גביע הסופר ליגה
גמר ספורטיון יום ד,13/06/18 23:55 - 20:00

ניהול ניר קנורפל   צילום גיא רותם

מהלך המשחקים

סיקורי המשחקים

גמר
און גל - יונדאי מיצובישי 8  :  2 העגלות

דקה 7 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק של רפאל ביטון מבישול של עומר לוינזון
דקה 8 - צהוב - רוי דן העגלות
דקה 8 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק של עומר לוינזון
דקה 13 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק של קדוש מוטי מבישול של אור חזן
דקה 20 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק של רפאל ביטון דקה 20 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק
דקה 20 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק של אלירן אלקובי מבישול של קדוש מוטי
דקה 20 - שער לקבוצת העגלות של מושיקו לוגסי מבישול של בני ביטטון
דקה 20 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק של אור חזן
דקה 20 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק של טובול אופיר מבישול של אלירן אלקובי
דקה 20 - שער לקבוצת און גל - פטרוטק של אור חזן מבישול של אלירן אלקובי
דקה 20 - שער לקבוצת העגלות של בני ביטטון מבישול של רוי דן
סיכום המפגש
ערב סיום הסופרליגה וגביע ראש העיר בקרית ביאליק היה פשוט מושלם. אוירה מחשמלת, מתקן מצויין, תפאורה מרשימה, כארבעים שחקנים ועשרות צופים, אשר הגיעו לקרם של הקרם בליגת החובבים הטובה ביותר בישראל אשר התקיימה לה בקרית ביאליק היפה. זה המקום לומר שמדובר בליגת חובבים 6*6 אשר הוקמה ושוחקה לראשונה בישראל והננו שמחים שהאכסנייה היוקרתית היתה קרית ביאליק אשר פתחה את שעריה בברכה ואירחה את הליגה הזו, הליגה שוחקה במשך חודשיים שלמים והיום חגיגות הסיום. מכאן שולחים אנו תודות רבות למר אלי דוקורסקי ראש העיר אשר תרם , פעל וגרם לכל זאת לקרות.

ברכות לזוכה בגביע ולמעשה משלימה דאבל של אליפות וגביע הלא היא און גל-פטרוטק של אבי נחמני מקרית ביאליק, אבי דאג להכין סגל איכותי שלא היה מבייש את ליגת העל, אז תעשו המון כבוד לקבוצה הכי יציבה בליגה, יניב, אופיר, אור,קיקו עמרה , קיקו כהן, עומר, מוטי, רפאל, אבי נחמני ומעל כולם מצטיין הטורניר אלירן אלקובי . הקבוצה פשוט לא עצרה ומהרגע הראשון לקחה את העניינים לידיים, דבר אשר התרחש לאורך כל הליגה והסתיים היום בניצחון מוחץ על העגלות מטבריה בגמר הגביע. יש יאמרו שאבי הבעלים נתן לחברים תוסף, אבל התוסף היחידי הוא תוסף לדלק בדמות גיבוש מעולה, פרגון ונתינת כל התנאים לקבוצתו כדי להצליח. הקבוצה זכתה בחבילת אירוח לליגת האלופות האירופית בסלובניה אשר תתקיים בקרוב, מכאן מאחלים לבחורים בלבן הצלחה והלוואי נשמע על הצלחתכם גם באירופה. את יונדאי בגיעו לעודד צופים רבים , בני משפחות בינהם מנכ"ל קבוצת משפחת דיין , מר שגיב מגר אשר קיבל לידיו מהדאבלסטית גביע הוקרה מרשים ומכובד על תמיכתו ופועלו למען הקבוצה. מנהלת השיווק הגברת שירה סבו, וסמנכ"ל פטרוטק מר יורם איתן. כולם ללא יוצא מהכלל השתאו לנוכח השליטה האבסולטית של הקבוצה הטובה ביותר בליגה.

