אליפות משרד התרבות והספורט 2018 ע``ש אבי כהן ז``ל
בית 9 דרג בינוני בית דני יום א,28/10/18 23:15 - 20:00

מהלך המשחקים

סיקורי המשחקים

ליגה
soccer souls community 0  :  0 Chelsea

משחק הפתיחה של הערב. קבוצתו את גבע פוגשת את קבוצתו של רועי גבריאלוב.
ליגה
los pollos hermanos 5  :  0 החונקים

משחק הנעילה במחזור הראשון התקיים בין לוס פויוס לבין החונקים, שתיהן רוצות להתחיל את הערב עם ניצחון.
דקה 2 - שער לקבוצת los pollos hermanos של אור שמרלינג מבישול של יונתן קליין, איזה פתיחה של לוס פויוס, מתפרצת קטלנית מתחילה עם יונתן קליין שמעביר כדור לשמרלינג והוא שולח כדור חד לפינה וזה 1-0 ללוס פויוס!
דקה 5 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין מבישול של אור שמרלינג, המשך קטלני של לוס פויוס, עם מהלך קבוצתי יפהפה הכדור מתחיל אצל רומנו ממשיך עם שמרלינג והפעם תורו של קליין לסיים ולהכפיל את התוצאה וזה 2-0 ללוס פויוס.
דקה 6 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין, הם ממשיכים בשלהם ויונתן קליין חוגג צמד.
דקה 9 - שער לקבוצת los pollos hermanos של אור שמרלינג,
עכשיו תורו של שמרלינג לשים צמד ולוס פויוס מחסלים את המשחק כבר אחרי תשע דקות, 4-0!
דקה 14 - שער לקבוצת los pollos hermano.
ליגה
soccer souls community 1  :  0 כח צביקה הדור הבא

כוח צביקה פותחת את הערב מול קבוצתו של גבע. גבע וקבוצתו מחפשים ניצחון ראשון הערב.

דקה 8 - שער לקבוצת soccer souls community של שמואל לזמי מבישול של דוד איסלמוב. כדור רוחב של דוד הגיע לשמואל שלא התבלבל כבש והעלה את קבוצתו ליתרון במשחק.
ליגה
Chelsea 0  :  1 שפיצבורג

המחזור השני ננעל עם אלטעזאעכן שעולים אחרי תיקו אפס במחזור הראשון, ונגדם שפיצבורג שעולים לראשונה הערב וירצו לפתוח טוב את האליפות.
דקה 14 - שער לקבוצת שפיצבורג של משה עזרא, התקפה מתפרצת קטלנית של שפיצבורג מגיעה למשה עזרא שמחכה בצד, לא מתבלבל ושולח טיל לפינה הרחוקה של השוער ובדקה האחרונה של המשחק מעלה את קבוצתו ל1-0 חשוב!
ליגה
los pollos hermanos 2  :  0 כח צביקה הדור הבא

המחזור השלישי נפתח עם לוס פויוס וכוח צביקה. לוס פויוס פתחו עם ניצחון ענק ומנוחה, כוח צביקה עדיין ללא נקודות.

דקה 6 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין. יונתן ממהר על ריבאונד מהשוער ודוחף את הכדור פנימה.
דקה 7 - שער לקבוצת los pollos hermanos של גיא אהרונוביץ מבישול של שמרלינג. שער נהדר של גיא מקרוב שמכפיל את התוצאה.
ליגה
החונקים 0  :  3 שפיצבורג

המחזור השלישי ננעל עם החונקים שעולים מהמנוחה נגד שפיצבורג שניצחו במחזור האחרון 1-0.
דקה 5 - שער לקבוצת שפיצבורג של ערן אגיסון מבישול של משה, אחרי שליטה והמון מצבים זה מגיע, משה נותן כדור מצויין לערן ששולח בעיטה חזקה לפינה הקרובה וזה 1-0 לשחורים של יאיר!
דקה 14 - שער לקבוצת שפיצבורג של אסי רוזנברג, בעיטה חופשית מושלמת בתחילת הדקה האחרונה של אסי. רוזנברגמגדילה את היתרון ל2-0 וסוגרת את המשחק עם ניצחון שני רצוף לשפיצבורג!
דקה 15 - שער לקבוצת שפיצבורג של ערן, בהתקפה האחרונה ערן חוטף כדור ויוצא לאחד על אחד נגד השוער ומגלגל לו בין הרגליים וזה 3-0 מצויין לשחורים!

