שלב הבתים גמר ארצי

4 בתים של 3 קבוצות שמתקיים כמו בטורניר רגיל.2 הראשונות מכל בית עולות לשלב רבע הגמר
מפגש 92
יום חמישי,15/12/2016  20:00-22:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
מפגש 91
יום חמישי,15/12/2016  20:00-22:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש

רבע הגמר גמר ארצי

כל משחק מתקיים בשיטת נוק-אאוט.הקבוצות משובצות לפי מיקומן בשלב הבתים גמר ארצי.המנצחות בשלב רבע הגמר עולות לחצי הגמר
רבע גמר 4
יום חמישי,15/12/2016  22:00-22:30  וולפסון-חודורוב, חולון
1 החלשים  ממשיכים לשלב חצי הגמר
רבע גמר 3
יום חמישי,15/12/2016  22:00-22:30  וולפסון-חודורוב, חולון
1 בוננזה  ממשיכים לחצי הגמר
רבע גמר 2
יום חמישי,15/12/2016  22:00-22:30  וולפסון-חודורוב, חולון
רבע גמר 1
יום חמישי,15/12/2016  22:00-22:30  וולפסון-חודורוב, חולון

חצי גמר גמר ארצי

כל משחק מתקיים בשיטת נוק-אאוט.הקבוצות משובצות לפי הצלבה משלב רבע הגמר
חצי גמר 2
יום חמישי,15/12/2016  22:45-23:15  וולפסון-חודורוב, חולון
חצי גמר 1
יום חמישי,15/12/2016  22:45-23:15  וולפסון-חודורוב, חולון

גמר האליפות

הקבוצות שניצחו את שלב חצי הגמר עולות למשחק גמר שמתקיים בשיטת נוק-אאוט.המנצחת,היא אלופת הטורניר
גמר אליפות
יום חמישי,15/12/2016  22:00-23:55  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש

שלב שלישי צפון

המפגש משוחק כמו טורניר רגיל.הקבוצות משובצות לבתים לפי מיקומן בשלב השני.2 הקבוצות הראשונות עולות לגמר הארצי
גמר
יום ראשון,20/11/2016  20:30-23:45  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בני המערבית  עלו לגמר הארצי
2 בן-דור  עלו לגמר הארצי

שלב שלישי מרכז

כל מפגש משוחק כמו טורניר רגיל.הקבוצות משובצות לבתים לפי מיקומן בשלב השני.2 הקבוצות הראשונות מכל מפגש עולות לגמר הארצי
מפגש 33
יום חמישי,24/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 Atletico Tel-Aviv  ממשיכים לשלב הבא
2 הגלבוע ביל"ו  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 32
יום רביעי,23/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 פטישי הפריפריה  ממשיכים לגמר הארצי
2 החלשים  ממשיכים לגמר הארצי
מפגש 31
יום שלישי,22/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 ZENIT  ממשיכים לשלב הבא
2 ישגב  ממשיכים לשלב הבא

שלב שלישי שפלה

כל מפגש משוחק בשיטת ליגה כאשר ניצחון שווה 3 נקודות,תיקו נקודה והפסד 0 נקודות.הקבוצות משובצות לבתים לפי מיקומן בשלב השני.זוכת כל מפגש עולה לגמר הארצי
מפגש 21
יום חמישי,24/11/2016  22:00-00:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 העגלקטיקוס  עולים לשלב הבא
מפגש 20
יום חמישי,24/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 FC Lapid  עולים לשלב הבא
מפגש 19
יום רביעי,23/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 עקרוניה  עולים לשלב הבא

שלב ראשון מרכז

לפני כל מפגש תתקיים הגרלה במגרש כדי לקבוע את הבתים. כל בית משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 3 קבוצות מכל מפגש ממשיכות לשלב השני. אותו מפגש יש משחק גמר (מותנה באי רצון הנושרות במשחק 5/6) ומשחק 3/4. במידה ויש משחק 5/6,רצון של 2 הקבוצות,קבוצות הגמר יבעטו פנדלים לקביעת מקום 1-2. בשלב זה יבחרו מכלל הקבוצות אשר לא העפילו לשלב השני 3 קבוצות הוגנות שיעלו לשלב הבא. קבוצה בדרגים אשר לא תתאים לדרג שאושר לה,תתחזק,תועבר למפגשים הרגילים בשלב השני!!.
מפגש 11
שבת,12/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 מכבי שוהם  ממשיכים לשלב הבא
2 קלישר FC  ממשיכים לשלב הבא
3 הזריזים  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 4
יום חמישי,10/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 מתנות  עולים לשלב הבא
1 הפועל נונו מטבחים  עולים לשלב הבא
3 מ.ס הכנסה  עולים לשלב הבא
מפגש 10
יום רביעי,09/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 ריאל תל אביב  ממשיכים לשלב הבא
2 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
3 מכבי דניאל  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 9
יום שלישי,08/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 ZENIT  ממשיכים לשלב הבא
2 Master Mix  ממשיכים לשלב הבא
3 פטישי הפריפריה  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 13 דרג בינוני עד 45%
יום שלישי,08/11/2016  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מרינו דה לואנקו  ממשיכים לשלב הבא
2 סינגולריטים  ממשיכים לשלב הבא
3 הנמרים מבת ים  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 8
יום שני,07/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  ממשיכים לשלב הבא
2 מכבי סוסים מתים  ממשיכים לשלב הבא
3 רעננה מערב  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 7
יום ראשון,06/11/2016  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפרויקט של סימו  עלו לשלב הבא
1 הגלבוע ביל"ו  עלו לשלב הבא
מפגש 12 דרג ביניים 35%
יום ראשון,06/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 מכבי מבזבזי זמן  ממשיכים לשלב הבא
2 The black mambas  ממשיכים לשלב הבא
3 מנשקי הקמעות  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 1
יום ראשון,06/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 לוד ה'צעירה'  ממשיכים לשלב הבא
2 כרישי המכבייה  ממשיכים לשלב הבא
3 הפנתרים "ד. מדיה" השחורים  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 6
שבת,05/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 הפועל ירמוט  ממשיכים לשלב הבא
2 Black Mamba  ממשיכים לשלב הבא
3 Milano Square United  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 14 ליגת הדבש
יום חמישי,03/11/2016  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 סוס טרויאני  ממשיכים לשלב הבא
2 דובי הרצליה  ממשיכים לשלב הבא
3 Pp kaka  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 5
יום רביעי,02/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 החלשים  מעפילים לשלב הבא
2 THE SPARTANS  מעפילים לשלב הבא
3 Carnivores Tel Aviv  מעפילים לשלב הבא
מפגש 3
יום שלישי,01/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 FC Humus  ממשיכים לשלב השני
2 R2 לרחוק  ממשיכים לשלב השני
3 הפועל דוזף  ממשיכים לשלב השני
מפגש 2
יום שני,31/10/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 פריים טיים יונייטד  מעפילים לשלב הבא
2 פיליפ לאון FC  מעפילים לשלב הבא
3 Atletico Tel-Aviv  מעפילים לשלב הבא