במקום השני, הרבה כבוד לעגלות מטבריה שמנהל אותם מושיקו לוגסי- מנכ"ל בית המעצבים אשר לה סניף בא.ת קרית ביאליק, אליאב, רוי, האני, יוגב, מידן, אורי, בני צחי ומושיקו שאפו ענק על טורניר מרשים, רק מקום שני אבל הרבה כבוד והערכה להשקעה, להתנהלות ולכדורגל המשובח אשר הוצג על ידכם. מקום שני בליגה וגם מקום שני בגביע , אין ספק שמדובר בקבוצה מצויינת שרק חוסר ניסיון מנע ממנה להיות פקטור משמעותי יותר , בהצלחה בליגה הבאה.

במשחק על גביע ההוגנות של הליגה זוכה קבוצת עירוני בן דור של אביהו שלמון כאשר גוברת במשחק מרשים בעיקר של האחים איבגי ובניצוחו של עידן ויצמן האגדי על האריות מהקריות של עידו יחזקאל ויחד עם חבריו המופלאים. שאפו ענק לשתי קבוצות רציניות והוגנות שיודעות לכבד באמת . מאחלים לכם הצלחה בהמשך ושמחים לראותכם כל פעם מחדש.

השחקן המצטיין ל הטורניר הוא אלירן אלקובי שחקנה של און- גל , אלירן שחקנה של מכבי צור שלום המקומית היה הברומטר והבורג המרכזי בדאבל של הקבוצה, מדובר בשחקן צנוע , שקט שבא לעבוד במגרש ולא לדבר, התוצאות לפניכם, כל הכבוד אלירן בחירה ראויה .
לשוער המצטיין נבחר לאחר מאבק מול שוערים טובים אחרים , יניב הראל גם הוא מקבוצת און גל, יניב נעל את שערו בצורה הרמטית, הלהיב את כולם בזינוקיו החתוליים ומעל הכל נתן ביטחון לחבריו לקבוצה לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב, לשחק כדורגל, אז ברכות ליניב.
למלך השערים של הליגה נבחר דין כהן שכבש בצרורות ולחשוב שעוד לא היה בכל המשחקים של קבוצתו, ללא ספק מדובר בשחקן מחונן ומוכשר שיודע להבקיע את המטרה והיא השער, מגיע לך איש יקר ואהוב.

הערב הסתיים לו בטקס מרשים בו חולקו תשורות, גביעים ומדליות לכל הזוכים, המצטיינים, התומכים והתורמים להצלחתה של הליגה.


אז נסיים בתודות לכל העוסקים והעמלים, חודשים, שבועות, ימים ושעות כדי שהליגה המשובחת הזאת תקרום עור וגידים ותהווה פנינה אמיתית של כדורגל הוגן בכל אזור הצפון ובמדינת ישראל בכלל, ראשית שוב תודות רבות למר אלי דוקורסקי ראש העיר של קרית ביאליק. לסמנכ"ל העירייה מר ליאור טרגן, למר חיים אליאס מנהל אגף חברה וקהילה, למר בני בניסטי מנהל מחלקת הספורט העירונית, למר מורן גרא מנכ"ל מדינת הכדורגל, לגברת הפרסום שני מויאל דנון, לשדר המהולל שמעון תורג'מן האגדי לצלמים דרור גלבוע וגיא רותם, לעובדים שנטלו חלק מאור לוי וניסן רביבו, לרן החמוד שעזר וסייע ואחרונים חביבים תודה לכם מנהלי קבוצות ושחקנים יקרים, על כך שהשקעתם, הגעתם, כיבדתם, התנהגתם בהוגנות, בסבלנות ובסובלנות, בלעדיכם זה לא היה קורה.

מחכים ומצפים כבר לסופרליגה והגביע הבאים... להתראות לכולם....

שלכם, ניר קנורפל מנהל מחוז הצפון במדינת הכדורגל

דירוג המפגש

הבקעות

בישולים
צרו קשר