אודות|תקנון

אליפות קיץ 2016 11X11 לוד    31/07/2016 - 17/07/2016     

רבע גמר

כל קבוצה באה למשחק אחד של 80 דקות. אם הקבוצה מנצחת היא מתקדמת לשלב החצי גמר

חצי גמר

כל קבוצה באה למשחק אחד של 80 דקות. אם הקבוצה מנצחת היא מתקדמת לשלב החצי גמר

שלב הגמר

כל קבוצה מגיעה למשחק אחד של 80 דקות. אם היא מנצחת היא זוכה בגביע

דירוג סופי

תקצירים

שלב החצי גמר: מפגש המאוחר
31/07/2016 21:40-23:35 מגרש אימונים עירוני
משחק נפלא היה לנו בחצי הגמר במגרש הסינטטי כאשר הגיעו אליו 2 קבוצות נפלאות. מצד אחד הסטארס עם המדים של מ.ס אשדוד צהוב אדום ומצד שני קבוצת הכיתה הטיפולית . במחצית הראשונה היה לנו משחק שקול מאוד עם מצבים ל2 הקבוצות בסיומו ירדנו למחצית ללא שערים וזאת לאחר שהשוער שוטה עצר כדור עונשין מ11 מטר כמה דקות לפני סיום המחצית במחצית השניה הכיתה הטיפולית עלתה ליתרון לאחר שער של דוד קלו אחריי שהשתלט על איבוד כדור של הבלמים של הסטארס . הכיתה הטיפולית הצליחה להחזיק ביתרון עד הדקה 65 וגם הייתה קרובה להגדיל אותו אך שוטה המצויין השאיר אותם במשחק. רבע שעה לסיום הסטארס נהייו סטארים אמייתים והחלו במהפך עם 5 שערים תוך רבע שעה שבהם הכיתה הטיפולים מנסה כל הזמן לחזור למשחק ולשלוח שחקנים קדימה אך ללא הצלחה. מילה טובה גם מגיע למאמן המצויין של הכיתה הטיפולית על הטקטיקות , על הסדר והרוגע שהשרה לשחקנים שלו ולקפטן עוז על הארגון ולשוער הנפלא מאור שהוכיח שלא שכח להיות שוער למרות שעשה פגרה של כמה שנים מהמקצוע. מילים טובות גם לקפטן של הסטארס ארתור ולמאמן הנפלא על השקט והרוגע שהשרו לשחקנים שלהם , יופי של סדר ומשמעת.

הצג/הסתר את כל התקצירים
31/07/2016 20:00-21:30 מגרש אימונים עירוני
יופי של מפגש היה לנו במגרש הדשא האמיתי בלוד בין 2 קבוצות נפלאות שלטעמי הכי חזקות באליפות הנוכחית. כמו שביורו החצי גמר בין גרמניה לצרפת היה הגמר האמיתי כך גם כאן 2 הקבוצות החזקות ביותר לטעמי היו במפגש הזה. גולדן בויס פתחו נפלא את המשחק והצליחו לעלות ליתרון 2 שערים אותו הצליחו להחזיק עד רבע לסיום שם העייפות התחילה לדבר . השחקנים הצעירים של לוד אנגלס הריחו את העייפות והצליחו לעשות מהפך מ2-0 ל3-2 בתוך 10 דקות האחרונות של המשחק בהחלט דרמה מרגשת. עם זאת מגיעה מילה טובה קודם כל לאבי על הארגון של הגולדן בויס , קבוצה לתפארת . הגונה . רגועה שבאה לשחק כדורגל בכיף ולמרות שהפסידו את המשחק הראו כדורגל מעולה לאורך 2 המשחקים שלהם באליפות. מנגד לוד אנגלס הצעירים הראו שהם מוכנים לפתיחת העונה בליגות הנמוכות והראו שהכושר הוא פקטור חשוב, מילים טובות גם לקבוצה בלבן שמצליחה להשיג 2 נצחונות תוך פחות מ5 ימים.

27/07/2016 21:40-23:15 מגרש אימונים עירוני
רבע גמר ה2 של אליפות קיץ 11 סוגר לנו את השלב הראשון של האליפות עם משחק מאוד מעניין. מצד הראל וחבריו הפעילים בליגות הנמוכות ומצד שני ספורטינג נתניה A עם גונתן אסוס השחקן לשעבר של מכבי תל אביב וחברי הקבוצה הנוספים שהולכים לשחק בעונה הקרובה בליגה ג בקבוצת ספורטינג תל אביב. המשחק התחיל בצורה שקולה והיה נראה שהולך להיות לנו המשחק הכי מותח של שלב רבע הגמר. ברבע שעה הראשונה לא ראינו שערים מצד 2 הקבוצות ולא הזדמנויות גדולות אך לאחר רבע שעה לוד אנגלס שברה את ההגנה של ספורטינג וכדור עומק העלה את לוד אנגלס ליתרון 1-0 בהמשך לוד אנגלס המשיכה לשלוט ולהגיע ליותר מצבים וגם הצליחה לתרגם את השליטה ל2-0 עם שער של רוי. ספורטינג נתניה ניסתה לחזור למשחק ושלחה עוד כדורים קדימה, הקבוצה ניסתה בכל הכוח לחזור למשחק ואף הגיעה ל2 הזדמנויות טובות אך לא מצאה את הרשת. 5 דקות לסיום שחק כבש את השלישי של לוד אנגלס שהעלה ליתרון 3-0. לקראת המחצית היה פאול של לוד אנגלס, אותו פאול גרם לויכוחים מיותרים בין הקבוצות וגרם לנו לסיים את הערב בצורה מאכזבת ולא ספורטיבית. אכזבה רבה מצד 2 הקבוצות. צריך לזכור שבאים ליהנות וכל משחק במדינת הכדורגל הוא סוג של משחק אימון לכיף בלבד.