שלב ראשון צפון

לפני כל מפגש תיערך הגרלה במגרש כדי לקבוע את הבתים.כל מפגש משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 3 קבוצות מכל מפגש ממשיכות לשלב השני
מפגש 4
יום רביעי,09/11/2016  21:30-24:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 דימס החזרי מס  מקום ראשון
2 החברים של תחסין  מקום שני
3 F.C wolves   מקום שלישי
מפגש 3
יום ראשון,06/11/2016  21:30-24:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בן-דור  מקום ראשון
2 Zenit Nord-2  מקום שני
3 העגלות  מקום שלישי
מפגש 2
יום רביעי,02/11/2016  21:30-24:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 סוסים שחורים  מקום ראשון
2 בני המערבית  מקום שני
3 M-T STARS  מקום שלישי
מפגש 1
יום ראשון,30/10/2016  21:30-24:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 האריות מהקריות  מקום ראשון
2 ZENIT NORD  מקום שני
3 בן דור  מקום שלישי

שלב ראשון שפלה

כל מפגש משוחק בשיטת ליגה כאשר ניצחון שווה 3 נקודות,תיקו נקודה והפסד 0 נקודות.לפני כל מפגש תיערך הגרלה במגרש כדי לקבוע את סדר המשחקים.2 קבוצות מכל מפגש עולות לשלב הבא ועוד 4 קבוצות שיבחרו כקבוצות ההוגנות של המחוז
מפגש 9
יום חמישי,10/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 הפסדיינטס  עולים לשלב הבא
2 בטיח  עולים לשלב הבא
מפגש 10
יום חמישי,10/11/2016  22:00-00:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 F.C מכתש  ממשיכים לשלב הבא
2 העגלקטיקוס  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 8
יום רביעי,09/11/2016  22:00-00:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בטיח  עולים לשלב הבא
2 מ.ס. גן הירדן  עולים לשלב הבא
מפגש 7
יום רביעי,09/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בוננזה  עולים לשלב הבא
1 הקטלונים  עולים לשלב הבא
מפגש 6
יום שלישי,08/11/2016  22:00-00:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 river  עלו לשלב הבא
2 הפסדיינטס B  עלו לשלב הבא
מפגש 5
יום שלישי,08/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 FC Lapid  עולים לשלב הבא
2 החברים של אסרק   עולים לשלב הבא
מפגש 4
יום שני,07/11/2016  22:00-00:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 Top Mix  עולים לשלב הבא
2 העגלות מהקריות  עולים לשלב הבא
מפגש 3 דרג ביניים
יום שני,07/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 אוהדי בית"ר ירושלים  ממשיכים לשלב הבא
1 Peaky Blinders  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 1 דרג ביניים
יום ראשון,06/11/2016  20:00-22:00  בר-לב סינטטי , מזכרת בתיה
לגלרית המפגש
1 כוכבי גן הירדן  עולים לשלב הבא
1 מכבי לוד  עולים לשלב הבא

שלב שני מרכז

בשלב זה הקבוצות משובצות לפי מיקומם בשלב הראשון.כל מפגש משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 2 הקבוצות הראשונות מכל מפגש ממשיכות לשלב הבא.אל 16 הקבוצות שעלו שלב,יבחרו 2 קבוצות הוגנות שיעלו לשלב השלישי
מפגש 28
שבת,19/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 Milano Square United  ממשיכים לשלב הבא
2 פטישי הפריפריה  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 27
יום חמישי,17/11/2016  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 סוס טרויאני  עולים לשלב הבא
מפגש 26
יום רביעי,16/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  ממשיכים לשלב הבא
2 פיליפ לאון FC  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 25
יום שלישי,15/11/2016  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הגלבוע ביל"ו  ממשיכים לשלב הבא
2 ZENIT  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 24
יום שלישי,15/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
2 FC Humus  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 23
יום שני,14/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 החלשים  ממשיכים לשלב הבא
2 Black Mamba  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 22
יום ראשון,13/11/2016  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפרויקט של סימו  ממשיכים לשלב השלישי
2 Atletico Tel-Aviv  ממשיכים לשלב השלישי
מפגש 21
יום ראשון,13/11/2016  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
2 מכבי מבזבזי זמן  ממשיכים לשלב הבא

שלב שני צפון

הקבוצות משובצות לבתים לפני מיקומן בשלב הראשון.3 הקבוצות הראשונות בכל מפגש עולות לשלב השלישי
מפגש 42
יום רביעי,16/11/2016  21:30-24:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בני המערבית  עלו לשלב הבא
2 בן-דור  עלו לשלב הבא
3 דימס החזרי מס  עלו לשלב הבא
מפגש 41
יום ראשון,13/11/2016  21:30-24:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 העגלות  עלו לשלב הבא
2 F.C wolves   עלו לשלב הבא
2 Zenit Nord-2  עלו לשלב הבא

