אודות|תקנון

טורניר נוער מרום הגליל    26/07/2022 - 10/07/2022     

שלב הבתים

אירוע הגמר

אירוע הגמר
יום שלישי,26/07/2022  19:00-23:00  שחבק, דלתון
לגלרית המפגש

דירוג סופי

1. טפחות טפחות
אלופים בסטייל
2. סופר סטרייקה דוב"ב סופר סטרייקה דוב"ב
סנסציה עולמית
3. f.c בר יוחאי f.c בר יוחאי
מלא לב ונשמה
4. דלתון דלתון
מלאי כישרון
5. בית"ר עלמה בית"ר עלמה
ספורטאים למופת
6. הפועל קובי ספסופה הפועל קובי ספסופה
ראויים לשבח

תקצירים

אירוע הגמר
26/07/2022 19:00-23:00 שחבק
*סיכום ליגת שחבק לנוער מרום הגליל 2022.* מתנס מרום הגליל ,מחלקת הספורט ומחלקת הנוער בשיתוף הארגון הנפלא מדינת הכדורגל יצרו ליגה שככל הנראה תדובר לאורך כל השנה הבאה! *איזו ליגה עברנו!!* ליגה שהיה בה הכל! קבוצה מובילה לאורך הטורניר, אלופת ליגה מפתיעה מאוד. ובעיקר קבוצות מהישובים עם רמת כדורגל גבוהה מאוד. הכל התחיל במגרשי השחב"ק ברחבי המועצה האזורית מרום הגליל. המחזור הראשון התקיים בספסופה לאחר המחזור הזה מושב דלתון הראו לכולם שכנראה הגביע ייסע גם השנה לדלתון. במחזור השני התארחו הקבוצות בשחב"ק בכפר שמאי שאירחו את כל הנערים מכל הלב ❤️ הכדורגל היה קצת יותר מרתק עם משחק אחד מלא תהפוכות שהוביל את קבוצת דובב אביבים לנצח את בר יוחאי החזקה ולקחת מקום בחצי הגמר. קבוצות עלמה וספסופה שדורגו אחרונות לא איכזבו והגיעו ליום המשחקים האחרון במושב דלתון עם המון מוטיבציה לשמור על הכבוד ונתנו משחק גדול שבסופו עלמה מנצחת ומדורגת במקום החמישי. יום המשחקים התקיים במושב דלתון בשחב"ק המטופח ביותר. היום התחיל עם הרצאה מרתקת של האלופה האולימפית ירדן ג'רבי שהעבירה מסר מאוד חשוב לבני הנוער בכלל ולשחקני הקבוצות בכלל. משחקי חצאי הגמר הביאו את כל הדרמה האפשרית. חצי הגמר הראשון התקיים בין קבוצות טפחות לבר יוחאי , קבוצת טפחות שעד לפני חצי הגמר היתה קבוצה עם מעט שחקנים אך חדורי מטרה לנצחון. קבוצת בר יוחאי הגיעה עם כל הארסנל שלה בכדי לנצח ולעלות לגמר . אך ציפיות בצד אחד ועובדות בצד השני. משחק הפכפך שהיה בו הכל בעיקר דרמה עד השניה האחרונה. טפחות הובילו בהתחלה, מהפך מהיר של בר יוחאי הפך את המשחק לסופר מעניין. אך גול בעשר שניות האחרונות של טפחות קבע את תוצאת המשחק בתיקו 3:3 והקבוצות נגשו לבעיטות הכרעה מנקודת העונשין. בר יוחאי מחטיאה פעמיים וטפחות פעם אחת וטפחות עושה היסטוריה ומבטיחה את מקומה בגמר הליגה. חצי הגמר השני נתן לכולם שיעור שבגללו אנחנו כל כך אוהבים כדורגל ... דלתון שהגיעה עם הפרש נקודות מטורף מעל כל הליגה ללא אף הפסד או תיקו , פגשו את קבוצת דובב אביבים כשהם דרוכים לנסות לנצח. מסתבר שכח רצון מנצח יכולת ושני מהלכים מדויקים של קבוצת דובב אביבים מנצחים את קבוצת דלתון 2:1 שמבינים שבכדורגל זה לא נגמר עד השריקה האחרונה. דובב אביבים מקבלת את מקומה ההיסטורי בגמר הליגה. לפני משחק הגמר נערך משחק על מקומות 3-4 כאשר בר יוחאי פוגשים את דלתון המאוכזבת והשבורה . בר יוחאי מנצלת את מצב הרוח ומנחילה לדלתון הפסד שני באותו היום ומורידה אותה עד למקום הרביעי. משחק הגמר היה בבחינת צד אחד! קבוצת טפחות לקחו את ההזדמנות בכל הכח ומנחילה תבוסה קשה לדובב אביבים ומנצחת 6:0 אדיר. הגביע נוסע לטפחות. חשוב לציין שהתנהלות כל שחקני הקבוצות, הרצינות וההשקעה זה מה שהפך את הליגה הזו לכל כך מיוחדת. גיא ארביב מנהל מחלקת הספורט ומי שהיה אחראי על הטורניר ציין כי הכיף הכי גדול זה לראות את נוער מרום הגליל משקיעים, מתאמנים ובעיקר נשארים חברים גם לאחר הפסדים. המתנ"ס ומחלקת הספורט והנוער כבר מתכננים את הליגה הבאה לבני הנוער.

הצג/הסתר את כל התקצירים
19/07/2022 19:00-22:00 שחבק כפר שמאי
המפגש השני של ליגת השחב"ק לנוער הגיע היום לכפר שמאי וסיפק תצוגות כדורגל נפלאות ומותחות. זהות העולות לחצאי הגמר נקבע והמיקומים הסופיים. נפגשים בשבוע הבא ליום הסופי שיכלול הפנינג צבעוני של ערכים , חינוך וכדורגל.כל הכבוד לכולם מצפים בכיליון עיניים לשבוע הבא .

10/07/2022 19:00-22:00 שחבק ספסופה
המרענן הרשמי של הקיץ במרום הגליל, ליגת שחב"ק לנוער שהבטיחה ומקיימת, 6 קבוצות נהדרות, ססגוניות של בני נוער מישובי האזור נפגשו לערב של כדורגל ספורטיבי והוגן.דלתון, טפחות, עלמה, בר יוחאי, דוב"ב וספסופה שלחו אית מיטב הנוער לייצג בכבוד את היישובים. המון כבוד וגאווה וגם הרבה כדורגל טוב. הסיבוב הראשון הסתיים. ממתינים בקוצר רוח לסיבוב השני בו תקבענה העולות לחצי הגמר הגדול של מרום הגליל.


הבקעות

בישולים

הצלות


אודות האליפות
צרו קשר