ליגת פח חורף 2017  05/03/17 - 19/02/17

קבוצה מש' נצ' תי' הפ' זכ' חו' הפרש נק'
1 לכיף 10 7 2 1 18 5 13 23
2 שועלי פתח תקווה 10 5 2 3 17 17 0 17
3 מנשקי הקמעות 10 4 4 2 16 14 2 16
4 soccer souls community 10 4 3 3 20 14 6 15
5 הפנתרים "ד. מדיה" השחורים 10 3 2 5 22 18 4 11
6 כוח צביקה 10 0 1 9 9 34 -25 1

ניהול מתן קורן  

סיכום  מפגש 1 - 19/02/2017 וולפסון-חודורוב, חולון

מחזור הנעילה של הליגה הגיעה ואיתו התשובות להרבה שאלות.
6 קבוצות אשר שיחקו במשך 3 שבועות,השיגו תוצאות טובות ופחות טובות,
נהנו,צחקו,התאכזבו,אבל זה מהות הכדורגל...
לכיף במקום הראשון ובצדק, מדובר בקבוצה חזקה שהובילה את הליגה לאורך כל הדרך בעלת איכויות גבוהות בהתקפה שהניבה לא מעט שערים לפנטיאון וכמובן תצוגה הוגנת וספורטיבית של השחקנים.
את משחק העונה תפסה דווקא סגניתה - השועלים פ"ת שתפסו את המקום השני בליגה עם ניצחון דרמטי על על הפנתרים במשחק האחרון בדרך ל3-2 משוגע בדקה האחרונה מרגליו של מאור היישר למקום השני .
במקום השלישי והרביעי נוכל למצוא שני קבוצות חזקות במיוחד ובהחלט ראויות לעלייה - RESERVERS ומנשקי הקמעות.
מנשקי הקמעות הגיעו למפגש השלישי לשני משחקים קשים מול יריבות קשות שמולם התקשו לנצח והשיגו שתי תוצאות תיקו שעשו את ההבדל עבורם. אצל RESERVERS זה היה שונה עם שני ניצחנות ובניהם ניצחון גדול על מוליכת הטבלה 3-1 במשחק עם הרבה אופי, אך במשחק האחרון מול הקמעות של ויתרו בקרב עליה נקבעה תוצאת תיקו במשחק גדול בין השניים שבסופו המרוויחה העיקרית היו דווקא השועלים, שזכו לעלות מן ההפקר.
במקום החמישי הפנתרים השחורים, קבוצה חזקה שהציגו כדורגל טוב והתקפי ועם מעט יותר ריכוז בהגנה בהחלט תוכל להגיע רחוק.
נועלת הטבלה היא כח צביקה שהתקשתה לצבור נקודות לאורך הליגה אך הציגה כדורגל ספורטיבי וגם הם הציגו לפרקים כדורגל חיובי וללא ספק מדובר בקבוצה טובה שלא השיגה את התוצאות שמשקפות את היכולת האמיתית שלה שבוע טוב לכולם!

משחקים  מפגש 1 - 19/02/2017 וולפסון-חודורוב, חולון

אין שערים יש אווירה

משחק טוב ושקול התרחש בין שני הקבוצות שהציגו הרבה אופי ואחריות בהגנה, לקראת הסוף לכיף הגבירו הילוך ונראה היה שהמשחק הולך לכיוון של ניצחון, אך תצוגת הגנה מעולה של הקמעות הותירו את התוצאה על האפס.

תצוגה תכלית בצבע תכלת

המשחק התחיל בצורה שקולה עם התקפות נגד של שני הקבוצות, בדקה ב7 מעלה דוד איסלמוב את התכולים ל1-0 בתום מהלך קבוצתי, מנגד כח צביקה לא ויתרו ובאו על שכרם בדקה ה10 מרגליו של אורן, אך ריסרבר לקראת תום המשחק מעלה הילוך עם שני שערי נגד של גרי מסיל וגל פער שסוגרים עניין בדרך ל3-1 גדול.

לכיף מחממים מנועים

אחרי תוצאת תיקו במשחק הראשון לכיף חוזרים לעניינים ובגדול, כבר בדקה השלישית דין צפניה כוכב הערב מעלה את לכיף ליתרון בתום מבצע אישי אדיר מכדור גובה שקיבל מהשוער.
השועלים מנסים להתאושש ושולחים שחקנים קדימה אך אייל אדרי עם שני שערים נוספים ושער נוסף של דולב קובעים ניצחון ענק בדרך לעלייה.