שלב שני שפלה

הקבוצות משובצות לבתים לפי מיקומן בשלב הראשון.כל מפגש משוחק בשיטת ליגה כאשר ניצחון שווה 3 נקודות,תיקו נקודה והפסד 0 נקודות.2 הקבוצות הראשונות בכל מפגש ממשיכות לשלב הבא
מפגש 18
יום חמישי,17/11/2016  22:00-00:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בטיח  עולים לשלב הבא
2 בן אנד גריס  עולים לשלב הבא
מפגש 17
יום חמישי,17/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בוננזה  עולים לשלב הבא
2 העגלקטיקוס  עולים לשלב הבא
מפגש 16
יום רביעי,16/11/2016  22:00-00:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בטיח  עולים לשלב הבא
2 Peaky Blinders  עולים לשלב הבא
מפגש 15
יום רביעי,16/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 F.C מכתש  עולים לשלב הבא
2 הקטלונים  עולים לשלב הבא
מפגש 14
יום ראשון,13/11/2016  22:00-00:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 עקרוניה  עולים לשלב הבא
2 FC Lapid  עולים לשלב הבא
מפגש 13
יום ראשון,13/11/2016  20:00-22:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 החברים של אסרק   עולים לשלב הבא
1 כוכבי גן הירדן  עולים לשלב הבא

דירוג סופי

1. הגלבוע ביל"ו הגלבוע ביל"ו
אלפות 2016
2. פטישי הפריפריה פטישי הפריפריה

תקצירים

גמר אליפות
15/12/2016 22:00-23:55 וולפסון-חודורוב
הגמר הגדול של הערב שוחק בין הגלבוע לבין פטישי הפריפריה. שתי הקבוצות כבר ללא אוויר אך עם הרבה נשמה על כר הדשא. השעון מתקרב לחצות אך אותם זה לא מעניין - מי תביא את התואר?

הצג/הסתר את כל התקצירים
15/12/2016 22:45-23:15 וולפסון-חודורוב
חצי גמר נהדר מלא במתח. שתי הקבוצות עם יכולת נפלאה. החלשים עברו מגרש לאחר ערב מותח בצד השני.

15/12/2016 22:45-23:15 וולפסון-חודורוב
חצי הגמר הראשון שוחק בין בוננזה לבין הגלבוע. שתי הקבוצות נראות טוב ומוכנות לקחת את הכרטיס לשלב הגמר הגדול.

15/12/2016 22:00-22:30 וולפסון-חודורוב
ישגב עולים מהמקום השני בזכות משחק טוב שנתנו מול אתלטיקו. החלשים עם שלב בתים מצוין ו6 נקודות בכיס. אנו בשלב 8 הגדולות. החלשים היו עדיפים מדקות הפתיחה וזה בא לידי ביטוי בשערים שהבקיעו. ככל שהתקדם הזמן ישגב לקחו סיכונים ויצאו קדימה וזה בדיוק המצבים בהם החלשים משחקים הכי טוב, כשיש מקום למתפרצות. גיא יפת, אביטל נוה עידן כהן ודודי בן נון עם צמד. עידן כהן עם שער המשחק בטיל יורה מרחוק כמעט מחצי המגרש, בלתי ניתן לעצירה. ישגב מסיימים דרך יפה באליפות, יש לזכור נציגת ליגת הדבש.. סחטיין 5-0 בסיום

15/12/2016 22:00-22:30 וולפסון-חודורוב
רבע גמר ארצי, 8 הגדולות. 2 הקבוצות מגיעות למעמד הרם בזכות ולא בחסד. בוננזה עם 6 נקודות ושער נקי ואילו עקרוניה בשיניים אחרי דו קרב פנדלים. המשחק היה של בוננזה כבר מההתחלה ועקרוניה מצליחים רק להשיג שער ניחומים. הם מסיימים את המסע עם הרבה הרבה כבוד. שתי נציגות לוד נפרדות בידידות ובוננזה עוברים למגרש המערבי לקראת המפגש מול הגלבוע בילו. כובשים לבוננזה: נועם מזרחי עם שלושער עומר כהן וברק עשור עם שערים נוספים עמית חדד נועם מזרחי ואושר עטיה על הבישולים לזכות עקרוניה יוסי מוסא מבישול של מיכאל אלאשוילי 5-1 בסיום

15/12/2016 22:00-22:30 וולפסון-חודורוב
רבע הגמר השני שוחק בין אלופת בית ב ממפגש 91 - פטישי הפריפריה, לבין סגנית בית א ממפגש 91 - זניט. זניט הופתעה ונענשה בהתקפות מתפרצות קטלניות. עומר שיפמן עם שער נדיר ביופיו.

15/12/2016 22:00-22:30 וולפסון-חודורוב
רבע הגמר הראשון שוחק בין בני המערבית - אלופי בית א (מפגש 91), לבין הגלבוע - סגנית בית ב (מפגש 91). שתי הקבוצות השקיעו הרבה מאמץ והמשחק הסתיים בתוצאה צמודה. ניצחון ראשון הערב לגלבוע.

15/12/2016 20:00-22:00 וולפסון-חודורוב
שלב הבתים במגרש הפנימי ממנו יצאו בסופו של דבר שתי נציגות שיעברו למגרש המערבי לשלבי חצי הגמר. שלב הבתים היה מותח, במיוחד בית ב שבו מקום שני הוכרע על ידי בעיטות הכרעה בפנדלים בין בן דור ועקרוניה. רגעים מותחים ביותר ואחרי 6 בעיטות מדויקות בסופו של דבר בן דור החטיאו ועקרוניה עלו על חשבונם. בוננזה נתנו שלב בתים נהדר. הקבוצה שהגיעה לגמר כהוגנת מלוד השיגה שני נצחונות ו6 נקודות עם 0 ספיגות. אין טוב מזה... עוברים לרבע הגמר מול עקרוניה עם רוח גבית משמעותית. עד כה הכל עובד כמו שצריך... הם בדרך הנכונה. עקרוניה נתנו גם הם שלב בתים טוב. בדקות האחרונות מולהחלשים שאפו להשיג ניצחון אבל נעקצו בצד השני ונעמדו עם הגב לקיר לקראת דו קרב הפנדלים בו יצאו בסופו של דבר מנצחים הגיבור הטרגי הם בן דור. אחרי דרך טובה וללא ספק היו שקולים לעקרוניה אחרי שהצליחו לחזור מפיגור כפול, מסיימים את הדרך אחרי דו קרב פנדלים מותח במיוחד החלשים גם הם עם שלב בתים נהדר 6 נקודות ויכולת טובה. עד לנקודה הזו הכל דופק כמו שצריך והם מחכים לרבע הגמר מול ישגב ישגב עלו בשיניים אבל עשו את העבודה כמו שצריך מול אתלטיקו במשחק המכריע. עולים מהמקום השני וינסו לשחזר את היכולת מהמשחק האחרון אתלטיקו אחרונים ובהחלט חביבים היו חסרים הערב את דביר אנגלשטיין וגם את איגור דה פאולה שני שחקנים משמעותיים בקבוצה שעזרו להם רבות להגיע למעמד הזה. הציגו סגל טוב ונעזרו בעדי כהן מרעננה אבל זה לא הספיק להם כדי להשיג את המטרה ולרבע הגמר הם לא מצליחים להעפיל. ממשיכים לרבעי הגמר..

