אודות|תקנון

אליפות האביב 2017    16/05/2017 - 25/04/2017     

שלב ראשון

שלב ראשון :24 קבוצות מחולקים ל4 מפגשים של 6 קבוצות
מפגש 3
יום שישי,28/04/2017  20:00-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בטיח  עולים לשלב הבא
1 Spirit F.C  עולים לשלב הבא
4 גברת הזקנה  עולים לשלב הבא
מפגש 4
יום חמישי,27/04/2017  20:00-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בורוסיה קלף  ממשיכים לשלב הבא
2 סטרייקה  ממשיכים לשלב הבא
3 vegan f.c  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 2 מזכרת בתיה
יום שלישי,25/04/2017  20:00-23:00  בר-לב סינטטי , מזכרת בתיה
לגלרית המפגש
1 אריות שקד  עולים שלב
2 מ.ס. מהנדסים  עולים שלב
2 מרכז הבשר  עולים שלב

דירוג סופי

תקצירים

מפגש 3
28/04/2017 20:00-23:00 מגרש אימונים עירוני
יום רביעי בשבוע הגיעו 6 קבוצות ליום ה-2 של אליפות לוד. במקום הראשון מסיימות גבעת בטיח וספיריט משחק מצויין היה בין 2 הקבוצות בגמר עד להתקפה אחרונה בו במצב של הובלה של 1:2 לגבעת בטיח, היה בעיטה של ספיריט שספק עבר / ספק לא עבר את הקו לאחר חוסר הגעה להחלטה שתספק את הקבוצות המשחק הופסק והוחלט בשביל המצב רוח הטוב לסיים את המשחק עם תוצאה של 2:2. גבעת בטיח מגיעה בהרכב חסר עם ארבעה שחקני בית ועוד כמה שחקני השלמות ועם כל זאת הקבוצה מצליחה להגיע לגמר בו כבר הייתה בדרך לזכייה עם יתרון של 0:2 . במקום השני קבוצת ספיריט שהגיעה עם סגל התקפי חזק מאוד, הקבוצה בירוק פתחה עם 3 נצחונות רצופים והגיעה כפייבוריטית לגמר אך למרות שהצליחה לנצח במשחק מותח את גבעת בטיח עם שער בדקה האחרונה בבתים, בגמר הקבוצה לא מצאה את הנוסחא לניצחון אך הצליחה לחזור יפה למשחק. לשוער ממן ללא ספק יש עתיד אם רק ישקיע . בהחלט שוער כזה יכול להתחרות על משבצת בנבחרת. במקום השלישי קבוצת גן הירדן של אבי תורגמן שפתחה את שלב הבתים עם 2 נצחונות מרשימים כולל שער בדקות הסיום נגד בני האלופים. בחצי גמר נרדמה קצת בשמירה ולא הצליחה להשיג תוצאה טובה נגד גבעת בטיח במשחק החצי גמר . במקום הרביעי הקבוצה החדשה בני האלופים בראשות הקפטן מוחמד. החברים בסגול אפור הפתיעו את כולם ושיחקו מצויין. הקבוצה פתחה עם 0:4 מרשים נגד היהלום שבכתר, שיחקה מצויין נגד גן הירדן וללא ספק לשחקן מוחמד עם המכנסיים הכחולות יש עתיד. במקום החמישי לה בלאנקוס שהגיעו בהרכב חסר מאוד ולמרות זאת הצליחו עם המון אופי להשיג תוצאת תיקו במשחק הראשון מבטיח עם שער בהתקפה אחרונה. במשחק השני כבר שפכו מנוע ולא הצליחו להראות יכולת טובה. במקום השישי קבוצת היהלום שבכתר, ללא ספק כוכבי הטריבונה שכיף לראות אותם מריצים צחוקים על הספסל, ללא ספק קבוצה צבעונית בראשות הקפטן הנפלא והחביב קובי בני.

הצג/הסתר את כל התקצירים
27/04/2017 20:00-23:00 מגרש אימונים עירוני
ערב נהדר של כדורגל, פרטים נוספים בהמשך

25/04/2017 20:00-23:00 בר-לב סינטטי
ערב טוב טורניר ראשון במזכרת בתיה יצאנו לדרך עם אליפות 24 הקבוצות שנערך בלוד ומזכרת בתיה נתחיל לפי הסדר עם שלושת העולות במקום הראשון אריות שקד שמציגים ערב אדיר של כדורגל בניצוחם של עזרן שלומי ואלון שגם כובשים כמה שערים שבהחלט יתמודדו על שערי אליפות 24 הקבוצות במקום השני מהנדסים של שוסטר שמפסידים הערב רק בגמר אבל משחקים נהדר הערב שתי ניצחונות ותיקו מספיק לחברה לעלות שלב במקום השלישי שגם הוא כמובן עולה שלב מגיעים מרכז הבשר של תומר הקפיטן החברים בכחול מועדים בחצי הגמר אבל חוזרים לעצמם בקרב על מקומות 3-4 ומשיגים את הכרטיס הנוסף לשלב הבא עין צורים גם הם עפים בחצי הגמר הראשון כאשר מפסידים לאריות שקד ומקבלים עוד הזדמנות בקרב על מקומות 3-4 שם במשחק הם מפסידים דווקא פותחים טובים וגם עולים ליתרון אך כנראה נגמר להם האוויר והם מפסידים 2-1 והולכים קצת מאוכזבים הביתה במקום שלפני האחרון עירוני החמ הערב לא מצליחים להציג את היכולת הטובה מהטורנירים האחרונים ולא מצליחים לעלות משלב הבתים במשחק האחרון על מקומות 5-6 החברה מחזירים מהכבוד האבוד וכובשים מבול של שערים 8 במספר אין ספק שהם היו צריכים לחלק את כל הגולים לכל המשחקים ואז אולי הערב היה נגמר אחרת סנטיניקוס לא הציגו יכולת טובה היום וסיימו במקום האחרון אני בטוח שהחברים יעשו חושבים ויתעלו על עצמם לפעמים הבאות עד כאן להערב תודה רבה לגיא הצלם נתראה שבוע הבא