אדום עולה

ואו, צונאמי. גל ענק שמגיע באדום... החברה משתוללים כובשים בצרורות עם תצוגה אדירה של חג'בי שבלט. טל בוך מצליח רק לצמק עם יכולת טובה מול השער בריבאונד. אבל לפנתרים זה לא מפריע לקחת 3 נקודות...

לא לוותר, לא לוותר.

השועלים פותחים טוב את המשחק וכבר בדקה החמישית מוצאים את הרשת עם שער של מאור, בדקה העשירית שער שיוון של אדם אפלבויים עם בעיטה חזקה ומדויקת מכניס קצב חדש למשחק, בדקה ב19 נדמה היה שמנשקי קמעות בדרך למהפך אדיר עם שער של זוהר ויטנברג בדרך ל1-2 אך היה זה איתי קרייס השוער שהחליט לעלות ולייצר לנו רגע הרואי שהשאיר את הקבוצה שלו בעניינים עם שער בהתקפה האחרונה של המשחק מכדור קרן.

קאמבק אדיר

נראה היה שלכיף בדרך לעוד ניצחון לאחר 14 דק שקולות בין שתי בקבוצות עם שער של דין צפניה, אך כנראה שזה מה שהיו צריכים ריסרברס כדי להתעורר עם שיוון בדקה ה16 מבעיטה חזקה של גל פער אחרי לחץ של התכולים 1-1
לכיף מפעילים לחץ ועולים קדימה במטרה להשיג שער יתרון אך היו אלו דווקא ריסרברס שניצלו את החורים בהגנה ויצאו למתפרצות וכבשו מרגליו של גל פער ודוד אמסלם בדרך ל3-1 .

משחק על עונה שלמה

משחק משוגע התנהל בין שני הקבוצות עם הרבה שערים ושני מהפכים.
השער הראשון שייך לשועלים בדקה הרביעית לאחר מהלך קבוצתי יפה בו דוד מוסר למאור ברחבה שדוחק מקרוב 1-0 לשועלים.
הפנתרים בתצוגה התקפית מעולה במשחק הקודם משחזרים את היכולת עם שני שערים מרגליו של חג'בי עם שני בעיטות חזקות ומדוייקות 2-1 לפנתרים!
השועלים מבינים שאין להם כבר מה להפסיד ונותנים הכל בהתקפה ובדקה ה20 נגיעת יד מחוץ לרחבה גוררת בעיטה חופשית של דניאל שמשווה את התוצאה.
השועלים במהלך אחרון בהחלט למשחק שבסופו זוכים לכדור קרן שמורם היישר לרגליו של מאור כוכב הערב עבור השועלים שדוחק מקרוב בדרך לניצחון ענק!

מנשקי הקמעות עולים חזק מהספסל

מנשקי הקמעות שלטו לאורך המשחק ובאו על שכרם עם שער של זוהר ושני שערים של אדם.
לקראת סיום המשחק חטיפת כדור של תומר עובדיה במהלך אישי יפה ויכולת טובה מזכה את כח צביקה בשער מצמק .

משחק גורלי

המשחק בין השניים היה גורלי למדי ובעל משמעות רבה.
המשחק היה שקול לאורך כל הדרך ושני הקבוצות הציגו כדורגל טוב ובעיקר רצון ונכונות לעבור שלב.
ריסרבר עלו ליתרון מרגליו של דוד בדקה ה-11 לאחר התקפות רבות של שני הצדדים.
הקמעות נתנו את הכל עד הדקה האחרונה של המשחק עם כל הכלים ההתקפיים שיש לה ובאו על שכרם בדקה ה18 מרגליו של זוהר בדרך לחלוקת נקודות הוגנת וצודקת.

לסיים כמו אלופים

לכיף כבר הבטיחה את העליה שלה כבר הרבה לפני אך זה לא מנע ממנה להמשיך להציג כדורגל טוב והתקפי כמו שהם שיודעים.
כבר בדקה הראשונה חן איבני העלה את לכיף ליתרון 1-0 בתום מהלך קבוצתי יפה.
הפנתרים ממש לא נכנעו והציגו יכולת טובה על המרגש ואף היו קרובים מאד לשיוון אך בתום 20 הדק היה זה דין צפניה שנתן ערב ענק לאורך כל המפגש השלישי וחתם את תוצאת המשחק - 2-0 .

הבקעות

בישולים


צרו קשר