15/12/2016 20:00-22:00 וולפסון-חודורוב
פותחים את ערב הגמר של האליפות הגדולה עש אבי כהן. במפגש 91 הגיעו שש קבוצות מצוינות שיתנו פייט וישמרו על הגינות גבוהה. זניט - הקבוצה של ואדים בסגל הקבוע והחזק. בנחור שמר על אורח חיים ספורטיבי היום והתכונן כמו שצריך. הקבוצה הצליחה להעפיל לרבע הגמר דרך המקום השני בבית. מודיעין - הקבוצה עשתה את הדרך הארוכה לוולפסון אך לצערם לא הצליחה להעפיל משלב הבתים למרות שהציגו כדורגל חיובי. קבוצה עם המון כדורגל ושמחה. פטישי הפריפריה - קבוצה איכותית וקטלנית. השחקנים יותר לחטוף כדור ולצאת בטיסה לחלק ההתקפי. ללא ספק מבין הקבוצות הטובות של הערב. הגלבוע - הגלבוע הגיעו ללא איתמר הפצוע ועמדו במשימה עם כרטיס לרבע הגמר. אמנם שתי תוצאות תיקו אבל מה זה חשוב? קבוצה ותיקה, איכותית והוגנת. בני הערבית - הקבוצה שפתחה את הערב רק במשחק השני סיימה במקום הראשון בבית לאחר ניצחון יוקרתי על זניט החזקה. העפילה לרבע הגמר. העגלקטיקוס - הקבוצה של דור דבוש עשתה את הדרך הארוכה עד לטורניר הגמר. דרך ארוכה וקשה, מלאת ניצחונות וגאווה. הערב זה לא הספיק להם ואנחנו נשמח להיפגש בטורנירים היומיים. ממשיכים באליפות

24/11/2016 20:00-23:30 וולפסון-חודורוב
יום חמישי בשבוע. רגע לפני כניסתו של הסופש הקריר עצרנו לטורניר האחרון בשלב השלישי במחזור המרכז - אליפות עש אבי כהן זל. מכבי מבזבזי זמן עשו את הדרג הארוכה משלבי דרג הביניים והגיעו עד לשלב בשלישי באליפות. הקבוצה הגיעה בסגל חסר אך למרות זאת נתנה פייט והייתה קרובה לחצי הגמר. אתלטיקו תל אביב הציגה יכולת נהדרת הערב. הקבוצה הגיעה בסגל חזק מאוד והתוצאות בהתאם. הקבוצה סיימה במקום הראשון בבית שהתברר כבית המוות. כל הכבוד. בלאק ממבה החזקה לא שרדה את שלב הבתים. הקבוצה יכולה הייתה לשחק הרבה יותר טוב אם הייתה מתרכזת רק בכדורגל. קבוצה מלאת כישרון. הגלבוע בילו ממשיכה לשלב הבא! הקבוצה של אסף עמדה במשימה לאחר שהפסידה במשחק הראשון והגיעה עד לגמר הגדול של הערב. השחקנים מותשים אך את הכרטיס הם לקחו. הכהנים התחזקו הערב והגיעו עם עומר שתרם לקבוצה להעפיל לחצי הגמר. תמיר הציג יכולת נהדרת בין הקורות והקבוצה נכנעה רק בשלב חצי הגמר. כל הכבוד. אחרונים חביבים הם קבוצת הגוניורס. הקבוצה של עודד רצו למחוק את הזיכרון ממה שקרה בסיום הטורניר שעבר. הערב הקבוצה התנהגה נהדר ולמעשה נכנעו רק בדקות הסיום בחצי הגמר. סופש מהנה ושבת שלום

24/11/2016 20:00-22:00 מגרש אימונים עירוני
מפגש מספר 20 של אליפות לוד נותן לנו את הבית הכי חזק במחוז לוד. במקום הראשון הערב קבוצת מודיעין . עם כל הסגל החזק שיש לקבוצה היא לא סומנה כפייבוריטית לעלות הערב. אך למרות התחזיות על בוננזה או מכתש . מודיעין הצליחה להפתיע את כולם וכבר אחריי 2 מחזורים הצליחה להבטיח עלייה היסטורית ל12 אחרונות. במקום השני קבוצת בן גריס שמסיימים את קמפיין האליפות בצורה טובה עם 2 נצחונות מרשימים על בוננזה ומכתש. האם זה התחלת עידן חדש ביבנה? במקום השלישי קבוצת המכתש אלופת ליגת לוד 3 הצליחה במשחק הראשון להראות המון אופי ולחזור מ2-0 ל2-2 נגד בוננזה אך לאחר מכן במשחק הגורלי נגד מודיעין לא מצאו את הרשת. במקום הרביעי קבוצת בוננזה שפתחו בסערה עם יתרון מהיר על המכתש אך שער השיוויון של המכתש בשניה האחרונה שבר את החברים ומאותו רגע לא הצליחו לשחק כדורגל.

