אודות|תקנון

אליפות משרד הספורט לנוער 2014 ע"ש אבי כהן ז"ל    18/11/2014 - 20/10/2014     

שלב ראשון נתניה

בית ג - נתניה
לגלרית המפגש
4 קורעי הרשתות  הקבוצה ההוגנת של מחוז נתניה
בית א - נתניה
לגלרית המפגש
1 מ.ס מרדומה  מקום ראשון בסטייל

שלב ראשון ירושלים

בית ב - ירושלים
לגלרית המפגש
1 אבו גוש  עברו לשלב הבא
2 leyada  עברו לשלב הבא כקבוצה ההוגנת
2 ביתר חוד החנית  עברו לשלב הבא
בית א - ירושלים
לגלרית המפגש
1 אריות שטרן ירושלים  עברו לשלב הבא
2 מינקוף  עברו לשלב הבא
3 דולפיני ירושלים  עברו לשלב הבא כקבוצה ההוגנת

שלב שני

גמר

גמר אליפות הנוער
לגלרית המפגש
1 מ.ס מרדומה  מצטייני האליפות
2 אריות שטרן ירושלים  קבוצה מצויינת
3 מכבי חפציבה  קבוצה מעולה
4 אבו גוש  הקבוצה ההוגנת

דירוג סופי

תקצירים

גמר אליפות הנוער
18/11/2014 20:00-23:00 קרית שלום
גמר ארצי אליפות משרד התרבות והספורט לנוער לשנת 2014. שלוש קבוצות מירושלים, שלוש קבוצות מנתניה, להקת מתופפים, מופע קפוארה, והמתקן המהם בקרית שלום נתנו תפאורה מצויינת ליום של כדורגל ברמה גבוהה מאד. האליפות התנהלה בשיטת ליגה , שכל הקבוצות פגשו את כל הקבוצות ובסופו של יום המנצחת הגדולה של היום היתה קבוצת מרדומה שהציגו יכולת משכנעת וכדורגל חסר פשרות אשר הוביל אותם לזכייה באליפות, תוך כדי יכולת מצויינת של השחקן הטוב בטורניר דרור אשר כבש ללא הפסקה. קבוצות אריות שטרן וחפציבה נלחמו תוך כדי הצגת כדורגל משכנע, איכותי וספורטיבי אבל נכנעו ליום טוב מאד של מרדומה. קבוצות מינקוף וקורעי הרשתות הציגו אחלה כדורגל אבל לקו ביכולת הסיום מול השער דבר אשר התבטא בדירוג הסופי שלהם. לסיכום נותר לומר שפשוט היה כייף לראות את דור המחר של מדינת הכדורגל מפגין יכולת גבוהה ובעיקר עומד בסטנדרטים של התנהגות הוגנת ופשוט היה כייף לראותם מבחוץ. שבוע הבא אנו חוזרים לפעילות השבועית ונחכה שוב לאליפוןת בשנה הבאה. שבוע טוב.

הצג/הסתר את כל התקצירים
10/11/2014 15:00-21:00 שטרן י-ם
אליפות משרד התרבות והספורט שלב הגמר. שלב הגמר הבטיח וקיים. שש קבוצות מצויינות הגיעו לשלב הגמר והציגו יכולת מצויינת ובעיקר התנהגות למופת. קבוצת שטרן בהנגת שלושת המוסקטרים ,יחיאל, רפאל, ואליהו המאחר, הציגו יכולת משובחת וניצחו את כל הקבוצות בטורניר. אבו גוש המצויינים בהנהגת סמיר, היו מעולים ועלו בזכות. מינקוף הציגו יכולת טובה וניצחו במשחק החשוב של היום את הדולפנים ועברו לשלב הבא. בשבוע הבא ביום שלישי יתקיים שלב הגמר בתל-אביב, יציאה בשעה 18:00 ממגרש שטרן. שבוע טוב.

04/11/2014 20:30-23:00 שפירא סינטטי נתניה
מפגש נוער שלישי ואחרון באליפות כדורגל הוגן על שם אבי כהן לשנת 2014. קבוצה אחת חדשה הגיעה למפגש,קבוצת FC קריית. נערים מקסימים שבאו לרוץ,התאמצו וגם רשמו ניצחון במשחקם האחרון. קבוצת חפציבה של אלי,היא קבוצה מצויינת,קבוצה שיכולה עוד כמה שנים לתת פייט לקבוצות הבוגרות.כיף לראותם ולמעט זה שהגיעו רק עם 6 חולצות וכל פעם העבירה חולצה בין החברים,התנהגו למופת. אלי תעשה סדר בחולצות ובהצלחה בגמר הארצי. קבוצת קדימה הגיעה למפגש ללא חילופים ללא חולצות וגם נעזרו בשחקנים מקבוצת חפציבה שזה נוגד את התקנון. הקבוצה סיימה את הערב עם מלוא הנצחונות ועל כך כל הכבוד. אנו במדינת הכדורגל מחפשים את ההתנהלות הנכונה,את הרצינות וכמובן את השמירה על התקנון. קבוצת קדימה אכן מסיימת את הערב במקום הראשון, אך היא לא תעלה לגמר הארצי לאור מה שנכתב למעלה. כאשר אנו משעים קבוצה מהמשך האליפות,אנו מעלים במקומה קבוצה הוגנת שהשאירה חותם,שיחקה ברוח המדינה והתנהגה למופת. לאחר התייעצות עם אחראי אליפות הנוער בנתניה,ניר, הוחלט שקבוצת קורעי הרשתות על התנהגותה המופתית ב-2 המפגשים באליפות,בהתנהלות של מנהל הקבוצה,היא זאת שתהיה הקבוצה ההוגנת שתעלה לגמר הארצי. כאלה קבוצות וקפטנים אנו מחפשים.כל הכבוד! ברצוני לאחל לקבוצות שעלו בכל מפגשי האליפות המון בהצלחה!