27/07/2016 20:00-21:30 מגרש אימונים עירוני
יום רביעי, ממשיכים את שלב הרבע הגמר של אליפות קיץ 11 על 11 בלוד. משחק מעניין היה לנו הערב מצד אחד ספורטינג נתניה שהגיעו בצבע לבן ועם קהל אוהדים, מאמן וסגל ארוך ומצד שני קבוצת הסטארס שהגיעו עם מדים צהוב אדום סגנון מ.ס אשדוד של התקופה של חיים רביבו וגם נראים מסודרים מאוד כמו היריבה. המחצית הראשונה הייתה די שוממת שבסיומה המשחק הסתיים בתיקו 0-0 בין 2 הקבוצות. היו קצת גישושים מצד 2 הקבוצות אך לא מצבים מיוחדים במיוחד. למחצית השניה קבוצת הסטארס עלו בטירוף וכבר אחריי 10 דקות הקבוצה הייתה ביתרון מבטיח של 2 שערים. הקבוצה בלבן ספורטינג ניסתה לשלוח עוד שחקנים קדימה אך זה עלה ביוקר וסטארס עם מתפרצת עלתה ל3-0 מבטיח ומשם כבר הנתיינתים לא הצליחו להתאושש וגם בעיטת פנדל שיכלה לתת שער כבוד נעצרה בידי השוער המצויין שוטה. סך הכל מפגש מהנה והצגה נפלאה של הסטארס במחצית השניה שנגמרת עם 6 שערים במחצית אחת. מדהים.

17/07/2016 21:40-23:36 מגרש אימונים עירוני
יום ראשון בשבוע, ההצגה הכפולה של היום ה-1 של אליפות ה11 בלוד ממשיכה עם משחק בין 2 קבוצות טובות מצד אחד הכיתה הטיפולית של עוז אוזן שמגיעה עם מאמן על הקווים ומצד שני הקבוצה באדום של פתחי שלא מגיעה עם מאמן על הקווים אבל מגיעה עם קפטן נפלא בשם פתחי . המשחק היה צמוד ומותח עד לדקות הסיום אך מצד שני גם מסתיים עם אכזבה גדולה שני הקבוצות היו עם המון כדורגל אבל הבעיה העיקרית שבמקום להגיע ליהנות מפתיחת המשחק התעסקו בתוצאה. הגיעו להביא תוצאה ולא הגיעו ליהנות. זה לא ליגת העל כאן. העיקר הוא לבוא לראות את החברים, לשחק איתם בכיף ואם יוצא על לנצח על הדרך בכיף. המשחק נפתח עם לחץ של האדומים אך הלחץ לא הוביל לשערים הרבה בזכות ההגנה המצויינת של הלבנים. לאחר רבע שעה הגיע השער הראשון במשחק עם מתפרצת של הלבנים שהסתיימה ברשת, האדומים לא הספיקו להתאושש ולקראת המחצית הלבנים כבשו עוד שער ועלו ליתרון 2-0. המחצית השניה נפתחה בסערה של האדומים וכבר אחריי 40 שניות האדומים צמצמו את תוצאת המשחק ל2-1. בדקה 60 הגיע עוד שער של האדומים וקיבלנו שיוויון 2-2. בדקה ה70 התקפה של האדומים נעצרת בצד ימין אצל המגן נדיר אוזן שמוציא למתפרצת עם כדור ארוך את הקפטן עוז אוזן שמסיים ברשת 3-2.

17/07/2016 20:00-23:35 מגרש אימונים עירוני
יום ראשון בשבוע, חלף כשבוע מאז גמר היורו בו פורטוגל הנהדרת זכתה גביע והנה מתייצבות להם 2 קבוצות נהדרות למשחק הפתיחה של אליפות קיץ לוד 11 על 11 על מגרש שלם. המפגש היה נהדר עם מינימום ויכוחים ומגיעים מילים טובות ל2 הקפטנים הנהדרים אבי דגו וניר רואי שניהלו את שחקני קבוצתיהם בצורה מצוינת וגם אם היה שחקן שאיבד את הרוגע ידעו להוציא אותו לתת לו לנוח ואז לשלב אותו בהמשך שוב כשהוא רגוע. המנצחת במפגש הזה היא הקבוצה בירוק Golden Boys . החברים בירוק פתחו את המשחק מצויין ונראה שהמשחקים של ה11 על 11 שאבי דגו מארגן כל שבוע בשכונה עזרו לשחקנים להתאקלם ולהתחבר מהר על המגרש. כבר בהפסקה הקבוצה הובילה ביתרון 3 שערים שנתנו לה מקדמה משמעותית במחצית השניה ועד לסוף המשחק. המפסידה במשחק היא קבוצת פיקנטו הנהדרת של נירו. סגנית האלופה של ליגת אלופות לוד 32 קבוצות בשביעיות נפרדת מאיתנו בשלב הראשון. לקבוצה באפור לקח זמן להתאקלם על המגרש ולשחקנים לקח מחצית כדיי ללמוד היכן לעמוד על המגרש ואיך לצאת מהגנה להתקפה, איך לצאת מנבדל. המחצית השנייה של הקבוצה הייתה נראית הרבה יותר טוב ואם המשחק היה מתחיל מהמחצית השניה אין ספק שהיינו מקבלים משחק יותר צמוד ומותח. לקבוצה מגיעה תתחדש על הסט התלבושות החדש היפהפה בצבע אפור עם צהוב זוהר.


הבקעות

בישולים

הצלות


אודות האליפות
צרו קשר