24/11/2016 22:00-00:00 מגרש אימונים עירוני
בית מספר 21 שסוגר את האליפות במחוז לוד מביא לנו 4 קבוצות עם סיכוייים די שווים להמשיך לשלב הבא. במקום הראשון הערב, קבוצת העגלטיקוס בירוק. למרות פתיחה בינונית של החברים עם הפסד לפיקי בלינדרס ולמרות שהקבוצה הגיעה ללא חילוף בכל זאת החברים בירוק הצליחו לעשות את הבלתי ייאמן ולהשיג 2 נצחונות קטנים של 1-0 שסידרו להם את הכרטיס ל12 אחרונות של האליפות! סינדרלה אמיתית. במקום השני החברים של אסרק שהיו הקבוצה הכי טובה לאורך הטורניר על הדשא ולמרות שהחברים בשחור השיגו 2 נצחונות ב2 המשחקים הראשונים עדיין הם היו צריכים לא להפסיד במשחק האחרון כדי לקבל את הכרטיס ל12 אחרונות. התקפה אחת קטנה גרמה לחברים לחזור הביתה מאוכזבים למרות שהיו הכי טובים הערב. במקום השלישי בטיח, שתפסה יום גרוע ולא הצליחה להשיג יותר מניצחון במשחק חסר חשיבות. במקום הרביעי פיקי בלינדרס שפתחה מצוין את הערב עם ניצחון על הירוקים שעלו שלב אך לאחר מכן ב2 המשחקים האחרונים לא הצליחו לשחזר את היכולת והם חוזרים הביתה קצת מאוכזבים אך עם תחושת סיפוק מכך שהצליחו להגיע ל12 אחרונות של מחוז השפלה.

23/11/2016 20:00-23:30 וולפסון-חודורוב
ערב נוסף ומוצלח של אליפות הגיע לסיומו. מפגש 32 היה מפגש מותח עם קבוצות שעלו למפגש כהוגנות וזכו לכך בגאון. רעננה מערב מפתיעה אותנו עם ראשות הבית כאשר הקבוצה שיחקה ללא חילופים. את ההוגנות בלתי אפשרי להוציא מהם.שאפו על ההופעה. The Black Mamba שמגיעה למפגש ממפגשי הרמות ניתן לזהות לפי אהבת המשחק לא ניתן לקחת מהם. הקבוצה ידעה שבסיבוב השלישי יש קבוצות חזקות,הם הגיעו לתת פייט וכך היה.הבדלי הרמות ניכרו.כל הכבוד על ההופעה. הפועל דוזף של עמית קורן מגיעה לשלב 3 באליפות.זה לא משהו שהולך ברגל.נכון,מבאס לעצור מטר מהבאר,צריכים לצאת מעודדים מהישגם באליפות. פיליפ ליאון,קבוצה שבכל הופעה באליפות מצליחה להתברג לשלבים הגבוהים,גם הפעם זה היה כך והקבוצה נעצרת בחצי הגמר,לא לפני שהקבוצה מגלה אופי וחוזרת מפיגור בין 2 שערים.צריכים ללמוד לשחרר ולכבד גם שהם בפיגור.שאפו על ההישג. החלשים הגיעו ללא הקפטן,שחר, יקיר העיר.הקבוצה פתחה את הערב עם הפסד,אך השאר היסטוריה.הקבוצה עולה לגמר הארצי עם הופעה מצוינת. פטישי הפריפריה של עומר הקפטן הפצוע שהדריך את הקבוצה על הקווים.הקבוצה פשוט מכונה משומנת,יחידת עבודה שיודעת לעקוץ שצריך,לוותר שניתן.עוד ליטוש קל ויש לנו קבוצה מהטובות שראינו.בהצלחה בגמר הארצי. מפגש 32 של שלב באליפות מגיע לסיומו.כל הכבוד לעדן הצלם על גלריה יפה.כל הכבוד לאורות שעמדו בעומס תאורה והכי חשוב כל הכבוד לך,שחקן או וקפטן קבוצה. נתראה במגרשים...

23/11/2016 20:00-22:00 מגרש אימונים עירוני
השלב השלישי והאחרון לפני הגמר הגדול התחיל כאשר הגיעו ארבעה קבוצות מצוינות למגרש בלוד לטורניר בשיטת ליגה כאשר רק אחת עולה ! במקום הראשון - עקרוניה. בן שעד שעה לפני המשחק לא הצליח לסגור סגל, קיבל שעה לפני המשחק את האישורים הקריטיים ביותר שלו, שעשו את ההבדל ! גבי שהיה מצוין היה הבולט, המון מצבים שנעצרו אצל השוערים וכאלו גם שבמשקוף, כולל מספרת שלא רואים כל יום שפגעה בשוער ולא נכנסה ! אם זה הסגל שיגיע שבוע הבא לגמר, ללא ספק שמחכה לנו תצוגה מרשימה ! במקום הרביעי - בטיח. בטיח פתחו רע עם הפסד קריטי לגן הירדן. למשחק האחרון והחשוב ביותר נגד עקרוניה הם הגיעו בידיעה שניצחון יכול להוביל אותם לגמר ! השאננות של השחקנים גרמה לכך שעקרוניה עלתה ליתרון. הגול הוא שהעיר את הקבוצה שמיד אחרי זה השוותה ואף עלתה ליתרון משלה, שהחזיק 10 דק, ו3 דק לפני הסיום עקרוניה משווה. בטיח מקבלת לאחר מכן עוד גול שגומר את הסיפור מבחינתה. במקום השני - הקטלונים. חיים, הקםטן והשוער המצוין של הקטלונים, הגיע רחוק מאוד עם קבוצתו וזאת אל אף הזמן הקצר שבילו השחקנים ביחד במגרש עד לטורניר. היכולת המצוינת של כל אחד ואחד היא שהובילה אותם לשלב הזה,כל הכבוד על 2 שלבים מוצלחים ועוד אחד שפחות מוצלח אך עדין כלל תצוגה מרשימה ! במקום השלישי- גן הירדן. החבר'ה בכחול פתחו חזק עם ניצחון 3-1 על בטיח. מה שהפתיע את כל נוכחי המגרש, אך כניראה זה הפתיע גם את גן הירדן שנכנסה לשאננות ודילגה לשני הפסדים במשחקים הבאים. תודה רבה לכל מי שהשתתף במפגש המותח אתמול. מחכים לכם בטורנירים בשבוע הבא. כמובן בהצלחה לעקרוניה - הקבוצה הראשונה שתייצג את מחוז לוד בגמר אליפות אבי כהן !