ליגה
soccer souls community 0  :  3 los pollos hermanos

המחזור הרביעי נפתח עם קבוצתו של גבע ולוס פויוס. משחק מעניין עומד להיות לנו.... דקה 1 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין. יונתן מעלה את קבוצתו ליתרון מהיר במיוחד כאשר חוטף את הכדור להגנה ומוצא את הרשת.
דקה 14 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין
דקה 15 - שער לקבוצת los pollos hermanos של גיא אהרונוביץ מבישול של יונתן קליין
ליגה
החונקים 0  :  1 Chelsea

המחזור הרביעי ננעל עם אלטעזאכן שעולים מהמנוחה ומולם החונקים שהפסידו במחזור האחרון הפסד כואב לשפיצבורג ורוצים להשיג נקודות ראשונות לאליפות.
דקה 4 - שער לקבוצת אלטעזאכן של בועז אייזנברג, בועז במבצע אישי מרשים עובר שחקן ושולח את הכדור לבין החיבורים ועכשיו 1-0 לאלטעזאכן!
ליגה
soccer souls community 0  :  3 שפיצבורג

המחזור החמישי נפתח עם שפיצבורג וסוקר סולס קמיוניטי.

דקה 5 - שער לקבוצת שפיצבורג של ליאור אבידר מבישול של ערן אגיסון. כדור רוחב אוויר מגיע לליאור שדוחק מקרוב עם החזה.
דקה 12 - שער לקבוצת שפיצבורג של משה
דקה 15 - שער לקבוצת שפיצבורג של ערן אגיסון מבישול של יוסי שאקי. כדור רוחב בהתקפה האחרונה, ערן אגיסון משתלט בתוך הרחבה, מסתובב וכובש בפס לפינה.
ליגה
Chelsea 1  :  1 כח צביקה הדור הבא

המחזור החמישי ננעל עם אלטעזאכן שעולים אחרי ניצחון במחזור האחרון ומולם כוח צביקה שעולים מהמנוחה.
דקה 5 - שער לקבוצת אלטעזאכן של בועז אייזנברג מבישול של איתי קבילי, אלטעזאכן ממשיכים עם המומנטום שלהם ואחרי התקפה קבוצתית שהכדור עובר מרגל לרגל מגיעה הרגל המסיימת של בועז וזה 1-0 ללבנים.
דקה 6 - שער לקבוצת כח צביקה הדור הבא של טל בוכשרייבר מבישול של רני דבוש, איזה תשובה מהירה של צביקה, דבוש מוסר כדור לטל שמרחוק בועט בעיטה חזקה לקורה הרחוקה ופנימה וזה שוויון 1-1!
ליגה
los pollos hermanos 2  :  1 שפיצבורג

שתי הקבוצות המושלמות של הערב נפגשות במשחק על המקום הראשון הערב. שפיצבורג מול לוס פויוס.

דקה 1 - שער לקבוצת los pollos hermanos של חן נדב מבישול של יונתן קליין. כדור חכם בין שניים של יונתן לחן שהתקדם ושלח כדור ברשת.
דקה 5 - שער לקבוצת שפיצבורג של ערן אגיסון מבישול של בארי הולצמן. כדור עומק ענק של בארי לערן שהקדים את השוער ובנגיעה קלה איזו את התוצאה. דקה 14 - שער לקבוצת los pollos hermanos של חן נדב מבישול של רן רומנו. רן משאיר רוחב לחן נדב שהפציץ מסוף הרחבה.
ליגה
החונקים 0  :  2 כח צביקה הדור הבא

המחזור השישי ננעל עם החונקים שעולים מהמנוחה נגד צביקה שסיימו בתיקו את המחזור האחרון.דקה 9 - שער לקבוצת כח צביקה הדור הבא של תומר עובדיה מבישול של יואב פיינגולד, אחרי משחק מהוסס משני הצדדים מתחילים לבוא המצבים מהצד של צביקה, אחרי שליטה של שתיים שלוש דקות יואב מוצא את תומר למצב קל מול השוער וזה 1-0!
דקה 10 - שער לקבוצת כח צביקה הדור הבא של רני דבוש מבישול של עיליי סטיינבך, הם ממשיכים במומנטום והפעם תורו של דבוש עם בעיטה מרחוק שמכניעה את השוער וזה 2-0 לצביקה!
ליגה
soccer souls community 2  :  1 החונקים