<
03/11/2014 15:00-21:00 שטרן י-ם
אליפות משרד התרבות והספורט לנוער 2014 בי-ם. אווירה אירופאית כבשה אתמול את עירנו, מזג אוויר קר, גשם לפרקים, שמים אפורים, ותפאורה מושלמת לכדורגל. היו לנו 6 קבוצות מצויינות שמעל כולם התבלטו החברה מאבו גוש בהנהגתו של סמיר שלא הפסיק לכבוש. ביתר חוד החנית התחילו את הטורניר חלש אך עשו את העבודה ועברו לשלב הבא הרבה בזכותו של האחים יאיר ואוריאל. לידה עלו כקבוצה ההוגנת של היום הן בגלל היכולת הטובה ובמיוחד בגלל התנהגותם לאורך השנה האחרונה ובטורניר בפרט. שבוע הבא שלב הגמר וכולנו מחכים. שבוע טוב.

28/10/2014 20:30-23:50 שפירא סינטטי נתניה
מפגש נוער שני בנתניה עם פרצופים חדשים של נערים מקסימים. 4 קבוצות עם חולצות חדשות ובצבעים יפים. המומינים שלא ממש ידעו להסביר לי מה מהות השם שיחקו עם החולצות הכתומות. הם פתחו את הערב עם תוצאת תיקו והתקשו לכבוש במהשך.החמיצו רבות, אך לא הפסיקו לחייך. הפועל קדימה זאת חבורה של נערים מקסימים שצריכה להתחבר יותר כי כדורגל יש להם, אך שהם סופגים,הם נשברים וסופגים עוד.חולצות התכלת/טורקיז נראות לי הכי יפות. אולימפיק נתניה עם החולצות ירוק זוהר פותחים את הערב בתוצאת תיקו ומסיימים את הערב בניצחון מרשים. החברים של חיים נתנו הכל על המגרש והבונוס זה סגנות המפגש.הרבה כבוד!. מכבי חפציבה הגיעה ללא חילופים עם אלי האחראי שחילק לשחקנים את החולצות השחורות.הקבוצה רשמה 3 ניצחונות וזכייה מוצדקת בסיומו של הערב. למעט ויכוח אחד על הקו של מי הכדור היה לנו ערב מקסים של כדורגל רענן במגרש המפנק של נתניה. שתהיה המשך אליפות מהנה לכולנו!

<
21/10/2014 20:00-23:30 שפירא סינטטי נתניה
מפגש ראשון של הנוער בשפירא. 4 קבוצות מדהימות שהגיעו לשחק בשיטת ליגה באוירה נעימה וכייפית. אף תוצאת תיקו לא נרשמה בטורניר,רק ניצחונות. העגלות מזכרון יעקב,הקבוצה הצעירה במפגש, מגיעים בפעם הראשונה לשחק במדינת הכדורגל ובכל משחק נראה שיפור.כל הכבוד על הרצון,המוטיבציה וצמד ההורים התומכים על הקווים!. diamond רושמת ניצחון במפגש,מסיימת במקום השלישי והמכובד.למעט מקרה בודד התנהגו למופת ונתנו הכל על המגרש.עדיף לוותר מאשר להגיע למקומות לא רצויים.אחלה נערים!. מרדומה,היא הקבוצה המושלמת של הערב.אנשים קרציות במובן החיובי של המילה.סיימו עם 3 ניצחונות והייתה הקבוצה הטובה ביותר הערב.רצוי לוותר מאשר להגיע למקומות לא רצויים.חביבים ביותר!. קורעי הרשתות פתחו את הטורניר בסערה,הפסידו רק לזוכה,אך נתנו תצוגות כדורגל.יופי של הישג עם סגנות מרשימה. תם מפגש 1 לנוער בנתניה.כן ירבו ערבים כאלה...

20/10/2014 15:00-21:00 שטרן י-ם
אליפות משרד הספורט והתרבות מחזור 1. איזה יום היה לנו אתמול!!!! כמאה נערים הגיעו אתמול למפגש במגרש שטרן, וכולם הגיעו דרוכים ומוכנים. הקבוצה הטובה של היום היתה קבוצת ללא ספק אריות שטרן שהגיעו ושיחקו כאריות ודרסו את כל הקבוצות שעמדו מולם למעבר לשלב הבא. בלטו יחיאל, אליהו, ורפאל המצויינים. קבוצת מינקוף הציגו יכולת פושרת בהתחלה אבל השתפרו במהלך הטורניר וסיימו במקום השני בהנהגתו של אור האיכותי. קבוצת דולפיני ירושלים עלו כקבוצה ההוגנת של היום בעקבות התנהגות ספורטיבית והוגנת. שבוע הבא יש לנו פגרה ואנו מצפים למפגש הבא ב-3/11/14. שבוע טוב.


הבקעות

בישולים

הצלות


אודות האליפות
צרו קשר