22/11/2016 20:00-23:30 וולפסון-חודורוב
שלב שלישי באליפות אבי כהן הגדולה. שש קבוצות חזקות מגיעות לטורניר ברמה גבוהה בוולפסון מזג אוויר מצוין לכדורגל. קבוצת מילאנו הגיעה הערב בשיירה ארוכה. הקבוצה פתחה את הערב על הספסל ועלתה לשני משחקים חשובים. הקבוצה כמעט ועשתה סנסציה אך ספגה שער בדקה האחרונה. זניט הציגה הערב יכולת טובה וסיימה את הטורניר במקום הראשון. עומר עמד במשימה שהציב לעצמו. ואדים חגג בסיום והקבוצה העפילה לשלב הגמר הגדול. מכבי דניאל הגיעה הערב בתור הקבוצה ההוגנת והשתדלה מאוד. הקבוצה לא ויתרה במשחק האחרון ונתנה פייט. סיימו את הערב בשלב הבתים עם הרבה כבוד. קבוצת חומוס סיימה את הערב במקום השלישי עם מדלית הארד. הקבוצה הציגה יכולת טובה מאוד בשלב הבתים וגם בחצי הגמר. פספוס ענק בהארכה בחצי הגמר מנע מהם כרטיס לשלב הבא. הפרויקט של סימו על הנייר קבוצה ברמה גבוהה מאוד. הערב סימו נאלץ להסתדר ללא מספר שחקנים והקבוצה לא הצליחה לשחזר את היכולת מהטורנירים האחרונים. קבוצה חזקה מאוד בערב מעט פושר. המשך שבוע נפלא.

20/11/2016 20:30-23:45 נשר סינטטי
השלב השלישי באליפות משרד התרבות והספורט בכדורגל הוגן על שמו של אבי כהן ז"ל הגיע הערב לסיומו במחוז הצפון ובבירתו נשר. 6 קבוצות התייצבו למה שקרוי בפי העם "גמר המחוז הצפוני" מגמר זה עולות שתי קבוצות לגמר הארצי שיתקיים בקרוב. הרבה כדורגל היה הערב,אמוציות, כיף, הנאה, דרמות, שערים , בישולים והרבה הרבה ספורטיביות. שאפו ענק לכל המשתתפים אשר הפנימו את הדברים ונתנו לנו נחת בדמות כדורגל הוגן ומשובח. האלופה של הערב אמנם רק בבעיטות ההכרעה אבל באמת ראויה לכל המחמאות, בני המערבית של אדם ובולגאן עשתה מתיחת פנים הקיץ , אדם פתח את הכיס ובולגאן השתולל לו ברכש מאסיבי, עכשיו ברצינות מדובר בקבוצה מצויינת שבאה לשחק כדורגל ומוכיחה תמיד מה שידענו , ריכוז ושקט , מוסר עבודה גבוה והנה יש לנו הישג. כל הכבוד לאדם וכל הכבוד ללירן ולשאר החברים, בהצלחה בגמר הארצי, תביאו כבוד לצפון!!! במקום השני, קבוצת בן דור של אביהו שלמון ויאיר איבגי, הקבוצה מציגה גם סגל רחב ונוצץ, שינוי חשיבה ורצון עז להנות ולשחק בכיף וכך לצבור נצחונות והישגים. הקבוצה נתקלה הערב ביריבות עיקשות מאוד, לא הלך לחבורה קל אבל הם הוכיחו שאם רוצים השמיים הם הגבול. הרבה בזכות השוער ג'קי, יהודה שולמן/סולימן ומר פנדל וכמובן עוד חברים טובים ועל כולם מנצח המאמן/שחקן האגדי ירין. הקבוצה מציגה קאדר של אוהדים שרופים והראתה לנו שהיא יודעת לספק חווית ספורט כשהיא רוצה. כל הכבוד על ההישג, כל הכבוד על התרומה לטורניר הוגן (ראוי לציין ויתור על שער חוקי בזמן קריטי שבסופו הוסכם על ידי הקבוצות לקיחת פנדל עבור עבירה וכבישתו על ידי מר פנדל) ועוד מספר מקרים בהם הקבוצה ויתרה ועל כן שאפו ענקי. בהצלחה בגמר הארצי, תביאו כבוד לצפון!!! את המקום השלישי תחלוקנה שתי קבוצות , הראשונה IFZ-95 שמוכיחה לנו כי היא קבוצה חזקה ומצוינת , משחק חצי הגמר הפגיש אותה עם קבוצה רעבה ורעננה שבאה לטרוף את הדשא, הסגל החזק ועטור התארים של IFZ-95 כנראה קצת שבע שכן אין הסבר אחר למעידה בחצי הגמר, בהתחשב שמדובר בקבוצה פייבוריטית לכל דבר ועניין והראיה ניצחון בשלב הבתים על בן דור החזקה. זה הזמן למנוחה קלה ולחזרה בכל הכוח , בטוח שנראה אותכם גבוה באליפות הבאה. קבוצה נוספת היא וולבס של מרקו, מה לא נאמר על הקבוצה הזאת, מספר אחד על המגרש בכדורגל ומספר אחד בהגינות ויושר, מרקו כמו תמיד מצליח ללכד את החבורה הצפונית אשר נותנת את הטון בכל טורניר, בכל מגרש ובכל שעה. היום בחצי הגמר הקבוצה עוד הובילה משער על הבאזר של המחצית הראשונה אך במחצית השנייה היתה זו אופרה אחרת ובן דור השתלטו על העסק. רק פנדלים מנעו מהחברים לעלות לגמר ולהעפיל לגמר הארצי. אך זה מה שיפה בספורט פעם מנצחים ופעם מפסידים , האומץ להמשיך הוא שקובע. אחרונות חביבות נועלות את הטבלה היום, ראשית דימס, של קובי אסייג, הקבוצה הגיעה עם הרבה רצון לצלוח את שלב הבתים ולהמשיך הלאה, מדובר באמת בחבורה של שחקנים מוכשרים, הקבוצה חסרה היום את הקפטן בוריס שהנו בורג משמעותי בקבוצה, אך עם שני הפסדים בשלב הבתים החברים מסיימים את הדרך מוקדם מהצפוי, בהצלחה בהמשך. אחרונה חביבה , קבוצת העגלות מטבריה של מושיקו, הקבוצה חסרה היום שחקנים משמעותיים בסגל שלה, הקבוצה נתנה הכל אך קשה מאוד לשחק מול אריות המחוז כששחקנים מרכזיים לא יכלו להגיע. תמיד כיף לראות את החברים מהכינרת, ניפגש בהמשך ובאליפויות הבאות. בזה מסתיים לו השלב השלישי במחוז הצפוני ואנו מאחלים הצלחה רבה לשתי הקבוצות שתייצגנה את המחוז בגמר. בברכת כדורגל הוגן, קנורפל ניר

