעננה
תיקו שכולו ניצחון
בית"ר י-ם יודעים שתיקו מספיק להם , רעננה חייבים ניצחון.
מהדקה הראשונה החבר'ה בצהוב ספגו את רוח המאמן טרטיאק והגנו כמו שכתוב בספר. רעננה ניסתה ליזום אך לא הצליחה לפרוץ את ההגנה הצהובה. במחצית השניה הלחץ האדום גבר אך בית"ר בתצוגה הגנתית נהדרת דאגו שרעננה לא תגיע לשום מצב ובסיום ביתר משיגים תיקו ששווה עליה.
בית ג'
מועדון אוהדי מכבי פ"ת 1  :  0 מועדון אוהדי מ.ס. אשדוד
מכבי פתחקופל מפתיעה את הדרומיים
אילון מאשדוד פותח את המשחק בסערה עם בעיטה מצוינת שנהדפת ע"י שחר. שתי דקות מאוחר יותר אמיר קופל בועט חד, לרשת החיצונית. טל אקוקה שוערה של עיר הנמל נותן משחק נהדר וסדרת הצלות שלו משאירה את האדומים-צהובים במשחק. חמש דקות במחצית השנייה שלומי משתיק את יציעי הי"א עם שפיץ לפינה שמעלה את קבוצתו ל1-0. קובי מאשדוד מנסה בעיטה חופשית שהולכת לחיבורים, אבל הצלה נהדרת של שחר מונעת מאשדוד שוויון ושומרת את התוצאה על כנה.
בית ג'
URDUNS COMMANDO 0  :  7 הפועל ת"א
שבע בום
שתי דקות מהפתיחה אדם עושה סוף לגישושים עם 1-0 להפועל ת"א כשהוא מקבל כדור ממרט, בועט פעם אחת לגופו של השוער ומבקיע את הריבאונד. במחצית השניה התחילה החגיגה האמיתית של התל אביבים: שחר מסיים דאבל פס עם איבו לפינה ומעלה את קבוצתו ל 2-0. שתי דקות לאחר מכן שחר עורק לתפקיד המבשל עם סוכרייה לקובי שמגלגל לפינה את ה3-0. דקה לאחר מכן סדרת קורות מפוארת של אדם ואיבו מסתיימת בדחיקה של האחרון פנימה את ה4-0 של האדומים מת"א.
אדם לא נח על זרי הדפנה ומבשל מיד לירדן את ה5-0 המרשים. מרט מעמיק את הקרע בהגנת האורדונים עם השישי של הפועל ואדם חותם את התוצאה עם 7-0 ענק.
בית ג'
מועדון אוהדי מכבי פ"ת 0  :  1 URDUNS COMMANDO
הפתעת המחזור
מי שציפה שהאורדונים יאבדו מוטיבציה בעקבות ההפסד להפועל ת"א לא יודע רוח מכתשים מה היא. שער עצמי מבדח של גיא קופל העלה את האדומים ליתרון. קופל הסתובב לאחר הדיפה של שוערו ובנגיעה הקפיץ מעליו בכדור יפהפה את שער היתרון של ר"ג. עוד ניסה להשוות במבצע אישי נאה שנעצר אצל אלון. דאריו אטיאס הקפיץ למשקוף אחרי יציאה של שחר השוער. אלדר שוער ר"ג נתן משחק מצוין והצליח לשמור את התוצאה לטובת הרמת גנים.
בית ג'
מועדון אוהדי מ.ס. אשדוד 0  :  6 הפועל ת"א
פרומו ליום שבת?
יום לפני השחזור של המשחק בליגה של הגדולים, אי אפשר לומר שהדרומיים הערימו יותר מדי קשיים על קבוצתו של לירן יודלביץ.
עם פתיחת המשחק היתרון היה בידי הפועל כשמרט החמיץ מקרוב אבל איתמר היה במקום כדי להמשיך את הריבאונד פנימה ולהעלות ל1-0 את האדומים. שתי דקות מאוחר יותר מהלך בנגיעה של הפועל מסתיים עם כדור רוחב של אדם לדניאל שמגלגל פנימה ומשלים צמד למשפחת גנור. דניאל מוסף שער נוסף לקראת הירידה למחצית עם צ'יפ מעל השוער, קצת לפני ששחר קובע 4-0. מרט כובש את החמישי ואיבו את השישי להפועל שמביסה את אשדוד בקלות מפתיעה.
בית ג'