המחזור השביעי נפתח עם סוקר סולס שעולים מהמנוחה נגד החונקים שרוצים להשיג נקודות ראשונות לערב במשחקם האחרון.
דקה 2 - שער לקבוצת החונקים של אבירם אלון מבישול של עמית ווסר, הנה זה הגיע! הגול הראשון שלהם במשחק! ומי אם לא הקפטן אבירם שמקבל כדור גדול מעמית ווסר לאחד על אחד מול השוער וזה 1-0 לירוקים.
דקה 3 - שער לקבוצת soccer souls community של שלומי ייני מבישול של דוד איסלמוב, איזה קצב למשחק ועם משחק קבוצתי יפהפה הכדור מגיע לדוד ששולח כדור רוחב וממטר שלומי שולח את הכדור פנימה וזה 1-1!
דקה 8 - שער לקבוצת soccer souls community של ארז לאון ברג מבישול של שלומי ייני, הנה המהפך של הכחולים, אחרי משחק לא מסודר משני הצדדים והרבה איבודי כדור, התקפה אחת של הכחולים שהולכת כמו שצריך מספיקה ושלומי מוסר כדור נהדר לארז ששולח טיל לפינה הרחוקה וזה 2-1 לקבוצה של גבע!
ליגה
Chelsea 0  :  1 los pollos hermanos

אלטעזאכן פוגשת את לוס פויוס. אלטעזאכן יכולה לנצח ולהמשיך לשלב הבא באליפות. לוס פויוס הבטיחה את המקום בשלב הבא.

דקה 16 - שער לקבוצת los pollos hermanos של שמרלינג מבישול של חן נדב. התקפה אחרונה במשחק, חן מפרגן לשמרלינג שכובש.
ליגה
כח צביקה הדור הבא 0  :  0 שפיצבורג

המחזור השמיני והאחרון הפגיש בין כוח צביקה שעולים מהמנוחה נגד שפיצבורג שגם הם עולים מהמנוחה עם הידיעה שהבטיחו את השלב הבא.
סיכום המפגש
הערב התחיל עם קלאסיקו נהדר בברצלונה והמשיך עם טורניר דרג ביניים בשכונת התקווה. שבוע חדש נפתח בצורה נפלאה...

החונקים
הקבוצה החדשה של הערב, מגיעה רק לאליפויות אבי כהן, החבורה של אבירם אולי לא הייתה בין הטובות הערב אבל הראו שהם אחלה חברה והיו הקבוצה ההוגנת ביותר בערב זה, וחגגו שער אחד בלתי נשכח במחזור האחרון.

לוס פויוס
ערב מושלם של רן והחברים שמתחילת הערב ועד סופו הראו עליונות וקור רוח וסיימו את הליגה הקשה הזו במקום הראשון עם חמישה ניצחונות מחמישה משחקים, וספיגת שער אחד בלבד, אין עוד מילים להוסיף ערב נהדר של הקבוצה והם הבטיחו את מקומם בשלב הבא.

אלטעזאכן
הקבוצה הגיעה ומהרגע הראשון היה ברור שקשה יהיה לשחק נגדם, מאוד פיזיים והגנה קשוחה, אך לצערם לא כל כך הלך להם הערב בהתקפה, ועם שתי תוצאות תיקו ושתי הפסדים כמעט בלתי אפשרי לעלות שלב והם מסיימים מקום חמישי עם אותו כמות נקודות כמו צביקה ולא ממשיכים לשלב הבא.

שפיצבורג
הקבוצה המצויינת של יאיר פתחה בסערה את הערב עם שלושה ניצחונות רצופים ואיתם כנראה הבטיחה את השלב הבא בשתי המשחקים האחרונים התקשו יפה הפסד קטן 2-1 ללוס פויוס החזקים ותיקו עם צביקה, הם ממשיכים לשלב הבא באליפות מהמקום השני והמכובד.

Soccer souls
הקבוצה הנהדרת של גבע הגיעה הערב במטרה אחת, לעלות שלב באליפות! ומרגע הפתיחה ראו את הרצון של כל השחקנים לעלות שלב. עם פתיחה מעורערת תיקו ניצחון ושתי הפסדים הגיעו למשחק האחרון בידיעה שחייבים ניצחון ובמשחק האחרון הם התעלו על עצמם וניצחו וסיימו במקום השלישי שמבטיח עלייה לשלב הבא.

כוח צביקה הדור הבא
הקבוצה הוותיקה של הדרג ביניים הגיעה לאליפות בפעם השנייה השנה, לאחר שבפעם קודמת העפילה לשלב השני, הערב המשחקים הלכו להם יותר קשה והיריבות הקשו עליהם יותר, עם יכולת מצויינת של יעקב השוער הם שמרו הרבה על שער נקי והיוו יריב קשה לכל קבוצה שבאה נגדם. נראה אותם בשלב הבא עם הקבוצה המקורית!

דירוג המפגש
1. los pollos hermanos ממשיכים לשלב הבא
2. שפיצבורג ממשיכים לשלב הבא
3. soccer souls community ממשיכים לשלב הבא
4. Chelsea
5. כח צביקה הדור הבא
6. החונקים

הבקעות

בישולים
צרו קשר