19/11/2016 20:00-23:30 וולפסון-חודורוב
סוגרים את שלב 2 במחוז המרכז באליפות אבי כהן . כמה מהקבוצות הוותיקות במדינת הכדורגל נפגשות כדי לנסות להמשיך עוד שלב אחד באליפות. חלק מהמשחקים היו מותחים וחלק שהוכרעו בגדול. שועלי שדרות, הקבוצה שהחליפה את הספרטנים היו ספונטניים להגיע מרחוק ולשחק איתנו בוולפסון. היו נהדרים, נתנו פייט אבל לא הצליחו לעלות לחצי הגמר. הגיעו כהוגנת ועזבו כהוגנת , עם הרבה כבוד. מילאנו זוכת הערב. הקבוצה הייתה במיטבה הגנתית והתקפית ומגיע להם לעלות לשלב הבא. ביכולת כזו יכולים להגיע רחוק באליפות הזו... הפועל ירמוט, ללא תלמי האגדי שעדיין סוחב פציעה אבל עם טל, אפשטיין, דרייגור וטובים אחרים. הקבוצה הייתה מצויינת בבתים ועלו מהמקום השני. פגשו את מילאנו למשחק עיקש מאוד שממנו יצאו כמפסידים. הגיע להם , אבל זה הכדורגל. ריאל תל אביב קבוצה שפגשתי לראשונה. קבוצה עם הרבה מאוד כדורגל. יכולת להניע כדור במהירות ויעילות, אבל הערב לא הכל התחבר והם לא מצליחים לעלות לשלב הבא. זה קורה ... לא נורא. פטישי הפריפריה, הקבוצה הגיעה בשיאה הערב. שיחקו נהדר ועלו מהמקום הראשון בבית. פגשו את ריאל תל אביב לקרב רב שערים ויצאו עם ידם על העליונה. חוגגים את העלייה לשלב הבא !! קלישר הקבוצה של יואל החליטה הערב שהחברות גדולה מהספורטיביות. הביאו שוער שלא היה רשום ברשימה, והחליטו לוותר על הזכות לעלות שלב כדי לאפשר לו לשחק. מבחינת הישגים היו טובים בבתים ואפילו הובילו בדרבי המקומי מול מילאנו, אבל בסוף היו בצד המפסיד המשך שבוע טוב לכולם !

17/11/2016 20:00-23:30 בית דני
השלב השני של אליפות ישראל בכדורגל הוגן על שם אבי זכרונו לברכה מתקרב אל סופו, וכן גם השבוע. באווירת יום חמישי משוחררת נאספו להן שש קבוצות נהדרת, מהפרוייקט המופלא שנקרא ליגת הדבש. זוהי הזדמנות נהדרת לומר תודה לליאור, שמנהל כל השנה את הליגה, ובפעם היחידה שניתן לו חופש, התעקש לעזור בתפעולו השוטף של הטורניר - המון תודה! על המגרש זכינו לראות כדורגל משובח והרבה שערים. שאנטי יונייטד ואתלטיקופל נותנות את הכל אך מסיימות את חלקן בטורניר כבר בשלב הבתים. אך דבר מזה לא פוגע במצב רוח המרומם של שחקני הקבוצות. עירוני טקסס ודובי הרצליה שיחקו יחדיו בשלב הבתים, כאשר טקסס יוצאת כאשר ידה על העליונה, רצה הגורל ושתי הקבוצות נפגשו גם במשחק על מקומות 3-4, אז הקבוצות התחלפו בתפקידים והרצליה מנצחת תוך כדי תצוגה מופלאה של דור תורגמן שכובש שלושער. שתי הקבוצות שהעפילו לגמר הן טיקי טאקה של נירו ארז, שמגיע לאחר שבוע מילואים במיוחד לטורניר, וישגב, מאיר מרכיב היום סגל איכותי ביותר שבלט לאורך כל הטורניר והצעיד את הקבוצה אל עבר השלב הבא של האליפות. שתהיה שבת שלום לכולם! היה תענוג!

17/11/2016 20:00-22:00 מגרש אימונים עירוני
יום חמישי בשבוע הגיעו 4 קבוצות חביבות למפגש מספר 17, שלב שני של אליפות הארץ ע"ש אבי כהן ז"ל במקום הראשון הערב הבוננזאים שהגיעו עם הרכב די מלא ולפי התצוגה של החברים היה נראה שבוננזה חוזרת לימיה הגדולים כמו בחורף שעבר. הקבוצה השיגה 9 נקודות עם 100% אחוזי הצלחה, יכולת נפלאה של דולב בשער, יכולת נפלאה של ההגנה וסיומת פנטסטית של שחקני הקישור והחלוצים. רון כהן נתן את שער המחזור במשחק האחרון אחריי שעשה סאללום מטורף על צד שמאל וקינח ברשת. מעבר לכדורגל נאחל רפואה שלמה לירין מגן הקבוצה שנפצע פציעה לא קלה בכלל בתחילת הטורניר. רפואה שלמה ירין! במקום השני העגלקטיקוס שממשיכים להיות הסוס המפתיע של האליפות בלוד, הקבוצה כבר פעם שנייה ברציפות מגיעה כלא פייבורטית לעלות שלב ובכל זאת מצליחה לדלג על המשוכות הקשות בדרך. ברכות לירוקים זוהרים. במקום השלישי הפסדיינטס של ערן שהגיעו אחריי סיבוב ראשון מוצלח אך הפעם נעצרים ולא מצליחים לממש את הפוטנציאל שהיה טמון בקבוצה. מבחינת התנהגות הקבוצה צריכה לגלות יותר אחריות ולנהוג באיפוק יותר גם שלא הולך הכל חלק על הדשא. במקום הרביעי סנטיניקוס שהגיעה לטורניר הערב דרך הכרטיס של הקבוצה ההוגנת, הקבוצה במשחק השלישי כבר הובילה 1:0 והייתה בדרך לסדר להפסדיינטס מתנת עלייה דרך המאזן הפנימי אך חמש דקות לסיום ספגה שער שיוויון ששיבש את המתנה אך סך הכל החברים בצהוב ייצגו את עצמם בכבוד והצדיקו את הכרטיס שהם קיבלו "ההוגנת".