מועדון אוהדי מכבי פ"ת 2  :  1 הפועל ת"א
הלם ותדהמה
מה שנראה כמו עוד טיול של הפועל הופך במהרה להפתעת הטורניר (או שלא בעצם, לאור המשך דרכה של פתח תקוה שלא חדלה להדהים עד סוף היום).
אדם כבש שער יתרון נאה להפועל עם פתיחת המחצית השניה והעלה
ל1-0. שלומי הותיר פעורי פה את הגנה התל אביבים כשחלף על פני שני שחקנים במהלך מתפרצת וקבע שוויון 1-1. דקה לסיום שלומי משלים צמד ומעלה את פתח תקוה לרבע הגמר בעוד מהלך קבוצתי יפה של הלבנים. ניצחון מדהים ומרגש.
בית ג'
מועדון אוהדי מ.ס. אשדוד 0  :  2 URDUNS COMMANDO
תסבוכת בצמרת
רמת גן מתפללת לניצחון של פתח תקוה ושואפת גם היא להנחיל תבוסה לאשדודים בתקוה שהפרש שערים דרמטי בסיכום שני המשחקים יעלה אותה מהבית. מה שהיא לא יודעת הוא שדווקא ניצחון של הפועל ישרת אותה טוב יותר.
קצת לפני הירידה למחצית איציק מקבל כדור עומק ומבקיע תוך כדי נפילה את ה1-0 של ר"ג. שחר רובין מחמיץ מקרוב אחרי כדור רוחב מצוין של אורי מרק אבל דקה לאחר מכן צחי בן יוסף משלים 2-0 במתפרצת לתפארת של האדומים.
בית ד'
פנזין יונייטד 1  :  0 מועדון אוהדי בני סכנין
1-0 גדול
מחצית ראשונה טקטית ורדומה מאוד בהשראת מוריניו מופרעת בדקה השביעית אחרי בעיטה נהדרת של עומאר סוואן. במחצית השניה סכנין לוחצת ללא הרף אבל דווקא הנתנייתים הם אלו שנוטלים את היתרון בניגוד למהלך המשחק: ארבע דקות לסיום רזי במבצע מצוין חולף על פני שני שחקנים, מברך לשלום גם את השוער ומגלגל פנימה את שער הניצחון המרגש לצהובים.
בית ד'
מועדון אוהדי הפועל עכו 0  :  3 מועדון אוהדי הפועל חיפה
הלך קשה אבל הלך
במשח הפתיחה מיקי חדד שוער עכו משאיר בקצות האצבעות את קבוצתו בעניינים במשך רוב המשחק אבל גבול לכל תעלול וחיפה משיגה יתרון מוצדק מעט אחרי העליה למחצית השניה כשחי במבצע אישי נהדר מעלה את הלבנים ל1-0 ראוי. לידור בכר ברגל שמאל לחיבורים אה-לה ערן לוי מכפיל את התוצאה ואסף אורן שפרץ מימין, עבר שחקן והשחיל לשוער בין הרגלים קבע את תוצאה המשחק על 3-0.
בית ד'
פנזין יונייטד 1  :  0 מועדון אוהדי הפועל עכו
2x(1-0)=quarter final
משחק דל יחסית במצבים אבל עשיר בהגנות ברזל מנפק רגע קסם אחד, שחורג אל מעבר למאבקים במרכז המגרש. שתי דקות מפתיחת המחצית השניה כפיר לוי משחרר מימין פצצה לחיבור הרחוק וקונה לקבוצתו 3 נק' יקרות שבעתיד יתבררו כמכריעות.
בית ד'
מועדון אוהדי בני סכנין 2  :  0 מועדון אוהדי הפועל חיפה
כבוד למגזר
עלי פתח את המשחק בסערה עם נגיחה מרשימה לקורה. סכנין שלטה ללא עוררין במגרש במחצית הראשונה והפועל חיפה התקשתה מאוד להתמודד עם האגרסיביות של האדומים הנחושים. בשחזור של מהלכו מפתיחת המשחק עלי הצליח להעלות את סכנין ליתרון אחרי הגבהה מדוייקת של אללה, 1-0. דקות מספר מאוחר יותר עלי קיבל כדור עומק, הסתובב במקום ושלח לפינה את ה2-0 של סכנין, שהיתה גם תוצאת הסיום חרף הלחץ הרב של הפועל חיפה.
בית ד'
פנזין יונייטד 5  :  3 מועדון אוהדי הפועל חיפה