25/04/2017 20:00-23:00 מגרש אימונים עירוני
פתיחה נהדרת של אליפות 26 קבוצות אביב בלוד עם 8 קבוצות נהדרות שהציגו כדורגל ברמה גבוהה מאוד. ללא ספק הפתעת הערב היא קבוצת הנחושיידות מתל אביב של עומר והדר בתוספת של החברים מהשכונה. הקבוצה הגיעה בפעם הראשונה למדינת הכדורגל ולא נספרה כמועמדת להמשיך הלאה באליפות. אך כבר בפתיחת הטורניר הראתה הצהרת כוונות עם ניצחון מוחץ של 0-4 על הטופ מיקס. בהמשך הקבוצה השיגה את המקום הראשון בבית המוקדם ובחצי גמר לא התרגשה מעגלקטיקוס המנוסה והצליחה לטפס לגמר. בגמר פתחה עם יתרון מהיר על בוננזה אך הפציעות, חוסר החילופים וחוסר הניסיון מנעו מהקבוצה לתת את כל כולה במשחק הגמר. אך עם זאת בהחלט שאפו ענק. במקום הראשון בוננזה אלופת ליגת לוד מספר 5 חוזרת אחריי פגרה של שבועיים ומגיעה עם הרכב מלא . למרות שהקבוצה השיגה 5 נצחונות היא עבדה קשה , עשתה מספר מהפכים במשחקים בהם פיגרה ומגיעה מילה טובה לחברים בשחור שגם שהולך קצת קשה , נותנים עבודה ועד הטיפה האחרונה נותנים הכל ומראים אופי. איתי שחוזר אחריי פגרת חתונה מראה שלא נח בפגרה ועם מספר שערים במאני טיים ללא ספק זוכה בפלזמה. דולב שחוזר אחריי פגרת לימודים מראה שהיה שווה להתגעגע אליו. במקום השלישי קבוצת העגלקטיקוס של הקפיטנו דור דבוש שלאט לאט מחזק את הקבוצה בשחקני מודיעין . הפורטוגלים פתחו את הערב מצויין עם 2 נצחונות שסידרו להם את הכרטיס לחצי גמר, בהמשך נרדמו קצת עם 2 הפסדים אך ידעו במאני טיים במשחק הגורלי להשיג את הניצחון שמסדר את הכרטיס לשלב הבא. במקום הרביעי קבוצת הוקלישאס שגם חוזרת מפגרה של שבועיים ולמרות שהגיעה ללא חילופים הוציאה מעצמה את המקסימום והייתה מצויינת. בשלב הבתים הקבוצה מסיימת ללא הפסדים ועם מספר שערים יפים. המון בזכות ולד שנמצא בכושר מצויין . במאני טיים נתנה את כולה מול בוננזה ולא נפלה מהרגליים אך שער בדקות הסיום גמר לחברים את האויר ובמשחק האחרון לחברים כבר לא נשאר דלק בגלגלים והם מסיימים במקום הרביעי המכובד. במקום החמישי קבוצת גני אסתר שהגיעו לאחר זכייה בטורניר האחרון בו הם השתתפו אך החברים לא הצליחו לשחזר את היכולת והפגרה של השבועיים לא עשתה להם טוב. 2 הפסדים בפתיחה גרמו לחברים לאבד את הסיכוי לסיים את הערב מוקדם מהצפוי אך סיימו בטעם טוב עם ניצחון במשחק האחרון בדרבי החברים של ראשון לציון. במקום השישי קבוצת טופ מיקס שלמרות שפתחה חלש את הערב עם הפסד ידעו להראות אופי ולהימנע מעוד 2 הפסדים לאחר שנגד הוקלישאס ונגד אשקלונה כבשו 2 שערי שיווין שסידרו 2 נקודות בדרך אל המקום השלישי בבית ב'. במקום השביעי אצקלונה שהגיעו בהרכב חסר וקצת עייפים, כנראה שהכבש שהאוהדים שחטו לאחר הניצחון נגד בני יהודה בליגת העל עדיין נשאר בבטן של החברים בלבן ולכן הם היו נראים עייפים וקצת כבדים ביחס לטורניר האחרון. למרות זאת נתנו משחק מצויין במחזור הסיום ומסיימים את הערב עם חיוך במקום השמיני קבוצת בית"ר גורדון שהולכת להציג בשבוע הבא את הסט החדש של המועדון לעונת 2017/2018 בסגנון היובנטוס. החברים אחריי טורניר מוצלח בשבוע שעבר עם הגעה לגמר והפסד בדו קרב פנדלים הגיעו טיפה יהירים ואם היו עובדים יותר קשה בהגנה היו מצליחים להשיג מספר נקודות הערב שהיו מסדרים להם מיקום גבוה יותר . אחלה קבוצה חדשה שלאט לאט צוברת ביטחון תודה לכולם על ערב נפלא, דניאל, רונאל ויונתן. קבוצות/שחקנים שמעוניינים להצטרף לפעילויות במהלך השבוע לקבוצות שמחפשות שחקנים / להקים קבוצה חדשה מוזמנים לפנות בטלפון 0549733105.


הבקעות

בישולים

הצלות


אודות האליפות
צרו קשר