17/11/2016 22:00-00:00 מגרש אימונים עירוני
הטורניר האחרון לפני השלב הבא הציג לנו כדורגל מעניין ומותח ! ארבע קבוצות חזקות הגיעו לתת הכל כי רק שניים יעלו במקום הראשון - בטיח. הקבוצה בכתום פותחת מצוין עם ניצחון חשוב וממשיכה במומנטום גם בשניים הבאים מה שמקנה להם את המקום הראשון בבית ! קובי הגיע חם היום והיה אחראי להרבה ממה שהקבוצה הפיקה. במקום השני - בן אנד גריס. בן אנד גריס הגיעו לשלב השני אחרי שלא הצליחו לעלות בשלב הראשון אך בטורניר של הקבוצות ההוגנות עלו מהמקום הראשון מה שנתן להם כרטיס לשלב השני. הם פותחים בתיקו והפסד אך המשחק הקריטי שלהם בערב ניגמר בניצחון לזכותם ומעניק להם את העלייה. במקום השלישי - העגלות מהקריות. החבר'ה בירוק היו עם 3 נקודות לפני המשחק האחרון, הם היו צריכים תיקו או ניצחון כדי לעלות, אך הפסד בשנייה האחרונה העניק לבן אנד גריס את המקום השני על חשבונם. כל הכבוד על הלחימה ! במקום הרביעי -ריבר. ריבר פתחו את המשחק עם תיקו ומשחק צמוד מול בן אנד גריס, ולאחריהם שני הפסדים שהוציאו אותם מהתמונה של השלב הבא ריבר הגיעו שאננים לשמקח האחרון מול בטיח והפסידו 4-1. תודה רבה לכל הקבוצות שהגיעו. בהצלחה לעולות לשלב הבא ולאלו שלא - מחכים לכם כבר בשבוע הבא לטורנירים !

16/11/2016 21:30-24:00 נשר סינטטי
המפגש השני והאחרון בשלב האליפות השני במחוז הצפון קבע 3 עולות נוספות לשלב הגמר המחוזי שיערך ביום ראשון הקרוב. הרבה כדורגל היה לנו היום, מזג אויר אירופאי, משחקים זורמים יותר, ומשחקים זורמים פחות מצד חלק מהקבוצות והמשתתפים. לא מספיק לנצח ולסיים במיקום המוביל לעליית שלב, צריך גם לדעת להתנהג , להסתדר ולוותר לעיתים. נכון שלכל אחד מצידו נראה כי הוא הכי בסדר ותמיד האצבע המאשימה כלפי הצד השני. לטנגו צריכים שניים, אם קבוצה או שחקן נגררים אחרי התנהגות נלוזה של קבוצה או שחקן אחר הרי היא שותפה מלאה להתנהגות הלא ספורטיבית ומקובלת. קבוצות שהוזהרו יורחקו עם ימשיכו בהתנהגות הסוררת כמו כן גם שחקנים. שלא תגידו לא אמרנו. ועכשיו לכדורגל במקום הראשון שנקבע על ידי בעיטות עונשין בלבד מסיימת קבוצת בני המערבית שהיום נוהלה למופת על ידי בולגאן, ככה זה שאדם חוגג לו בחו"ל. הק'בוצה מציגה סגל נוצץ , מקצועי וספורטיבי שיודע לשחק כדורגל ושומר על רמה גבוהה של הנאה לצד הוגנות. כל הכבוד, בהצלחה בהמשך... במקום השני קבוצת בן דור של אביהו, הקבוצה כמו תמיד ידועה בכדורגל האיכותי שלה חבל שלפעמים הקבוצה נגררת לויכוחים מיותרים, והשיא היה במשחק חצי הגמר מול דימס, נכון שהקבוצה ויתרה לא פעם והתרעמה על בקשת עבירות מוגזמת מצד קבוצות אחרות. אך ראוי שגם הויכוחים יעשו יותר בטוב טעם, עם טונים נמוכים בהרבה ממה ששמענו היום במגרש. נא קחו לתשומת ליבכם את כל ההערות שניתנו במגרש. קבוצות ושחקנים כבר הלכו הביתה , שמרו בבקשה על רמה נאותה של התנהגות גם בויכוחים וגם שאתם חושבים שאתם הכי צודקים בעולם, בהצלחה!!! במקום השלישי גם קבוצת דימס שלא חסכה בויכוחים מיותרים, הקבוצה היא קבוצה יצירתית ברמות גבוהות, כדורגל נוטף מהקבוצה ואין שום סיבה שהשחקנים שלה יתנהגו בצורה שאינה מכבדת ספורטאים. התלהמות וגסות איננה מקובלת אצלנו, לכן גם הקבוצה הזאת מוזהרת שאם יחזור הדבר, אזי שחקנים ואף הקבוצה תורחק מהמשך הפעילות והאליפות. בהצלחה!!! במקום הרביעי היום עם הרבה מחמאות קבוצת M-T STARS של מורדי בן לולו , הקבוצה מצליחה בשיניים לעלות משלב הבתים, מפסידה בחצי הגמר לקבוצה טובה ממנה ובמשחק על המקום השלישי נכנעת אפוסת כוחות לדימס של קבוי אסייג. כל הכבוד על אליפות מצויינת מבחינת החברים של מורדי. במקום החמישי שתיים, ראשיץת קבוצת זניט נורד שלא מצליחה להעפיל משלב הבתים ומסיימת היום את דרכה מוקדם מהצפוי, ככה זה שהבעלים לא נמצא והקבוצה חסרה שחקנים משמעותיים, כל הכבוד ובהצלחה בהמשך!!! אחרונה חביבה, קבוצת מ.ס. קובי של גיא הרשקוביץ, על אף שהקבוצה הודחה בשלב הראשון , עלתה הקבוצה שלב כקבוצה הוגנת וניתנה לה הזדמנות נוספת להציג את מרכולתה, ככה זה שהתנהגות חיובית לא נעלמת מעיננו ורצוי ואף ראוי שקבוצות נוספת יקחו דוגמה מקבוצה שמגיעה טורניר אחרי טורניר להנות ולשחק בכיף, בלי עצבי