לנער את הקופסה
אחד המשחקים המשוגעים של הטורניר. משחק על כל הקופה ובו חיפה היתה חייבת ניצחון בעוד תיקו היה משרת את הצהובים. בלי להכביר במילים ניגש לרשימת השערים הארוכה. השער הראשון של נתניה הגיע 4 דק' מהפתיחה כשהגבהה משמאל של הנתנייתים מיתרגמת לשער עצמי אומלל של בלם חיפה.
דקותיים מאוחר יותר רז מכפיל את התוצאה עם בעיטה מרחוק אחרי בישול של בולי.
לידור בכר מצמק ל 2-1 שתי דקות מסיום המחצית בתום התקפה מסודרת של הצפוניים, אך לרוע מזלו נתניה מגיבה בצמד כשבולי מסיים מתפרצת נאה ליהלומים ומיד אחריו כפיר עושה 4-1 לאחר שהוא מסיים דאבל פס עם רז.
עם פתיחת המחצית השניה הלבנים מצמקים ל 4-2 מבעיטה חופשית נהדרת של יניב המצוין, שפוגעת בבלם נתניה.
דקה לאחר מכן אסף מלחיץ את הצהובים עם ה4-3.
בעיטה מדהימה שפוגעת בחיבורים מצדו של יניב מזעזעת את המסגרת אבל לא משנה את התוצאה. אלעד המשיך את המטווח של חיפה עם בעיטה לקורה, אך ללא הועיל. שער בהתקפה האחרונה של כפיר הלוואי סוגר את הסיפור ומעלה את נתניה לרבע הגמר עם 5-3 נדיר.
בית ד'
מועדון אוהדי בני סכנין 7  :  2 מועדון אוהדי הפועל עכו
חד צדדיות
כבר מהפתיחה היתה קבוצה אחת על המגרש. עומאר סוואן העלה את סכנין ל1-0 וכעבור דקה הכפיל את התוצאה והשלים צמד. עלי ויוסף כבשו את השלישי והרביעי ועשו 4-0 קליל לסכנין. אללה כבש את החמישי והעיר את הפועל עכו. מספרת צדדית מדהימה של ניר לחיבורים (שער הטורניר!) קבעה 5-1 ואלון עשה 5-2 דקה מאוחר יותר בהתקפה מתפרצת. עומאר השלים רביעיה והוציא את הרוח מהמפרשים של עכו עם ה7-2 בסיום.
רבע גמר 1
הפועל ת"א 3  :  0 מועדון אוהדי בני סכנין
קשה על הנייר, קל על הדשא
מה שנראה כמו מאבק איתנים בין שתי האדומות מוכרע בתכלס די במהירות כתוצאה ממשחק שקול ויעיל אימים של הפועל ת"א.
אחרי שעומאר הפחיד את ג'ון עם פצצה ששרקה ליד החיבור מרט העלה את הפועל ל1-0 אחרי בישול מצוין של דניאל גנור. לקראת המחצית איבו מוציא מתפרצת להפועל ומפרגן לאדם שלא מתבלבל ובשמאלית הרגילה קובע 2-0. לקראת הסיום שוער סכנין יוצא מהשער וירדן מנצל את זה כדי לכבוש מ3/4 מגרש בבעיטה נהדרת. שער ענק ו3-0 בסיום לתל אביב.
רבע גמר 2
פנזין יונייטד 0  :  0 מועדון אוהדי מכבי פ"ת
מכבי פ"ת מנצחת בפנדלים 3:4
0-0 בתום הזמן החוקי עם לחץ מתמיד של נתניה על שערו של שחר מוביל אותנו לפנדלים אחרי הארכה משמימה.
רזי קובע 1-0 לפ"ת עם בעיטה בסגנון דל פיירו לחיבורים.
אהוד בועט למרכז ומשווה ל 1-1, שחר כמעט והודף, אבל רק כמעט.
גיא קופל מטיס את הכדור מעל למשקוף והתוצאה נשארת בעינה, 1-1.
עידו אילוני שמאלה, שחר ימינה וזה כבר 2-1 נתניה.
אמיר קופל מדויק לפינה משווה ל2-2.
כפיר לוי בהזדמנות לנצח את המשחק פוגע בחיבורים והחוצה, עדיין 2-2.
משיח לפ"ת מעל השער, עדיין 2-2 והמתח בשיאו.
רז סנדר לא רוצה לקלקל וגם הוא לא מוצא את המסגרת. עדיין 2-2.
שלומי למרכז מעלה את פ"ת ל 3-2 מבטיח.
גלעד וגנר מחקה את שלומי ובבעיטה לאמצע השער משווה ל 3-3.
חרזי בועט לפינה ומעלה את הלוזונים ל4-3.
צביקה החביב שמקריין את הבעיטות של שחקניו בועט את הפנדל האחרון לרגליו של שחר שמנצח עבור הלבנים את המשחק. 4-3 בפנדלים לפ"ת בסיום.
רבע גמר 3
נבחרת המכביסטים 0  :  1 מועדון אוהדי בית״ר ירושלים
בית"ר ירושלים מנצחת בשער זהב
שתיים מהיריבות היותר מרות של הכדורגל נפגשות לקרב ענקים נוסף.
החבר'ה מהבירה פתחו את המשחק טוב יותר ולחצו את הגנת מכבי שעמדה בלחץ והתגוננה יפה.
במחצית השניה התהפכו היוצרות ומכבי החלו ללחוץ אך חוסר ריכוז מנע מהם לנצל את המצבים שהגיעו אליהם.
המשחק נכנס להארכה, ובהארכה הגיע אבי פרץ שבעט כדור חזק לפינה עם כל הלב וקבע בשער זהב 1-0 קטן אבל כל כך ענק לחבר'ה מי-ם שעולים לחצי הגמר.
רבע גמר 4
מועדון אוהדי הפועל פ"ת 3  :  2 מועדון אוהדי בני יהודה
משחק נהדר!
שתי הקבוצות פותחות את המשחק טוב ובדקה ה-3 פ"ת עולים ליתרון כאשר בניסטי במבצע אישי נהדר כובש וקובע 1-0 פ"ת.
ממש לפני המחצית מולי משלט על הדיפה של שוער פ"ת ודוחק פנימה, 1-1.
בתחילת המחצית השניה מרום מחזיר את היתרון לכחולים מקרוב, 2-1.
אך כעבור דקה בני יהודה שוב פעם מראים אופי וחוזרים הפעם מרגלי אבי שמרים את הרשת מקרוב, 2-2.
2 דקות לסיום מרום מנצל השמטה של השוער וקובע מקרוב 3-2 לפ"ת.
מיזה בני יהודה כבר לא חזרה.
חצי גמר 1
הפועל ת"א 2  :  1 מועדון אוהדי בית״ר ירושלים
הפועל ת"א מבצעת מהפך בדרך לגמר
חצי הגמר הראשון זימן לנו מפגש הכי פיקנטי שיש בין האדומים מת"א לצהובים מהבירה. הירושלמים פתחו את המשחק טוב ובדקה ה-3 עלו ליתרון כאשר הרמה נהדרת מוצאת את שי שנוגח מקרוב פנימה, 1-0 בית"ר.
הפועל החלו להשתלט על המגרש וממש לפני הירידה למחצית דניאל בועט כדור שהשוער הודף עליו ונכנס פנימה, 1-1 במחצית.
הפועל המשיכו ללחוץ ובדקה ה-13 השלימו מהפך כאשר שחר עובר שחקן ובועט נהדר לפינה, 2-1 הפועל.
עד לסיום בית"ר ניסו להשיג שיוויון אך הפועל כמו הפועל ידעה לשמור טוב על התוצאה ולהשיג ניצחון ששווה גמר והרבה הרבה יוקרה.
חצי גמר 2
מועדון אוהדי הפועל פ"ת 1  :  0 מועדון אוהדי מכבי פ"ת
הפועל פ"ת מנצחת בשער זהב דרמטי
שחר שוער מכבי פתח תקוה קוטף את תואר שחקן הטורניר לטענת מביני עניין ואחרי ההפתעה ברבע הגמר מוסיף עוד משחק עצום לרזומה. השוער הג'ינג'י הוא הסיפור הגדול של חצי הגמר לאחר שהציל עשרות (וזו לא הגזמה) פעמים את קבוצתו מספיגה בדרבי, לאחר שהפועל פ"ת ישבו על שערם של הלבנים לכל אורך המשחק. אבל כמאמר הקלישאה הכדורגל הוא משחק אכזרי ו-40 שניות מתום ההארכה (!) מרום מקבל כדור מאביעד, מקפיץ קטנה ושולח פצצה לפינה עם שער זהב ענק שמרים את קבוצתו לשמים ולאצטדיון ר"ג בשבוע הבא.
גמר
מועדון אוהדי הפועל פ"ת 0  :  0 הפועל ת"א
הגמר יתקיים ב-8.5.10 באיצטדיון רמת גן
סיכום המפגש
חלקו הראשון של טורניר האוהדים השנתי עבר בהצלחה.

אוהדי הקבוצות הזיעו על המגרש,שחקני עבר ניהלו את הקבוצות על הקווים,מוזיקה ברקע ואפילו טפטוף גשם הגיע במטרה להשתתף בטורניר.

שלב הבתים סיפק לנו דרמות והפתעות מרעישות.

האוירה הייתה טובה,לחיצות ידיים בתחילת כל משחק ובסיומו.

גם בשלב רבע הגמר וחצי הגמר הקבוצות שמרו על רמת כדורגל גבוה.

היו לנו שערי זהב,פנדלים ודקות רבות של מתח.

הפועל פ"ת מנצחת בדרבי בחצי הגמר את מכבי פ"ת ועולה לגמר,כמו גם הפועל ת"א שמנצחת בדרמטיות את בית"ר ירושלים כדי להופיע בגמר הגדול שייערך בשבת הבאה,8.5.10 באיצטדיון רמת גן.

כל הכבוד לאוהדי הקבוצות על הספורטיביות,ההגינות והאוירה הטובה.לפעמים ראינו עודף מוטיבציה,אך זה חלק מהמשחק.

קליפ מסכם:
נתראה במפגש הבא!

כולכם מוזמנים להיות בגמר הגדול של טורניר האוהדים השני בשבת הבאה!

דירוג המפגש
1. מועדון אוהדי הפועל פ"ת זכיה עם מהפך בגמר
2. הפועל ת"א הזכייה ברחה להם מהרגליים
3. מועדון אוהדי בית״ר ירושלים נעצרו בחצי הגמר
3. מועדון אוהדי מכבי פ"ת נעצרו בחצי הגמר
5. פנזין יונייטד נעצרו ברבע הגמר
5. נבחרת המכביסטים נעצרו ברבע הגמר
5. מועדון אוהדי בני יהודה נעצרו ברבע הגמר
5. מועדון אוהדי בני סכנין נעצרו ברבע הגמר
9. URDUNS COMMANDO הופעה מכובדת
9. מועדון אוהדי הפועל חיפה הופעה מכובדת
9. MHFC צפון. הופעה מכובדת
9. מועדון אוהדי הפועל רעננה הופעה מכובדת
13. מועדון אוהדי הפועל עכו הופעת בכורה
13. מועדון אוהדי מ.ס. אשדוד הופעה שנייה
13. מ.א. הפועל באר שבע הופעת בכורה

הבקעות

בישולים
צרו קשר